Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Powiadomienia chatu przy wyłączonym "Odtwarzanie dźwięków"

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2016
    Postów
    22

    Powiadomienia chatu przy wyłączonym "Odtwarzanie dźwięków"

    Myślę że przydało by się powiadomienie gdy ktoś się odzywa na MFO3. Chodzi mi o to, bo np. w moim przypadku często wyciszam MFO3 kiedy przeglądam inną stronkę, to wtedy się i Soundtrack z gry wycisza i powiadomienia. A do ustawień nie koniecznie mi się chce za każdym razem iść tylko po to by soundtrack wyciszyć, a potem jak wrócę to go z powrotem pod głośnić. Już nie raz miałem takie przypadki gdzie mam z kimś się wymienić, i na chwilkę zerkam sobie na coś innego i już nagle czekają na mnie kilka min bo przez nie uwagę zapominam o nich, przez co niestety parę razy miałem drobne, małe kłótnie o to.

    Natomiast gdyby komuś by się taka opcja nie spodobała, to ta osoba może sobie to ustawić w ustawieniach.
    Ostatnio edytowane przez SirLexPLAY ; 30-05-2016 o 00:43

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Możesz ustawić muzykę na 0%, a dźwięki na 100.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2016
    Postów
    22
    No wiem, o tym mówiłem, ale nie zawsze się chce albo się o tym zapomni

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał SirLexPLAY Zobacz post
    No wiem, o tym mówiłem, ale nie zawsze się chce albo się o tym zapomni
    ja chcę auto expiarkę, bo nie zawsze się chce expić -_-

    A tak na poważnie, to admini raczej nie dodają zbyt często rzeczy, z których i tak się korzysta rzadko, ale komuś się "nie chce".

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2016
    Postów
    22
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    ja chcę auto expiarkę, bo nie zawsze się chce expić -_-

    A tak na poważnie, to admini raczej nie dodają zbyt często rzeczy, z których i tak się korzysta rzadko, ale komuś się "nie chce".
    To polecam "Macro Recorder". Ma free wersję na 30 dni

  6. #6
    tak szczerze mówiąc to u mnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej, nigdy nie mam włączonej muzyczki, tylko dźwięki i wolałbym, żeby to ci co chcą mieć tylko powiadomienia dźwiękowe mogli sobie wejść w ustawienia i wyciszać muzykę, a ja będę po prostu miał same dźwięki na 100% albo wyciszone całkowicie

  7. #7
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    tak szczerze mówiąc to u mnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej, nigdy nie mam włączonej muzyczki, tylko dźwięki i wolałbym, żeby to ci co chcą mieć tylko powiadomienia dźwiękowe mogli sobie wejść w ustawienia i wyciszać muzykę, a ja będę po prostu miał same dźwięki na 100% albo wyciszone całkowicie
    Jest coś takiego w Konfiguracji mapy i można sobie ustawić.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2016
    Postów
    22
    Już to chciałem w sumie skasować ten wątek przed tymi dwoma ostatnimi postami. Tylko że niestety dużo tutaj nie posiaduję więc nie wiem jak go skasować

    Przez co jeżeli jakiś admin będzie szybszy ode mnie, to niech go skasuje

    Dobra ja nie mogę tego znaleźć. W każdym razie prosiłbym o skasowanie tego wątku
    Ostatnio edytowane przez SirLexPLAY ; 30-05-2016 o 00:49

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •