Strona 53 z 87 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 795 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #781
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Jak dla mnie nie powinna nawet powstać taka usługa.
    Nie no, bez przesady, niech sobie istnieje taka usługa. I tak żaden z ogarniętych graczy nigdy z niej nie skorzysta.

  2. #782
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Tak, ale ostatecznie ktoś inny też coś sprzeda i zazwyczaj to się wyrówna.

    Odnośnie usługi, nie dla osób co sugerujesz. Są jednak osoby tutaj chcące się dobrze bawic, złoić kogoś etc. Czasami słabsze EQ na to nie pozwala. W ustawianiu kosztu na 10MF - miałem główne na celu zachowanie rywliazacji o najwyższe lokaty "zdrowej"
    Jednak jeżeli gracze nie widzą problemu, wręcz się na to zgadzają - koszt 2MF jest dopuszczalny (chociaż nie na tej edycji, bo Tomiego nie złapie przed nią)
    Może i tak, ale ratuje to przysłowiowy tyłek, kiedy ktoś miał pecha w losowaniu, więc będzie działać, jak należy.

    Dobra, teraz rozumiem sens usługi, ale minimum 5MF, żeby nie było problemu, o którym pisałeś.

  3. #783
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Może i tak, ale ratuje to przysłowiowy tyłek, kiedy ktoś miał pecha w losowaniu, więc będzie działać, jak należy.

    Dobra, teraz rozumiem sens usługi, ale minimum 5MF, żeby nie było problemu, o którym pisałeś.
    2MF będzie dobre, losując eq nie masz pewności że dostaniesz lepsze a no i nie masz pewności że wygrasz z innymi.

  4. #784
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    2MF będzie dobre, losując eq nie masz pewności że dostaniesz lepsze a no i nie masz pewności że wygrasz z innymi.
    Ale jednak będzie zbyt łatwo dostępne, biorąc pod uwagę, że za wygranie edycji jest 10 MFów.

  5. #785
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Nie no, bez przesady, niech sobie istnieje taka usługa. I tak żaden z ogarniętych graczy nigdy z niej nie skorzysta.
    Niech taka usługa powstanie. Ogarnięci jej nie kupią tylko jacyś nowy będą kupowali! Idealny pomysł na prosty zarobek

  6. #786
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Niech taka usługa powstanie. Ogarnięci jej nie kupią tylko jacyś nowy będą kupowali! Idealny pomysł na prosty zarobek
    Przecież istnieją nawet dwie podobne usługi:
    Dodaj czas ochrony/Wyzeruj czas ochrony

    Więc nie rozumiem do czego zmierzasz.

  7. #787
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Problematyczne, pierwsze systemowe załatwienie tego, po drugie zwiększy ogólną pule żetonów na gracza.
    Jeżeli mogloby się pojawić statyczny koszt np 20-30żetonów bez względu na + czy jakość itemka.
    Tutaj trzeba pamiętać, że jeżeli dla gracza wydaje się, że dzięki temu coś zyska, to ogólnie suma będzie zerowa, bo inni gracze również zyskaja.
    pobieranie wartości z eq ktore mozemy kupic div 2 dla eq 0-3 i 4-8, wiec to jest do zrobienia i sposob prosty, no i oczywiscie sam eq, bez zdolek, miksow
    zwiekszy zetki, ale kazdy bedzie mial to samo prawo i bedzie mogl sobie dobrac cos czego mu brakuje do eq ktore dostal.

  8. #788
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post

    Oczywiście - nie widzę problemów zmian na 2MF czy pośrednie 5MF, ale mając na uwagę właśnie rywalizacje o czołowe pozycje wybrałem koszt 10MF.
    Zmienisz to na te 2MF? bo pewnie dziś już bym skorzystał ale za 10 to się nie opłaca.

  9. #789
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Zmienisz to na te 2MF? bo pewnie dziś już bym skorzystał ale za 10 to się nie opłaca.
    Nie zmieniaj poniżej 5MF. Z powodów, o których wspominałeś.

  10. #790
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    usunięto mi z kg bo nie miałem zolnierza fortuny zal. z tego co słyszalem ze miałem przeciwnika ale ten ktoś mnie tez nie zaatakowal. a ja nikogo nie widizalem . A dobra przez mistrza sonquar odpadłem bo go wywaliło.
    Ostatnio edytowane przez Kamillo ; 15-04-2017 o 19:19

  11. #791
    a ja nikogo nie widizalem . A dobra przez mistrza sonquar odpadłem bo go wywaliło.
    Czyli wszedł na arene - wywalilo go, klepsydra nie puściła i nie mogłeś zaatakowac?

  12. #792
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Czyli wszedł na arene - wywalilo go, klepsydra nie puściła i nie mogłeś zaatakowac?

    Sprawdziłem to: Mistrza sonquar wywaliło z tego samego powodu - nie podjął walki. Ogólnie było 54 graczy w 1 rundzie, czyli parzysta liczba.

  13. #793
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    a był offline czy online? bo mógl miec problemy z internetem i dlatego mnie zaatakowal. A jesli tak to moj blad
    19:34
    Serana bo mnie nie zaatakowal na kg i nwm czy to przez neta czy przez lagi
    19:35
    Sensei Songuar nie wiem
    19:35
    Sensei Songuar spytasz go jak będzie
    19:35
    Sensei Songuar pewnie za jakieć 30 minut
    19:35
    Sensei Songuar ja spadam z resztą
    19:35
    Serana gdzie on jest

    poczekam na odpowiedz jak przez olanie to nwm co rb
    Ostatnio edytowane przez Kamillo ; 15-04-2017 o 19:38

  14. #794
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    poczekam na odpowiedz jak przez olanie to nwm co rb
    Nie ma znaczenia, z jakiego powodu nie rozpoczęliście walki.

  15. #795
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    20:18
    Serana ty miales lagi czy co bo nie ogarnia mdlaczego nie zaatakowales xD
    20:18
    Mistrz Sonquar Nie miałem czasu grać

    - - - - - - - - - -

    dobra to moja wina koneic temau

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •