Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 91718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 285 z 306

Temat: III Turniej PvP Devos | 65lv +

  1. #271
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Yyy, skoro wczoraj pisałeś z Hydrą i ci napisał, że Rumplestiltskin nie zostawił mu żadnej wiadomości, to czemu sam mu jej nie zostawił?

    Obaj powinni się umówić na walkę.
    To nie zmienia faktu,że jest już po terminie a czas dodatkowy na stoczenie walk nie został wyznaczony.

  2. #272
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    Już chyba po terminie a walka między hydrą a rumplem dalej nie stoczona,więc turniej chyba powinien być zakończony
    1 miejsce - WeLoveThisGame
    2 miejsce - Fannindel
    3 miejsce - tutaj powinna być w tej chwili walka Hydra vs Rumpel

    PS. musaraj nie dodał żadnego info dotyczącego przedłużenia terminu walk,więc chyba po sprawie ;]
    Miło że za mnie decydujesz, ale mam dla Ciebie dobrą radę - jedno słowo, jedenaście liter.

    Co do ostatnich 18 godzin, odruchowo czekałem przynajmniej do 23, ze względu na to, że na ten półfinał było znacznie mniej czasu niż ten pierwszy (opóźnienia walki ćwierćfinałowej Rumpel-Zona), nawet powinienem był im odgórnie dać dodatkowy dzień - czułem jednak, że mnie zwycięzca pierwszego półfinału zje.
    O godzinie 22:30 (albo :27) straciłem zasięg. Prawdopodobnie to efekt siedzenia w środku zarowia w lasach Puszczy Świętokrzyskiej, ale nie byłem w stanie zrobić w kwestii turnieju nic. Po północy po prostu poszedłem spać naiwnie myśląc, że nic się tu nie zawali.

    Jak sam zauważyłeś w swoim poście, walka Hydra-Rumpel musi zostać rozstrzygnięta (zdecydowanie preferuję rozstrzygnięcie walką niż walkowerem), więc tak czy inaczej dojdzie do niej. Jestem gotów nawet czekać z tym do niedzieli - chyba że się komuś bardzo śpieszy, bo odlatuje w poniedziałek na Seszele i nie będzie miał internetu i nie stoczy tej walki (o 3. miejsce czy o 1.).


    Przy okazji nie wypada, żeby decydujące walki rozstrzygano przy zielonym stoliku. Dlatego terminy zarówno meczu o 3. miejsce jak i finału uzgodnię (po zakończeniu rywalizacji w półfinałach) prywatnie z zainteresowanymi w grze.
    Żeby uniknąć problemów.

  3. #273
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Miło że za mnie decydujesz, ale mam dla Ciebie dobrą radę - jedno słowo, jedenaście liter.

    Co do ostatnich 18 godzin, odruchowo czekałem przynajmniej do 23, ze względu na to, że na ten półfinał było znacznie mniej czasu niż ten pierwszy (opóźnienia walki ćwierćfinałowej Rumpel-Zona), nawet powinienem był im odgórnie dać dodatkowy dzień - czułem jednak, że mnie zwycięzca pierwszego półfinału zje.
    O godzinie 22:30 (albo :27) straciłem zasięg. Prawdopodobnie to efekt siedzenia w środku zarowia w lasach Puszczy Świętokrzyskiej, ale nie byłem w stanie zrobić w kwestii turnieju nic. Po północy po prostu poszedłem spać naiwnie myśląc, że nic się tu nie zawali.

    Jak sam zauważyłeś w swoim poście, walka Hydra-Rumpel musi zostać rozstrzygnięta (zdecydowanie preferuję rozstrzygnięcie walką niż walkowerem), więc tak czy inaczej dojdzie do niej. Jestem gotów nawet czekać z tym do niedzieli - chyba że się komuś bardzo śpieszy, bo odlatuje w poniedziałek na Seszele i nie będzie miał internetu i nie stoczy tej walki (o 3. miejsce czy o 1.).


    Przy okazji nie wypada, żeby decydujące walki rozstrzygano przy zielonym stoliku. Dlatego terminy zarówno meczu o 3. miejsce jak i finału uzgodnię (po zakończeniu rywalizacji w półfinałach) prywatnie z zainteresowanymi w grze.
    Żeby uniknąć problemów.
    Ostatnie 18 godzin? ok
    a co z całym czwartkiem i niemalże całym piątkiem? walka Fannindel vs WeLoveThisGame była toczona przecież w czwartek (a drabinka nie została uzupełniona)
    Kolejne przesunięcia,w dodatku bez wzmianek i uprzedzenia graczy. Żenada a nie turniej ;] bardzo dobrze,że nie brałem w tym udziału.

    PS. Ad1) Atronis mam nadzieje,że w końcu kiedyś zorganizujesz swój turniej,profesjonalny turniej.
    Ad2) te 11 liter możesz sobie wsadzić w swoje 4 litery ;]
    Ostatnio edytowane przez Platynowy ; 30-07-2016 o 16:29

  4. #274
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    Kolejne przesunięcia,w dodatku bez wzmianek i uprzedzenia graczy. Żenada a nie turniej ;] bardzo dobrze,że nie brałem w tym udziału.
    Ja też się z tego powodu cieszę; gdybyś się, jako ani nie biorący udział, ani nie arbiter, nie udzielał, cieszyłbym się jeszcze bardziej

    Drabinkę zaktualizowałem.

    - - - - - - - - - -

    O teraz:
    Tabelki

    Nie jestem jednak pewien, ile to zmienia z perspektywy któregokolwiek uczestnika

  5. #275
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Daj ostateczny termin do jutra wieczora np. do 20. Wbijasz o tej godzinie i patrzysz kto online, jeśli nikt to nara... Po to są terminy, że jak je wyznaczasz, to się ich pilnujesz, a jeśli komuś nie pasuje to prosi o przełożenie (ty nie musisz tego zrobić, ale powinieneś, wcześniej uzgadniając z dwiema stronami).

    3.8 W terminie walki gracze muszą rozpocząć walkę do godziny 20:30

    Ps. Moje zdanie jest takie, że tymi literami tylko prowokujesz, a organizatorowi najzwyczajniej nie przystoi.
    Odpowiadając na zaczepki, eskalujesz kolejne.
    Ostatnio edytowane przez indyferent ; 30-07-2016 o 21:19 Powód: Odpowiadając na zaczepki, eskalujesz kolejne.

  6. #276
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2013
    Postów
    15
    Najlepiej uwzględnić termin poza ogłaszaniem na forum, tylko w wiadomości prywatnej do uczestników walczących o podium, gdyż osoby niebiorące już.. udziału, będą wtrącać się wywołując niepotrzebne kłótnie.
    A primo, skoro już tak bardzo zależy innym wtrącać się w turniej, to niech komentują go te osoby które biorą w nim udział lub starają się dogadać o termin (z jakiegoś powodu).
    Ostatnio edytowane przez stolec ; 31-07-2016 o 00:35

  7. #277
    Finał do dwóch zwycięstw czy jednego?

  8. #278
    musaraj
    Konto usunięte
    Wielki Finał 1. sierpnia 2016 godz. 21.30
    Rumplestiltskin vs WeLoveThisGame
    Do 2 zwycięstw!

    No i jeszcze mecz o III miejsce powinien być wcześniej, ale z tym to nie wiadomo :x

  9. #279
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Mecz
    W mfo gramy MECZE xD

  10. #280
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Mecz
    W mfo gramy MECZE xD
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Mecz
    Nie ma problemu, żeby to tak nazywać.
    Mecz w szachach to np. granie do 4 zwycięstw któregoś z zawodników (tak, nazywa się to meczem)
    Mecz w brydżu to 8/12/16 rozdań granych przez łącznie 4 pary na 2 stolikach, następnie porównuje się je odpowiednio.
    Mecz w przeróżnych e-sportach to do iluś fragów, do wygrania iluś map itp.

    Mecz w MFO to stoczenie przez 2 graczy walk do czasu osiągnięcia określonej ilości zwycięstw przez jednego gracza.
    Mecze w MFO można rozgrywać w trybie BO1,BO3, BO5 itd.

    - - - - - - - - - -

    Już za 2,5 godziny wielki finał turnieju


  11. #281
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    - - - - - - - - - -

    Już za 2,5 godziny wielki finał turnieju

    Zarąbisty obrazek ;D Dla takiego sędziego powinna być jakaś nagroda także.

  12. #282
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Rumplestiltskin Zobacz post
    Zarąbisty obrazek ;D Dla takiego sędziego powinna być jakaś nagroda także.
    Aktualna nagroda w turnieju dla graczy wnosi nic, osoby które dawały złoto się wycofały a MF są przyznawane kiedy turniej jest dobrze zorganizowany. Nie ma nagród dla graczy a ma być dla sędziego ?

  13. #283
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Aktualna nagroda w turnieju dla graczy wnosi nic, osoby które dawały złoto się wycofały
    Z ostatniej chwili, przemiła graczka (tak to się odmienia?) Soshy hojnie dorzuciła nagrodę dla pierwszego miejsca w wysokości 5kk!
    Na żadnym innym turnieju stawka nie była taka wysoka. Temperatura w Devos nagle urosła, pomimo że nadeszła noc.

    Kto wygra? Dowiemy się już niedługo. Od kilku(nastu) minut trwa bowiem pierwsza walka finału!

    Cytat Napisał Rumplestiltskin Zobacz post
    Zarąbisty obrazek ;D Dla takiego sędziego powinna być jakaś nagroda także.
    A Ty się nie podlizuj.
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 01-08-2016 o 21:50

  14. #284
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Graty dla Rumpla wygrał 2:0.

  15. #285
    Dziękuję prowadzącemu za dobrze zorganizowany turniej a także graczom, którzy mnie wspierali i stawiali na mnie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •