Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za propozycją?

Głosujących
51. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    34 66.67%
  • Nie

    17 33.33%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: limit+prowizja=zdzierstwo?

  1. #1
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032

    limit+prowizja=zdzierstwo?

    Witam, dotyczy ostatniej aktualizacji, limit i prowizja naraz są zdzierstwem.
    Powinno być tylko jedno z nich.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Zdecydowanie tak
    Wg. mnie nie powinno wogóle być wspólnego złota.
    Wspólne depo na itemki - ok, ale złoto zabiło gre.
    Jeśli ma zostać jedno z nich powina to być prowizja, lecz bez limitu złota.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Dokładnie. Chociaż żeby zdjęli limit. Bo nie da się mieć na banku, bo ma się na mainie. Bogatsi gracze będą cały czas tracić złoto, bo depozyt nie pomieści. Idziesz wymienić mini, przegrasz, tracisz miliony, albo bójka... Prowizja jest ok, ale ten limit... Dobrze dla małych graczy, ale bogaci szybko stracą. Dobrze, że można przerzucić ity na inną postać i nie zostać okradniętym, ale ten limit to zło. Masz 10 mln golda, wsadzisz 3,25mln do depozytu, a 6,75mln masz zawsze przy sobie. Według mnie, jak pewnie i większości graczy, kolejna zmiana, by doładowywać MF, by więcej pomieścić.

  4. #4
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Dokładnie. Chociaż żeby zdjęli limit. Bo nie da się mieć na banku, bo ma się na mainie. Bogatsi gracze będą cały czas tracić złoto, bo depozyt nie pomieści. Idziesz wymienić mini, przegrasz, tracisz miliony, albo bójka... Prowizja jest ok, ale ten limit... Dobrze dla małych graczy, ale bogaci szybko stracą. Dobrze, że można przerzucić ity na inną postać i nie zostać okradniętym, ale ten limit to zło. Masz 10 mln golda, wsadzisz 3,25mln do depozytu, a 6,75mln masz zawsze przy sobie. Według mnie, jak pewnie i większości graczy, kolejna zmiana, by doładowywać MF, by więcej pomieścić.
    Ale przecież wciąż możesz mieć swoją postać bankowową, a pieniądze, które nie mieszczą Ci się depozycie możesz na nią przekładać
    Co do tematu, na tak

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    nie wspominając już o tym, że zabrali sloty na targowanie się, bo zamiast 32 zlotów obecnie mam 7

  6. #6
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Dokładnie. Chociaż żeby zdjęli limit. Bo nie da się mieć na banku, bo ma się na mainie. Bogatsi gracze będą cały czas tracić złoto, bo depozyt nie pomieści. Idziesz wymienić mini, przegrasz, tracisz miliony, albo bójka... Prowizja jest ok, ale ten limit... Dobrze dla małych graczy, ale bogaci szybko stracą. Dobrze, że można przerzucić ity na inną postać i nie zostać okradniętym, ale ten limit to zło. Masz 10 mln golda, wsadzisz 3,25mln do depozytu, a 6,75mln masz zawsze przy sobie. Według mnie, jak pewnie i większości graczy, kolejna zmiana, by doładowywać MF, by więcej pomieścić.
    W skrócie poprostu skok na kase ze strony adminów, aby ludzie doładowywali MFy na depozyt.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Ale od tego masz przecież postacie bankowe, możesz mieć wypełniony depozyt a resztę przekładać na postać bankową.
    Co do tematu, na tak
    chyba nie ogarniasz, jak to działa

  8. #8
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Ale od tego masz przecież postacie bankowe, możesz mieć wypełniony depozyt a resztę przekładać na postać bankową.
    Co do tematu, na tak
    Właśnie o to chodzi że nie możesz, gdyż złoto jest na wszystkich postaciach.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    A mi się bardzo zmiana podoba, więc nie jestem za propozycją.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Ale przecież wciąż możesz mieć swoją postać bankowową, a pieniądze, które nie mieszczą Ci się depozycie możesz na nią przekładać
    Co do tematu, na tak
    Jak przeniesiesz na bank, będziesz nadal miał to złoto na innych postaciach. Dam siebie za przykład.

    Mam sobie 300k w depo i 0g na postaciach.
    Wyjmuję 300k postacią Tunananak.
    Jednak na postaci Nattat i Bóbr KMWTW też mam to 300k.
    Po wpłaceniu 272727 golda, będę miał 0 golda na wszystkich postaciach.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    i teraz sluchac placzkow ,masakra po kiego kisic to zloto...
    mnie sie podoba moze ta prowizja na nie ,ale przeciez przy handlu ona tak samo byla

    wiec moze jakis miesieczny limit np raz na tydzien bez prowizji ?

  12. #12
    Z tym złotem to jakiś cyrk. W banku po odjęciu prowizji mogłem trzymać tyle złota, ile mi się żywnie podobało, a teraz mam śmiechu warty limit 3,3kk. Wspólne złoto dla konta to przesada, mam nadzieję, że jak najszybciej zostanie to wycofane.

  13. #13
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Ta prowizja jest okej, przynajmniej trochę złota odpływa. No i limit też, przynajmniej nie będzie kiszenia golda w nie wiadomo jakich ilościach.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2013
    Postów
    14
    proskiler, nie było by kiszenia, gdyby był obowiązek wpłacania. Jest taki? Nic mi o tym nie wiadomo.

  15. #15
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,528
    Administracja płacze, że ich praca poszła na marne.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •