Strona 48 z 87 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 706 do 720 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #706
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Tak, Variablis Młody używa obu.

    Jeżeli chodzi o samo Toksyczne Uderzenie, to w formie 5x0 jest za mocne, o czym wspominałem już wtedy kiedy myślałem że wycofują. Ze względu na Opary i Pechową u maga użycia mogą zostać, lecz zarówno Opary jak i Pechowa kosztują 68MP, to powinno być przynajmniej 20MP/użycie. Dla porównania toksyna kosztowała 40.

  2. #707
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Były już jakieś prace w stronę Kg na niższe lvle?

  3. #708
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Były już jakieś prace w stronę Kg na niższe lvle?
    Nie i zapewne nigdy nie będzie takich, ponieważ IŚ i KG mają promować wbijanie lv.

  4. #709
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Ice Axe Zobacz post
    Nie i zapewne nigdy nie będzie takich, ponieważ IŚ i KG mają promować wbijanie lv.
    Mop mówił że na 30/40/50 będą.

  5. #710
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Niby kiedy?

  6. #711
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Mop mówił że na 30/40/50 będą.
    nie bedą

  7. #712
    Kolejne zmiany w KG(edycja sobotnia(dzisiaj) na 100% ich nie będzie mieć)

    Święta różdżka -> dawna Dziwna Rózdżka
    Co 7 zaklęć nakłada status boska tarcza. +10000% def/mdef ściągane pierwszym atakiem magicznym/fizycznym.
    OPIS: Docelowa forma dziwnej różdżki. Wcześniej po prostu nie było zaimplementowanej opcji "ściągnięcia statusu przez dmg magiczny"

    Gae Bulg(włócznia)
    Jeżeli atak zbije HP przeciwnika poniżej 30% nakłada na cel krwawienie na 3tury. Status się odnawia nawet w trakcie jego trwania jeżeli znowu zostaną spełnione warunki.
    OPIS: Mały ukłon w stronę woja-hitera. Wspomniane 3 tury - zostaną prawdopodobnie zmienione na 1turę lub 2 tury w zależności od kosztów broni.

    Błogosławiona Kolczuga
    Autostatus - Boska Tarcza
    58 def
    23 atk
    23 matk
    10 spd
    10 lck
    OPIS: Ponownie coś dla i na hiterów. Kontrowane mocno przez 2 zdolki - tysiąc cięć / okrutne - bo zadają obrażenia pomijając obrony, jednocześnie ściągając status.

    Szał berserkera: posiada teraz gwiazdki oraz 2 użycia:
    Każda kolejna gwiazdka wydłuża czas (ustalenia dmg only) o 2 tury. Na 5 gwiazdce jest bez limitu tur.

    OPIS: 1 użycie trochę za mało dodatkowo dodana opcja użycia go, gdy już nam się skończyły potki - wrzucamy szał bez limitu tur i tniemy mocnymy hitami dopóki nie zginiemy.
    Ostatnio edytowane przez MasterOfPuppets ; 18-03-2017 o 17:41

  8. #713
    Użytkownik Avatar LeFil
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    114
    Przez przypadek przy wybieraniu atrybutów wyszedłem z dialogu i cząstka mocy zniknęła z możliwością wybrania atrybutów. Czy tak powinno być, czy ja po prostu miałem błąd, że nie pojawiła się znowu?

  9. #714
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał LeFil Zobacz post
    Przez przypadek przy wybieraniu atrybutów wyszedłem z dialogu i cząstka mocy zniknęła z możliwością wybrania atrybutów. Czy tak powinno być, czy ja po prostu miałem błąd, że nie pojawiła się znowu?
    Nie da się wyjść. Musiałeś wybrać brak atrybutu.

  10. #715
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Irytujące jest ewidentne przeciąganie kiedy większość moich przeciwników czeka do ostatniej sekundy, aby tylko przeciągnąć do auto.
    Strasznie irytujące -_-

    Czy nie lepiej by było wprowadzić zmianę: każdy gracz ma 5 minut na swoje ruchy, po upływie tego czasu dalej jego postać wykonuje ruchy samoczynnie? Znacznie zwiększyłoby to tempo walk (to wciąż 10 minut - a nie jesteśmy uzależnieni czasowo od "zachcianki" przeciwnika).
    Dzienki pamiętniczku że kg, to event gdzie wygrywają skrypty bo każdy przedłuża. Dzienki.

  11. #716
    musaraj
    Konto usunięte
    Ej, ale wykonywanie ruchu w 5 sekund zamiast w 2 to nie jest przedłużanie

  12. #717
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Naprawcie w końcu ten zasrany błąd z wyrzucaniem po 1 walce,albo po prostu niech KG wróci do BETY skoro jest w nim wciąż aż tak wiele błędów.

  13. #718
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    Naprawcie w końcu ten zasrany błąd z wyrzucaniem po 1 walce,albo po prostu niech KG wróci do BETY skoro jest w nim wciąż aż tak wiele błędów.
    Jaki bond? Ten stary? Wiele razy przegrywałem, nigdy mnie nie wywaliło po 1 walce.

  14. #719
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Jaki bond? Ten stary? Wiele razy przegrywałem, nigdy mnie nie wywaliło po 1 walce.
    To radzę cofnąć się do początku tematu i uważnie przeczytać każdą z wypowiedzi. Od samego początku był z tym problem i było to niejednokrotnie zgłaszane.

  15. #720
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    To radzę cofnąć się do początku tematu i uważnie przeczytać każdą z wypowiedzi. Od samego początku był z tym problem i było to niejednokrotnie zgłaszane.
    Chodziło mi o to, że od czasu, jak to "poprawili" mi się nie zdarza.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •