Strona 67 z 87 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,005 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #991
    Elitek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Normalnie. Zgodnie z opisem. Nie wiem czego nie rozumiesz w tym.
    Skoro ktoś wyżej już odpisał to ty nie musisz i chodziło mi o to że normalnie spowolnienie i przyspieszenie nie mogą być na raz.

  2. #992
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Elite Knight Zobacz post
    Skoro ktoś wyżej już odpisał to ty nie musisz i chodziło mi o to że normalnie spowolnienie i przyspieszenie nie mogą być na raz.
    Takie coś występuje również, jeśli założymy Kościany Pierścień i przedmiot z przyśpieszeniem.

  3. #993
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Elite Knight Zobacz post
    Skoro ktoś wyżej już odpisał to ty nie musisz i chodziło mi o to że normalnie spowolnienie i przyspieszenie nie mogą być na raz.
    Mogą. To, że zdolności i przedmioty nakładające jeden status, zdejmują drugi, nie znaczy, że statusy się gryzą.

  4. #994
    Elitek
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/view/a/686

    "Grzmotnięcie Astajosa" zostało zlikwidowane i co tak właściwie robi ten status specjalny "włócznia aurory"?
    Ostatnio edytowane przez Elitek ; 02-09-2017 o 19:32

  5. #995
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Elite Knight Zobacz post
    i co tak właściwie robi ten status specjalny "włócznia aurory"?
    Przecież masz napisane co robi ten status...
    Kod:
    Regeneruje 30% MAXMP pod koniec swojego działania. Każdy 1% brakującego HP zmniejsza regenerację o 1%. Specjalny, niezdejmowalny.

  6. #996
    Falafel
    Konto usunięte
    Proponuje dodać sprzedawanie uzbrojenia/miksów/gemów, ponieważ może wam się zdarza często tak jak mi dosatć 8 gemów obr mag i obr.EQ które jest nam nie potrzebne wcale bo dostajemy np. 4 Mythrilowa Zbroja ( jak mi w obecnym evencie), w który jest +8 i to fajna, resztę mogli byśmy sprzedać i kupić jakieś inne eq które jest nam potrzebniejsze.

  7. #997
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,525
    Chyba było proponowane, mi się taki pomysł nie podoba.
    Z większej ilości tego samego ekwipunku możesz zrobić ekwipunek z +, gemy zrobić 2 poziomu (oczywiście nie zawsze).

  8. #998
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Kiedy naprawicie przewagę występującą pomiędzy profesjami?
    Mag > Woj | Mag < Woj


    Edit: Oczekuję odpowiedzi od kogoś z górnej półki, np naszego najbardziej sprawiedliwego mopa który zajmuje się balansem.

  9. #999
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    Raczej się nie doczekasz.

  10. #1000
    musaraj
    Konto usunięte
    Prawdopodobnie magowi brakuje teraz zdolności specjalnych. Zwłaszcza jakiejś taktycznej.

    Proponuję odpowiednik Kociego Zamachu, a jeszcze lepiej - bez dmg, Skupienie+Przyspieszenie na 3 tury.
    Dodanie MP Pocisku
    Refleks w sklepie
    Coś zrobić z Astralnym Mieczem
    Sztucznie obniżyć ilośc osłon magicznych w losowaniu (wyrównanie bilansowe)

  11. #1001
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Prawdopodobnie magowi brakuje teraz zdolności specjalnych. Zwłaszcza jakiejś taktycznej.

    Proponuję odpowiednik Kociego Zamachu, a jeszcze lepiej - bez dmg, Skupienie+Przyspieszenie na 3 tury.
    Odpowiednik Kociego Zamachu jak najbardziej tak, jednak bez dmg nadal ta zdolność nie będzie mocna ponieważ przeciwnik bez problemu w następnej turze narzuci na siebie osłonkę bądź bryze/przeczekanie.

    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Dodanie MP Pocisku
    Jak najbardziej za.
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Refleks w sklepie
    Jak najbardziej za ale tylko i wyłącznie jeśli wejdzie razem z refleksem sprytny cios.
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Sztucznie obniżyć ilośc osłon magicznych w losowaniu (wyrównanie bilansowe)
    Za, mógłby ogólnie wejść trochę inny system losowania mikstur, jak dla mnie każdy powinien dostawać wszystkiego po trochę
    a ja na praktycznie każdym KG dostaję profil w którym nie ma osłon fiz/mag bądź skupień czy kamieni/run.

  12. #1002
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Za, mógłby ogólnie wejść trochę inny system losowania mikstur, jak dla mnie każdy powinien dostawać wszystkiego po trochę
    a ja na praktycznie każdym KG dostaję profil w którym nie ma osłon fiz/mag bądź skupień czy kamieni/run.
    No to sobie dokupuj brakujące za żetony..?

  13. #1003
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    No to sobie dokupuj brakujące za żetony..?
    Jak się dostanie 800 żetonów to raczej ciężko, bo zawsze coś trzeba dokupić 1-3 itemki i kilka (o ile nie naście) gemów.
    A osłony/skupienia to jest koszt 50+ żetonów za sztukę.

  14. #1004
    musaraj
    Konto usunięte
    Ta, na pewno co króla masz 0 osłon, EQ +0 i 800 żetonów.
    Proste ćwiczenie - na każdym królu robisz sobie szybkiego GIFa z wszystkimi itemami oraz całym uzbrojeniem zaraz po losowaniu. Po KG - lub zbiorczo po cyklu - wrzucasz np. tutaj i narzekasz "jak można dostawać takie EQ". Albo nie piszesz wcale.

  15. #1005
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Coś zrobić z Astralnym Mieczem
    Tak, przywrócić jego normalne działanie, a nie to, co teraz.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •