Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Fifa

  1. #1
    maciek m
    Konto usunięte

    Fifa

    wiem że każdy głupi niepotrzebny pomysl zpowalnia nordie,ale itak chcę zaproponować grę w piłke nożną w mfo3,tak tak,wiem że to głupie ale mam prawo to tu napisać,było by boisko i byloby to pisane na tablica z druzynami na wielkim boisku by się grało



    spacja=stał
    strzałki=ruszanie się
    shift=podanie górą
    4 vs. 4 gracze. boisk by było więcej,może nawet na innym serwerze,mam nie za duzy lvl więc wiem jak mnie ocenice
    więc stój dziuby z rzenadą,jak macie obrazic w sposób ''złe!'' to lepiej niech ocenia to admin

  2. #2
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał maciek m Zobacz post
    wiem że każdy głupi niepotrzebny pomysl zpowalnia nordie,ale itak chcę zaproponować grę w piłke nożną w mfo3,tak tak,wiem że to głupie ale mam prawo to tu napisać,było by boisko i byloby to pisane na tablica z druzynami na wielkim boisku by się grało

    spacja=stał
    strzałki=ruszanie się
    shift=podanie górą
    4 vs. 4 gracze. boisk by było więcej,może nawet na innym serwerze,mam nie za duzy lvl więc wiem jak mnie ocenice
    więc stój dziuby z rzenadą,jak macie obrazic w sposób ''złe!'' to lepiej niech ocenia to admin
    Jestem na nie, to mfo gra mmorpg a nie jakieś simsy,fify,gta czy cos innego tego typu.

    Cytat Napisał dobry jezu Zobacz post
    ponieważ administracja ma graczy w dupie i interesują ją tylko pieniądze.
    propsy,ale trochę prawdy jest.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Mógłby być to event z okazji Euro 2016 albo coś w tym stylu. Chociaż zdaję sobie sprawę, jak dużo już tych eventów jest w MFO.

  4. #4
    Użytkownik Avatar ZXCV
    Dołączył
    18-04-2016
    Postów
    51
    MFO to nie fifa, ale fajnie by było tak pograć w piłke na MFO. Jak coś to ja jestem na tak, no ale i tak tego nikt nie zrobi - taka prawda.


    Cytat Napisał dobry jezu Zobacz post
    Cześć, Maciek!
    Jest to bardzo dobry pomysł, ale muszę cię zasmucić, że niestety nie przejdzie, ponieważ administracja ma graczy w dupie i interesują ją tylko pieniądze.
    Dokładnie tak, dokładnie


    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Mógłby być to event z okazji Euro 2016 albo coś w tym stylu. Chociaż zdaję sobie sprawę, jak dużo już tych eventów jest w MFO.
    Dużo ? No raczej mało. Ale taki event to nie głupi pomysł.
    Ostatnio edytowane przez ZXCV ; 25-05-2016 o 16:28 Powód: Czegoś mi tu zabrakło ;)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •