Strona 68 z 87 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,006 do 1,020 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #1006
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Prawdopodobnie magowi brakuje teraz zdolności specjalnych. Zwłaszcza jakiejś taktycznej.

    Proponuję odpowiednik Kociego Zamachu, a jeszcze lepiej - bez dmg, Skupienie+Przyspieszenie na 3 tury.

    W sumie magowi dałbym 2 zdolki, pierwszą z nich jest odpowiednik zamachu, a drugą odpowiednik defensywnego natarcia.
    Inna sprawa że jest równa liczba specjalnych i trzeba dodawać też wojowi. Dodałbym Drenujący aby można było go kupić jako zdolność specjalną, a także odpowiednik czegoś co nadaje statusy (albo przywrócić toksyne z zaznaczeniem że zatrucie nie zawsze wchodzi albo toksyczne uderzenie z podbiciem many do powiedzmy 20)

    Dodanie MP Pocisku
    O to to to, czekamy na to. Jeszcze Sprytny.
    Refleks w sklepie
    Nie tylko refleks, też pomyślność, precyzja... i wiele innych, zdolek w sklepie jest mało.
    Coś zrobić z Astralnym Mieczem
    Na uj? Można jedynie przywrócić starą wersję.
    Sztucznie obniżyć ilośc osłon magicznych w losowaniu (wyrównanie bilansowe)
    Proponowałbym wprowadzenie czegoś takiego że zawsze jest równo osłon. Tych jest 10 drugich też 10


    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Ta, na pewno co króla masz 0 osłon, EQ +0 i 800 żetonów.
    Proste ćwiczenie - na każdym królu robisz sobie szybkiego GIFa z wszystkimi itemami oraz całym uzbrojeniem zaraz po losowaniu. Po KG - lub zbiorczo po cyklu - wrzucasz np. tutaj i narzekasz "jak można dostawać takie EQ". Albo nie piszesz wcale.
    90% graczy dostaje beznadziejne eq. To jest chyba wiadome. Nigdy nie dostałeś profila z zerem miksów, +0-1 z kilkoma Mythrilami w składzie i gemami w większości 1? Nie mam pytań.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 03-09-2017 o 16:14

  2. #1007
    musaraj
    Konto usunięte
    Mag:
    Blask Minionej Chwały (opis)
    Bomba Czasowa (opis)
    Pocisk Złodzieja Dusz (opis)
    Klątwa Wygnanej (opis)
    Okrutne Opary (opis)
    Wyziew Magii (opis)
    Naturalizacja (opis)
    Woj
    Defensywne Natarcie (opis)
    Bomba Czasowa (opis)
    Szał Berserkera (opis)
    Koci Zamach (opis)
    Kruszące Grzmotnięcie (opis)
    Nawałnica Ciosów (opis)
    Tysiąc Cięć (opis)
    Naturalizacja (opis)
    No równo
    Proponowałbym wprowadzenie czegoś takiego że zawsze jest równo osłon. Tych jest 10 drugich też 10
    Bez sensu

  3. #1008
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Ta, na pewno co króla masz 0 osłon, EQ +0 i 800 żetonów.
    Proste ćwiczenie - na każdym królu robisz sobie szybkiego GIFa z wszystkimi itemami oraz całym uzbrojeniem zaraz po losowaniu. Po KG - lub zbiorczo po cyklu - wrzucasz np. tutaj i narzekasz "jak można dostawać takie EQ". Albo nie piszesz wcale.
    Naucz się czytać ze zrozumieniem, nie napisałem nigdzie że dostaję eq +0.
    Praktycznie za każdym razem dostaję 780-900 żetonów i za prawie każdym razem (nie mówię o losowaniu eq) czegoś z mikstur mi brakuje.
    Albo nie dostanę kamieni, albo run, albo skupień, albo którejś z osłon.

  4. #1009
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Mag:

    Woj


    No równo

    Bez sensu
    To z osłonami nie jest bez sensu. Zdecydowanie nie jest, powinniśmy mieć możliwość żeby na obie profesje w miarę równo się przygotować.

    Ale jeżeli jest 1 zdolka mniej dla maga, to wyrównanie jest kwestią pierwszorzędną.

  5. #1010
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    90% graczy dostaje beznadziejne eq. To jest chyba wiadome. Nigdy nie dostałeś profila z zerem miksów, +0-1 z kilkoma Mythrilami w składzie i gemami w większości 1? Nie mam pytań.
    A oczekujesz, że zawsze będziesz dostawać wszystko +6/7/8, mnóstwo mikstur i jeszcze 2k żetonów na zrobienie sobie artefaktu +6?
    Nawet bez żetonów da się coś wykombinować - wojownikiem wystarczy założyć uzbrojenie pod szczęście i kupić mackę fortuny (zawsze to jest kilka zwycięstw), magiem pod atak oraz szybkość i przed dublem Blask Minionej Chwały. W takich przypadkach uzbrojenie +6 czy 10 osłon jest niepotrzebne. I tak możesz pokonać przeciwnika w kilka tur. W przypadku wojownika, to będzie Macka Fortuny, 8/9 gemów ataku (chyba że dostało się kilka gemów szczęścia - wtedy kilka gemów mniej) i szczęśliwy cios. Ewentualnie koci zamach albo jakieś Myrmidońskie Buty czy Hełm Walkirii. Ile to wychodzi? Da się zmieścić w 800 żetonach. Dla maga podobnie, ale niepotrzebny jest żaden artefakt. Blask, gemy ataku i dobre buty. Też chyba nie jest to wielki wydatek.

    Ogólnie jeżeli chodzi o to, by mag miał odpowiedniki zdolności wojownika, a wojownik odpowiedniki zdolności maga, to chyba lepiej zrobić jedna profesję, która może korzystać z wszystkich. Powinny być jakieś różnice między profesjami.

    Równe osłony mogą być.

    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Naucz się czytać ze zrozumieniem, nie napisałem nigdzie że dostaję eq +0.
    Praktycznie za każdym razem dostaję 780-900 żetonów i za prawie każdym razem (nie mówię o losowaniu eq) czegoś z mikstur mi brakuje.
    Albo nie dostanę kamieni, albo run, albo skupień, albo którejś z osłon.
    Dziwne, w jednym zdaniu mówisz o żetonach i braku czegoś, co możesz kupić za żetony. A myślisz, że do czego one służą? Wrzucasz je do fontanny? Znacznie lepiej dostać ekwipunek z dziurami, które możesz uzupełniać według swoich preferencji, niż dostać pełny ekwipunek, ale nie możesz go zmodyfikować w żaden sposób. Skoro tego nie rozumiesz, po co chodzisz na taki event?
    Wyobraź sobie, że wszechświat nie stara się odebrać ci całe szczęście. Mi też jakoś nigdy nie wyleciało po 15 kamieni i run, po 10 osłoń i mikstur mobilizacji. Jeżeli losowość ci nie odpowiada, lepiej nie graj w żadne gry. Ewentualnie w sapera, chociaż możesz trafić na bombę w pierwszym kliknięciu.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 03-09-2017 o 16:40

  6. #1011
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    A oczekujesz, że zawsze będziesz dostawać wszystko +6/7/8, mnóstwo mikstur i jeszcze 2k żetonów na zrobienie sobie artefaktu +6?
    Nawet bez żetonów da się coś wykombinować - wojownikiem wystarczy założyć uzbrojenie pod szczęście i kupić mackę fortuny (zawsze to jest kilka zwycięstw), magiem pod atak oraz szybkość i przed dublem Blask Minionej Chwały. W takich przypadkach uzbrojenie +6 czy 10 osłon jest niepotrzebne. I tak możesz pokonać przeciwnika w kilka tur. W przypadku wojownika, to będzie Macka Fortuny, 8/9 gemów ataku (chyba że dostało się kilka gemów szczęścia - wtedy kilka gemów mniej) i szczęśliwy cios. Ewentualnie koci zamach albo jakieś Myrmidońskie Buty czy Hełm Walkirii. Ile to wychodzi? Da się zmieścić w 800 żetonach. Dla maga podobnie, ale niepotrzebny jest żaden artefakt. Blask, gemy ataku i dobre buty. Też chyba nie jest to wielki wydatek.

    Ogólnie jeżeli chodzi o to, by mag miał odpowiedniki zdolności wojownika, a wojownik odpowiedniki zdolności maga, to chyba lepiej zrobić jedna profesję, która może korzystać z wszystkich. Powinny być jakieś różnice między profesjami.
    Czemu Redaktorów nie można ignorować?

    Pod atak i speed weź się ubierz magiem będąc defferem. Nom. Ma to sens.
    Woj też z niskim luckiem w bazie nie da rady ubrać się pod lucka z macką.

    Nie chodzi o to, a o zwykłą równość człowieku. Aby magowie i wojownicy mieli równe możliwości. Powinny być różnice między profesjami, ale jak mi ktoś tłumaczy że czegoś mocnego przeciw jednej profesji/dla jednej profesji nie wprowadzą dla drugiej/przeciw drugiej bo powinny być jakieś różnice w profesjach a nie woj to mag itd. to wtedy to nie jest odróżnianie profesji a zwyczajna kpina z balansu. Powoduje to przewagę jednej profesji nad drugą. Często znaczącą.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 03-09-2017 o 16:44

  7. #1012
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Czemu Redaktorów nie można ignorować?

    Pod atak i speed weź się ubierz magiem będąc defferem. Nom. Ma to sens.
    Woj też z niskim luckiem w bazie nie da rady ubrać się pod lucka z macką.

    Nie chodzi o to, a o zwykłą równość człowieku. Aby magowie i wojownicy mieli równe możliwości. Powinny być różnice między profesjami, ale jak mi ktoś tłumaczy że czegoś mocnego przeciw jednej profesji/dla jednej profesji nie wprowadzą dla drugiej/przeciw drugiej bo powinny być jakieś różnice w profesjach a nie woj to mag itd. to wtedy to nie jest odróżnianie profesji a zwyczajna kpina z balansu. Powoduje to przewagę jednej profesji nad drugą. Często znaczącą.
    Właśnie dlatego deffer jest beznadziejny na kg
    Na kg dobrze jest szybko kończyć walki albo przynajmniej mieć czym zaskoczyc. Nic cię nie uratuje nawet kiedy masz super eq, bo masz po prostu zle staty pod ten event

  8. #1013
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Dziwne, w jednym zdaniu mówisz o żetonach i braku czegoś, co możesz kupić za żetony. A myślisz, że do czego one służą? Wrzucasz je do fontanny? Znacznie lepiej dostać ekwipunek z dziurami, które możesz uzupełniać według swoich preferencji, niż dostać pełny ekwipunek, ale nie możesz go zmodyfikować w żaden sposób. Skoro tego nie rozumiesz, po co chodzisz na taki event?
    Wyobraź sobie, że wszechświat nie stara się odebrać ci całe szczęście. Mi też jakoś nigdy nie wyleciało po 15 kamieni i run, po 10 osłoń i mikstur mobilizacji. Jeżeli losowość ci nie odpowiada, lepiej nie graj w żadne gry. Ewentualnie w sapera, chociaż możesz trafić na bombę w pierwszym kliknięciu.
    Kolejny co czytać ze zrozumieniem nie umie, napisałem że dostaję 780-900 żetonów które muszę przeznaczyć na uzbrojenie czy też gemy.
    Zostaje jakieś 100 żetonów za które również muszę kupić mikstury regeneracji, w takim razie gdzie zostają żetony na dokupienie brakujących rzeczy?
    Nie raz dostałem 6 osłon mag i 0 fiz czy też na odwrót, albo 20 kamieni 0 run. Te rzeczy są zbyt drogie żeby się je dokupywało.
    2 skupienia czy item bez którego nic nie zdziałasz?

    Ps: Kiedy on w końcu straci redaktora na którego w żaden sposób nie zasłużył.

    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    Właśnie dlatego deffer jest beznadziejny na kg
    Na kg dobrze jest szybko kończyć walki albo przynajmniej mieć czym zaskoczyc. Nic cię nie uratuje nawet kiedy masz super eq, bo masz po prostu zle staty pod ten event
    Czyli znowu "promowanie" jednego rodzaju statystyk, chyba każde statystyki powinny być w jakiś sposób dobre i mieć szansę?
    A i jeśli defer jest słaby to nie wiem czemu wygrałem 6 razy.

  9. #1014
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Kolejny co czytać ze zrozumieniem nie umie, napisałem że dostaję 780-900 żetonów które muszę przeznaczyć na uzbrojenie czy też gemy.
    Zostaje jakieś 100 żetonów za które również muszę kupić mikstury regeneracji, w takim razie gdzie zostają żetony na dokupienie brakujących rzeczy?
    Nie raz dostałem 6 osłon mag i 0 fiz czy też na odwrót, albo 20 kamieni 0 run. Te rzeczy są zbyt drogie żeby się je dokupywało.
    2 skupienia czy item bez którego nic nie zdziałasz?

    Ps: Kiedy on w końcu straci redaktora na którego w żaden sposób nie zasłużył.



    Czyli znowu "promowanie" jednego rodzaju statystyk, chyba każde statystyki powinny być w jakiś sposób dobre i mieć szansę?
    A i jeśli defer jest słaby to nie wiem czemu wygrałem 6 razy.
    żartujesz sobie? porównaj sobie defera leona z rzekomym twoim

  10. #1015
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Dla Leona defer= 130 deffów w bazie (czy ile ty tam go masz), więc logiczne chyba, że nawet gdy pójdzie full atak/speed to nie wyciągnie tego zbyt dużo. Tak jak Fannidel napisał, każde statystyki powinny być w jakimś aspekcie dobre na KG, full deff to brak ataku i speeda, dużo ataku i speeda to brak deffów, zależy również na jakiego przeciwnika trafisz. Ja ostatnio coraz częściej dostaje strasznie słabe eq i dość małą ilość żetonów, podobnie jak w przypadku Fannidela, po 800-1000. Ale w takim przypadku kupuje turniejową zbroję, dokupuje ew. Myrmy i reszta to koral/paj dodatek i hełm, różdżka czasem Determinacji, chyba że dostaje jakąś dobrą pośpiechu/koralową. No i gemy ataku.

  11. #1016
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Kolejny co czytać ze zrozumieniem nie umie, napisałem że dostaję 780-900 żetonów które muszę przeznaczyć na uzbrojenie czy też gemy.
    Wiesz, dla ciebie pojęcie "czytanie ze zrozumieniem" jest mało prawdziwe.
    Nigdzie nie napisałeś, że przeznaczasz te żetony na uzbrojenie i gemy. Mam ci czytać w myślach? Nie, nie jestem bogiem, chociaż można się pomylić.
    Praktycznie za każdym razem dostaję 780-900 żetonów i za prawie każdym razem (nie mówię o losowaniu eq) czegoś z mikstur mi brakuje.
    Proszę, wskaż mi fragment o tym, że wydajesz te żetony na uzbrojenie i gemy. Może ty łaskawie mnie nauczysz czytać ze zrozumieniem. Jesteś śmieszny.

    Zostaje jakieś 100 żetonów za które również muszę kupić mikstury regeneracji, w takim razie gdzie zostają żetony na dokupienie brakujących rzeczy?
    Nie raz dostałem 6 osłon mag i 0 fiz czy też na odwrót, albo 20 kamieni 0 run. Te rzeczy są zbyt drogie żeby się je dokupywało.
    2 skupienia czy item bez którego nic nie zdziałasz?
    Ojejku, wszechświat znowu cię tak bardzo skrzywdził ):

    Jeżeli nie umiesz rozdysponować żetonów tak, byś miał wszystko w miarę dobrze, to może niech ktoś ci na czacie będzie podpowiadać co kupić. Jedno robisz na picuś glancuś, a drugie olewasz. Gdzie w tym sens? I kto powiedział, że ma ci wystarczyć na wszystko? Jest gdzieś napisane, że każdy ma mieć wszystko, co tylko zapragnie?

    Ps: Kiedy on w końcu straci redaktora na którego w żaden sposób nie zasłużył.
    Hmm, w żaden sposób nie zasłużyłem? A te poradniki same się pojawiły, a ja tylko mam różowy nick, ot tak sobie? Ty w mniejszym stopniu zasłużyłeś na rangę użytkownik.

    Czyli znowu "promowanie" jednego rodzaju statystyk, chyba każde statystyki powinny być w jakiś sposób dobre i mieć szansę?
    A i jeśli defer jest słaby to nie wiem czemu wygrałem 6 razy.
    Ostatnio chciałem grać dając wszystko w HP i MP, ale niestety przegrywałem wszystkie walki. Nie dali mi szansy. Jakie to niesprawiedliwe...

    Czekam na kolejne wywody gimnazjalisty o tym, że nie umiem czytać.

    Pod atak i speed weź się ubierz magiem będąc defferem. Nom. Ma to sens.
    Woj też z niskim luckiem w bazie nie da rady ubrać się pod lucka z macką.
    Aha. Czyli mam tu przedstawiać sposób na wygranie dla każdego wariantu statystyk? Sam byś chociaż raz o czymś pomyślał, skoro jesteś geniuszem i wielkim myślicielem. Swoją drogą, kto ci kazał mieć jakieś spaczone statystyki pod dwa potwory w grze?
    No, nie mam jakichś wielkich ilości szczęścia w statystykach, ale jakoś wyciągam 250.
    Nom. Ma to sens.
    Nom. Ma to sens.
    Nom. Ma to sens.
    Nom. Ma to sens.
    Nom. Ma to sens.
    Nom. Ma to sens.
    Nom. Ma to sens.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 06-09-2017 o 00:15

  12. #1017
    Leon chyba nie umie grać defferem. Ty nie inwestujesz w eq pod defy tylko pod szczęście/szybkość.

  13. #1018
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Czyli znowu "promowanie" jednego rodzaju statystyk, chyba każde statystyki powinny być w jakiś sposób dobre i mieć szansę?
    A i jeśli defer jest słaby to nie wiem czemu wygrałem 6 razy.
    Nie zauważyłeś, że bycie deferem magiem ogółem jest do rzyci? Podczas expa tracisz full kasy na miksy many, znacznie więcej, niż mag hiter, czy tymbardziej woj. Zwłaszcza, gdy taki woj ogarnie sobie itemek do rege many. Co prawda teraz jest kosa kostuchy i nie jest tak źle, ale wciąż woj defer jest w lepszym położeniu ogółem w grze, niż mag defer. Tak to już jest, jak się wybiera profesję, która nie wspiera grania na czas w walkach, a szybkie zabijanie.

  14. #1019
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    w nordii

  15. #1020
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    .
    Ale tę ostatnią walkę to przegrałeś przez własną głupotę, nie jakąś mityczną przewagę xD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •