Strona 63 z 87 PierwszyPierwszy ... 1353616263646573 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 931 do 945 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #931
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Ja tam widzę, że już nie umiesz się normalnie wypowiedzieć, bez trollowania.

    Przewaga 65+ jest nadto wyraźna.

  2. #932
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    Ewidentnie widać to jak 65+ mają ogromną przewagę.
    Ale jakiego argumentu by tu nie podać to i tak nie wprowadzą tej blokady bo po co lepiej się męczyć na 65 i być zabijanym przez 66,67,68...
    Jak dla mnie powinna zostać wprowadzona opcja powrotu do wcześniejszego lvl wybraliśmy cofnięcie bo chcieliśmy otrzymywać żetony za PvP ale też powinna być opcja powrotu jeżeli ktoś nabije żetony/nie będzie mu się już chciało siedzieć w PvP a za to chciałby zyskać przewagę na KG przez powrót do lvl przed cofnięciem.
    Eventy są zachęceniem dla graczy by wbijać najwyższy level i ten ponad. Przed zmianą miałaś wybór zostajesz na 65 albo zostawiasz wyższy wybrałaś żety więc masz że tak powiem minusy na kg, inni wybrali wyższy level więc nie dostają żetonów za tydzień nie dostaną medali za topke pvp ale mają przewagę na evencie. chociaż sam cofnąłem level to jestem przeciw tej blokadzie bo jak napisalem wyżej eventy są zachęceniem dla graczy by wbić wyższy level.

  3. #933
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Eventy są zachęceniem dla graczy by wbijać najwyższy level i ten ponad. Przed zmianą miałaś wybór zostajesz na 65 albo zostawiasz wyższy wybrałaś żety więc masz że tak powiem minusy na kg, inni wybrali wyższy level więc nie dostają żetonów za tydzień nie dostaną medali za topke pvp ale mają przewagę na evencie. chociaż sam cofnąłem level to jestem przeciw tej blokadzie bo jak napisalem wyżej eventy są zachęceniem dla graczy by wbić wyższy level.
    Ja nie dostaje żetonów, nie mam dodatkowych punktów na KG. To co mam powiedzieć o "sprawiedliwości"?

  4. #934
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Ja nie dostaje żetonów, nie mam dodatkowych punktów na KG. To co mam powiedzieć o "sprawiedliwości"?
    było nie cofać levela skoro nie walczysz aktywnie pvp.

  5. #935
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/b2c09cace *
    Miał więcej speeda, obrony i ataku cos jeszcze ?
    No gdyby nie to ze wbijało cały czas na niego spowolnienie to na kolejnym dublu już by mnie zabił a ja pomimo tych dubli nawet nie mogłam go zabić chyba serio coś nie tak
    Ty bijesz średnio 1k obrażeń Pociskiem. On Ostrzem Damoklesa (czyli 1,25x z atrybutu i 1,3 z pasywki) 1700. Gdyby nie jego bonusy z broni, bilibyście mniej więcej tyle samo, więc w kwestii ataku/obrony macie praktycznie tyle samo.
    On ma więcej szybkości - Ty masz więcej szczęścia, co zauważyłaś pisząc "wbijało cały czas na niego spowolnienie".
    Ale co najistotniejsze - masz 1100 HP więcej niż on - to 55 punktów statystyk. Może one Ci umykają? Przewaga 67 lv polega na tym, że Mei Misiaki nie umie sobie rozdać statystyk? Bo z tej walki wygląda na to, że tak.

  6. #936
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    było nie cofać levela skoro nie walczysz aktywnie pvp.
    Uczestniczyłam aktywnie w KG, i uczestniczę aktywnie w IŚ. Skorzystałam z usługi, by walczyć na równi z innymi graczami.
    I nie dostaje żetonów, i nie walczę na równi z graczami. Tak, opłacało się.

  7. #937
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Uczestniczyłam aktywnie w KG, i uczestniczę aktywnie w IŚ. Skorzystałam z usługi, by walczyć na równi z innymi graczami.
    I nie dostaje żetonów, i nie walczę na równi z graczami. Tak, opłacało się.
    nadal możesz walczyć na równi z innymi graczami na arenie jest opcja by nie atakować 66+ zapisując się także atak ze strony 66+ ci nie grozi.

  8. #938
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    nadal możesz walczyć na równi z innymi graczami na arenie jest opcja by nie atakować 66+ zapisując się także atak ze strony 66+ ci nie grozi.
    Ale wiesz, w jakim temacie piszesz, czyż nie?
    I chyba z kontekstu to wynika, ale co ja tam mogę wiedzieć.
    Ale co ja tam wiem.

  9. #939
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Uczestniczyłam aktywnie w KG, i uczestniczę aktywnie w IŚ. Skorzystałam z usługi, by walczyć na równi z innymi graczami.
    I nie dostaje żetonów, i nie walczę na równi z graczami. Tak, opłacało się.
    W tym poście narzekałaś, że nie dostajesz żetonów i nie walczysz na równi z graczami. Dorek ci odpowiedział, że przecież masz to na arenie. Więc narzekasz na to, że nie masz tego, czego chcesz WSZĘDZIE.

  10. #940
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    W tym poście narzekałaś, że nie dostajesz żetonów i nie walczysz na równi z graczami. Dorek ci odpowiedział, że przecież masz to na arenie. Więc narzekasz na to, że nie masz tego, czego chcesz WSZĘDZIE.
    Nie. Napisała, że nie dostaje żetonów i tutaj miała najpewniej na myśli walki na arenie, skoro chwilę wcześniej ktoś jej napisał, że i tak nie walczy pvp.
    Pisząc o tym, że nie walczy na równi z innymi graczami miała na myśli Króla Góry.

  11. #941
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Nie zapominajcie że wszyscy gracze biorący udział na kg nie mają 66+ więc parę walk na pewno będzie miała równych po za tym patrząc w jej raport nie widzę by brała dość często udział na tym evencie więc nie rozumiem w czym problem.

  12. #942
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Nie zapominajcie że wszyscy gracze biorący udział na kg nie mają 66+ więc parę walk na pewno będzie miała równych po za tym patrząc w jej raport nie widzę by brała dość często udział na tym evencie więc nie rozumiem w czym problem.
    Nie biorę udziału od czasu cofnięcia poziomu. W dodatku wygrałam jednego KG/trzecie miejsce w cyklu. Nadal czujesz się pewnie w swoich założeniach?

    Posłużyłam się waszym marnym tłumaczeniem, że "cofając poziom dostajesz żetony". Ale trzeba uczestniczyć pierw w walkach PvP. Co ma powiedzieć gracz, który cofnął poziom i nie ma z tego profitów bo powiedzmy nie daję rady wbić się do ligi? Nic, ma punkty statystyk w plecy, żetonów dostaje tyle samo, ale rywalizuje z graczami na równym poziomie.
    Na żetony musi sobie zapracować.

    Co do tego, że natrafię na przeciwników z którymi mogę walczyć na równi. Ale to zależy od tego z kim będę w przedziale. Mogę ci gwarantować, że będąc w przedziale (cały czas mowię o KG) z samymi 66/67/68 lvlami będą jedną z pierwszych osób do złapania. Bo przewaga poziomowa jak i działanie czysto psychologiczne - czyli "widoczna" przewaga. To samo było/jest na igrzyskach.

  13. #943
    Magician
    Konto usunięte
    Hmm, a co ma powiedzieć gracz, który został na 65 + a i tak mu nie idzie w kg, takich przypadków też nie jest mało poza tym raczej gracz powinien sobie zdawać z tego sprawę czy mu się opłaca cofać poziom i czy ma szanse coś ugrać w walkach pvp, więc napiszę to co już było pisane nieraz:
    -wybierasz pozostanie na wyższym poziomie i liczysz na większe szanse w kg, lecz liczysz się z tym, że za ligi żetków nie będzie
    -cofasz poziom I ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ W JAKIEJ LIDZE MOŻESZ SIĘ ZNALEŹĆ walcząc na arence (chyba każdy mniej więcej umie ocenić swoje możliwości), dzięki czemu za ligę dostajesz żetki, ale musisz się liczyć z tym, że w kg może ci iść gorzej

    Blokada jest głupim pomysłem, bo co za przewagę by mieli 65+ zostając na wyższym poziomie i nawet nie wspominajcie o igrzyskach, gdyż ze względu na aktualną metę, przewaga lvl nic nie daje.
    Ostatnio edytowane przez Magician ; 11-05-2017 o 18:44

  14. #944
    musaraj
    Konto usunięte
    Witam

    Chciałbym tylko powiedzieć, że Szał Berserkera to najlepsza zdolka

  15. #945
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Witam

    Chciałbym tylko powiedzieć, że Szał Berserkera to najlepsza zdolka
    Tak, popieram
    A tak poza tym, to jest jedna z 3 opcji zwycięstwa dla deferów. Od kiedy wszedł, zacząłem wygrywać jakieś walki :v

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •