Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 44 z 44

Temat: Blokada expa.

  1. #31
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Cytat Napisał Lamusek Zobacz post

    Przecież nie musi być to turniej, bo alternatywy takiego "chwilowego" zatrzymania levela są pewnie różne, tutaj już admin by ingerował jakie, chodzi o sam pomysł zablokowanie WBIJANIA LEVELI, a nie WBIJANIA NOWEGO EXPA. Przecież EXP normalnie byłby, jednak level się nie wbijał...
    To co piszesz w ogóle nie trzyma się całości...
    Wbijesz np 30lvl, zatrzymasz lvl, a jak będzie koniec pauzy z expem to nagle 66lvl ?
    Twoje argumenty są niepotrzebne, bo to raczej nie przejdzie

  2. #32
    Lamusek
    Konto usunięte
    Hm, racja. Nie pomyślałem o tym, jednak admin mógłby zablokować otrzymywanie expa całkowicie wtedy.

  3. #33
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Cytat Napisał Lamusek Zobacz post
    Hm, racja. Nie pomyślałem o tym, jednak admin mógłby zablokować otrzymywanie expa całkowicie wtedy.
    Powtarzasz się, kilka komentarzy wcześniej o tym dyskutowaliśmy

  4. #34
    Lamusek
    Konto usunięte
    Chodziło mi o zatrzymywanie expa chwilowo, a nie zatrzymywanie expa całkowicie, źle się wysłowiłem.
    Tylko na tą chwile nie mam pomysłu w jaki sposób mogło by to działać.

  5. #35
    Yohi
    Konto usunięte
    Widzę ze w niezłą dyskusję się wdaliście.
    Powiem Tak, jestem zdecydowanie na nie. Powód? prosty.
    Są osoby co chciały tez kiedyś blokady lvl ale nie dostali tej możliwości. Teraz kiedy maja Kilka postaci o wysokim lvl nic im to nie da nie wrócą na np 10 czy tam 20 lvl, wątpię by komuś chciało się usuwać postać po to by walczyć na małych lvl. Czysta głupota, chcesz się pokazać ze potrafisz walczyć zrób tak jak Pisała Yesterich i pokaż ze potrafisz walczyć na wszystkich lvl.
    Ostatnio edytowane przez Yohi ; 31-03-2016 o 20:33

  6. #36
    Lamusek
    Konto usunięte
    Zauważcie, że w v2 jeszcze 2/3 lata temu nie do pomyślenia było żeby usługa blokady expa weszła w życie!
    A jednak... jest, społeczeństwo w v2 domagało się tego.

    Wiem, wiem... ktoś sobie pomyśli "jak możesz porównywać pomysły z v2 do v3, przecież to inna gra!"
    Kiedyś pewnie dojdzie do tego że wejdzie w życie taka blokada, ale czy teraz gracze są na to gotowi?

  7. #37
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Cytat Napisał Lamusek Zobacz post
    Kiedyś pewnie dojdzie do tego że wejdzie w życie taka blokada, ale czy teraz gracze są na to gotowi?
    Nie, do widzenia!

  8. #38
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lamusek Zobacz post
    Zauważcie, że w v2 jeszcze 2/3 lata temu nie do pomyślenia było żeby usługa blokady expa weszła w życie!
    A jednak... jest, społeczeństwo w v2 domagało się tego.

    Wiem, wiem... ktoś sobie pomyśli "jak możesz porównywać pomysły z v2 do v3, przecież to inna gra!"
    Kiedyś pewnie dojdzie do tego że wejdzie w życie taka blokada, ale czy teraz gracze są na to gotowi?
    jak będzie pełna wersja gry, to będzie blokada.
    @EDIT
    dzięki trixie
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 31-03-2016 o 21:51

  9. #39
    Harutotte
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    jak będzie pełna wersja gry, to będzie blokada.
    Szkoda, że jednak jej nie dodadzą.

  10. #40
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lamusek Zobacz post
    Zauważcie, że w v2 jeszcze 2/3 lata temu nie do pomyślenia było żeby usługa blokady expa weszła w życie!
    A jednak... jest, społeczeństwo w v2 domagało się tego.

    Ale tutaj się tego nie domaga

  11. #41
    Lamusek
    Konto usunięte
    Ale tutaj się tego nie domaga
    Przeciwnicy tej usługi to ci którzy i tak by z niej pewnie nie skorzystali. Chwilowe zatrzymanie levela to dobry pomysł moim zdaniem, czekam na wypowiedź admina.

  12. #42
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Przecież jest chwilowe zatrzymanie levela i to darmowe. Wbij 65 poziom, a sam zobaczysz.

  13. #43
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lamusek Zobacz post
    Przeciwnicy tej usługi to ci którzy i tak by z niej pewnie nie skorzystali. Chwilowe zatrzymanie levela to dobry pomysł moim zdaniem, czekam na wypowiedź admina.
    W takim razie proponuję dodać mi 50kk na postać musaraj. Ci, którzy się sprzeciwią i tak z tego nie skorzystają, a ja, jako społeczeństwo, się domagam.
    Dodanie mi złota poprawi koniunkturę w MFO, więc to jest dobry pomysł moim zdaniem, czekam na wypowiedź admina.

  14. #44
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Widzę, że dyskusja się rozkręciła

    Powiem tak:
    PvP, rankingi, korzyści z nich przeszły sporo zmian przez te kilka lat.
    Kolejne zmiany są zaplanowane - m.in. podział rankingu na przedziały i wyznaczenie poziomów tzw. rankingowych. (poziomy głównych setów unikatów)
    W tych nowych warunkach możliwość stania na lv. (odkładania exp) jest brana pod uwagę.
    Oczywiście na pewno nie na 10 lv. Od 20 lv można mówić o jakimś prostym PVP - jest już dość zróżnicowany ekwipunek, jest kilka zdolek.
    Istnieje kategoria graczy (dość spora), którzy są skłonni walczyć PVP jedynie w tym najprostszym wariancie, albo w ogóle. Dla pozostałych jest to możliwość stworzenia kolejnych postaci na niższe progi i dodatkowej rywalizacji.
    Najważniejsze jest jednak zachowanie odpowiednich proporcji w korzyściach pomiędzy PVP na hi-lv a low-lv.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •