Strona 38 z 87 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 556 do 570 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #556
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Szczerse mowiac wole lazic magiem na krola bo te rozdzki sa bardzo ciekawe lecz nie umiem zupelnie walczyc magiem wiec chodze wojownikiem. Czemu ciagle wojowi sa najmocniejsi bo tego nie rozumiem ? Niszcza jedna taktyke (silny cios) to gracze wymyslaja cos innego i ciagle bedziecie narzekac ze cos jest za mocne. Moze nie ma ogarnietego jakos bardziej maga i dlatego mag nie wygrywa ?

  2. #557
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    drenujący atak ma być niedostępny? czemu został wyłączony? https://mfo3.pl/view/ab/73
    Miał od zawsze źle ustawiony poziom (wymagał 100), ale dopiero po ostatnich zmianach jest to sprawdzane dokładnie, stąd nieaktywność.
    Poprawione już.

    Nie jestem tylko pewien ile MoP założył użyć na 65. Jest 1 teraz.

  3. #558
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    potwierdzam, też wolę chodzić magiem- ten cykl zagram z ciekawości wojem, ale magiem gra mi się znacznie wygodniej
    może to dlatego, że dopiero uczę sie gry wojem, a może rzeczywiście coś jest jednak na rzeczy...

  4. #559
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Miał od zawsze źle ustawiony poziom (wymagał 100), ale dopiero po ostatnich zmianach jest to sprawdzane dokładnie, stąd nieaktywność.
    Poprawione już.

    Nie jestem tylko pewien ile MoP założył użyć na 65. Jest 1 teraz.
    3, ale można poprawić:
    5 użyć - koszt 0mp

  5. #560
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    3, ale można poprawić:
    5 użyć - koszt 0mp
    Dobra, a zatem 65 lv, 1 gwiazdka, 5 użyć, 0MP

  6. #561
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Gra już, z tego co mi wiadomo, w becie nie jest.

    Co do tego Blasku - popatrz z perspektywy kogokolwiek inteligentnego. Wjeżdża Platynowy, mówi "Nie dostałem blasku, dajcie mi 200 żetonów w przyszłym KG". Nie podałeś żadnych okoliczności. Nic.

    Moja diagnoza jest taka - zamiast "Blask Minionej Chwały" kliknąłeś "Bomba Czasowa", Bombę trafiłeś w losowaniu, więc nie dostałeś nic, a żetony - w przypadku wybrania posiadanej zdolki - zabiera.
    I faktycznie - jak tylko xani napisał "u mnie to nie ma", to odpisałeś "nie wypowiadaj się, bo jeszcze Tomi się zorientuje, że straciłem 200 żetków ze swojej winy i nic mi nie da" - tylko w innych słowach to ująłeś (a coś takiego tylko potwierdza, że zdajesz sobie sprawę z faktycznego przebiegu zdarzeń). Jeżeli się okaże, że faktycznie tak było - jak dla mnie powinieneś dostać bana za wprowadzanie administracji w błąd i trolling.


    Inna sprawa, że faktycznie powinna być jakaś blokada przy kupnie zdolek specjalnych "posiadasz już tę zdolność".
    Odnośnie tej sprawy - to rzeczywiście wygląda na missclick.
    Aby uchronić od takich pomyłek posiadane zdolki specjalne znikają teraz z listy możliwych do wybrania.


    Jeszcze poszły takie poprawki:

    1) Rozliczenie całego eventu czeka teraz zawsze na przewidziany koniec ostatniej rundy, nawet jeśli finałowa walka skończy się przed czasem. To wszystko po to, aby osoba, która skończy walkę nieaktywna (zazwyczaj przy oddawaniu walki ;p) miała szansę wrócić przed końcem rundy i dokonać rozliczenia. Sprawdzałem to i w normalnym trybie, gdy gracz jest obecny do końca walki (nie przechodzi w tryb nieaktywności) nie było nawet wymagane przewinięcie wyników, aby punkty zaliczyło. Efektem ubocznym jest to, że wyniki/rankingi nie są dostępne od razu po zakończeniu eventu, tylko trzeba poczekać kilka-kilkanaście minut.

    2) Na arenie KG nie działają modyfikacje postaci - aby nie psuć widoczności pyłkami iluzji. Efekt uboczny: Kostium-nagroda za zwycięstwo też znika na arenie, ale po wyjściu z niej jest już normalnie.

  7. #562
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    3, ale można poprawić:
    5 użyć - koszt 0mp
    na pewno piszesz o Drenującym Ataku? To może magom daj 5 użyć Trującego Pocisku, każde za 0 MP

  8. #563
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Ciekawa statystyka:

    Magowie, którzy zresetowali się na wojów żeby chodzić na KG - WeLoveThisGame
    Magowie, którzy zaczęli chodzić drugimi postaciami - wojownikami - na KG - Blond, Your Nightmare, Alvi, kto jeszcze?
    Wojownicy, którzy przeresali się na magów/chodzą drugimi postaciami - magami na KG -


    Proponuję zmienić nazwę z "Król Góry" na "Król Wojowników".
    Musi ja wojem chce przechodzić tylko 1 cykl tak tylko dla sprawdzenia chociaż nie powiem chore to bo na kg są praktycznie same woje.

  9. #564
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Ciekawa statystyka:

    Magowie, którzy zresetowali się na wojów żeby chodzić na KG - WeLoveThisGame
    Magowie, którzy zaczęli chodzić drugimi postaciami - wojownikami - na KG - Blond, Your Nightmare, Alvi, kto jeszcze?
    Wojownicy, którzy przeresali się na magów/chodzą drugimi postaciami - magami na KG -
    Będę chodził magiem ten cykl (od tej soboty), Challenge Accepted!
    I'm the voice in your head. The Dark One's powers inside you.

  10. #565
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Dlaczego na królu góry niedostępne jest uzbrojenie: amulet życia?

  11. #566
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Bo jest NIEUNIKATOWE, a nieunikatowe NIE SĄ NA KG.

  12. #567
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Dlaczego na królu góry niedostępne jest uzbrojenie: amulet życia?
    Bo tak uznał MoP - "nikt tego nie używa".

  13. #568
    Kim Chi
    Konto usunięte
    No to zwykłe eq mogłoby być do kupienia za żetony, a niemożliwe do wylosowania.

  14. #569
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    dobra, mam dośc woja na KG
    to nie jest tak, że wojowie mają jakąś super przewagę- przekonałem się dziś- toksyna, kruszące grzmotnięcie, 2k żetonów, znośne miksy, reszta zdolek gemy i eq
    i co? i 3 runda... jestem wprost wściekły, przecież przy takim czymś tylko skrajny idiota by nie ugrał- widocznie nim jestem

  15. #570
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    dobra, mam dośc woja na KG
    to nie jest tak, że wojowie mają jakąś super przewagę- przekonałem się dziś- toksyna, kruszące grzmotnięcie, 2k żetonów, znośne miksy, reszta zdolek gemy i eq
    i co? i 3 runda... jestem wprost wściekły, przecież przy takim czymś tylko skrajny idiota by nie ugrał- widocznie nim jestem
    Hmm. Dość często mag przechodzący na woja reaguje w podobny sposób

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •