Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Krwisty i złoty pył.

  1. #1
    Elitek
    Konto usunięte

    Krwisty i złoty pył.

    Siema, mam pomysł na nowe pyły. Pierwszym z nich byłby pył "krwisty", byłby to pył który można użyć kiedykolwiek a po jego użyciu wyświetla nam się tablica z naszymi teleportami. Pył byłby warty z około 20k i symbolicznie z nazwy pobierał by 1000 HP.
    Drugim pyłem byłby pył "Złoty", dzięki niemu można się dostać do jakiegokolwiek miejsca wpisując nazwę miejsca i jego współrzędne (Warunkiem by było że dana postać powinna kiedyś stać na tym miejscu). Pył byłby ciężki do znalezienia ale nie cięższy od srebrnego pyłu.
    Co o tym myślicie? Według mnie można by było jeszcze dopracować pył złoty bo na pewno znajdą się różne trolle. Pozdrawiam

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ten krwisty to byłby lepszy, jakby zmniejszał np. na 10 walk maksymalne hp o 50%. A Złoty był już kiedys proponowany, poszukaj na forumku .

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Na nie, gdyż by można było w ten sposób bugować fabułę - np ucieczka z pierdla w Eliar :P

    Nawet jakby można było to jakoś obejść to będzie z tym więcej roboty niż to warte.

  4. #4
    Piter Piterowskii
    Konto usunięte
    Dobry pomysł ale krwisty można jeszcze dopracować

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2015
    Postów
    1
    można by zrobić tak że w niektórych lokacjach nie będzie można z tego korzystać

  6. #6
    Użytkownik Avatar Stalker
    Dołączył
    04-11-2014
    Postów
    62
    Generalnie spoko ten krwisty

  7. #7
    Elitek
    Konto usunięte

    Pył ukrycie, krwisty pył, gem nadający status :D

    Elo, mam dziś do zaproponowania 3 rzeczy które moim zdaniem by były ciekawym dodatkiem do gry :v

    1. Pył ukrycie: Pył po użyciu ukrywałby nasze dane takie jak np. Położenie. Pył nie byłby dostępny w żadnym sklepie a zdobyć go można by było z Mini-bossów i szansa na to że wypadnie by była bardzo niska.

    2. Krwisty pył: (Ten pomysł kiedyś poruszałem w oddzielnym temacie ale jest dla mnie warty uwagi i ponownego przemyślenia :v) Pył ten dawałby nam możliwość teleportowania się z jakiegokolwiek miejsca. Chodzi mi o to że np. jesteśmy daleko od najbliższego teleportu a bardzo nam się śpieszy do jakiegoś miejsca, pył po użyciu pokazywał by nam nasze normalnie "dostępne portale". Pył też nie byłby dostępny w sklepach, można by było go jedynie dropić z różnego rodzaju: Potworów/mini-bossów/bossów ale też szansa na to że wypadnie była by bardzo niska. Pył pobierał by symbolicznie z nazwy: 1000 HP (Oczywiście pył nie byłby możliwy do użytku gdy np. znajdujemy się w więzieniu w Eliar bo tak można by bugować grę)

    3. Gem nadający status: Gem taki mógłby powstać przy użyciu dwóch nabitych gemów plus 2 i dawałby jakiś status np. Gem obrona plus 2 + gem obrona plus 2 = Gem obrona "3" - zajmuje ? slotów i daje status "bariera" na ? tury.

    Co o tym myślicie?
    Ostatnio edytowane przez Elitek ; 12-06-2016 o 15:29

  8. #8
    1. Pył ukrycie: Pył po użyciu ukrywałby nasze dane takie jak np. Położenie. Pył nie byłby dostępny w żadnym sklepie a zdobyć go można by było z Mini-bossów i szansa na to że wypadnie by była bardzo niska.
    pojawiał się gdzieś motyw, aby były pyły dające prawie 100% przezroczystość postaci, to z ukrywaniem danych, to co właściwie tylko położenie by mogło być ukryte, może jako jakaś zabawka dla bójkowiczów
    2. Krwisty pył: (Ten pomysł kiedyś poruszałem w oddzielnym temacie ale jest dla mnie warty uwagi i ponownego przemyślenia :v) Pył ten dawałby nam możliwość teleportowania się z jakiegokolwiek miejsca. Chodzi mi o to że np. jesteśmy daleko od najbliższego teleportu a bardzo nam się śpieszy do jakiegoś miejsca, pył po użyciu pokazywał by nam nasze normalnie "dostępne portale". Pył też nie byłby dostępny w sklepach, można by było go jedynie dropić z różnego rodzaju: Potworów/mini-bossów/bossów ale też szansa na to że wypadnie była by bardzo niska. Pył pobierał by symbolicznie z nazwy: 1000 HP (Oczywiście pył nie byłby możliwy do użytku gdy np. znajdujemy się w więzieniu w Eliar bo tak można by bugować grę)
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...hlight=krwisty
    krwisty pył - niepotrzebne problemy z fabułą, ale mógłby figurować w postaci konieczności ofiary z potworka(który i tak mógłby nas cofnąć do miasta po przegranej), czyli mamy jakiś "rytualny" itemek i go aktywujemy, atakujemy potworka(ofiara) i po pokonaniu możemy się przenieść w do dowolnego teleportu, a wszystko to tylko trasa w jedną stronę. W tej formie by nie było problemów z fabułą.

    3. Gem nadający status: Gem taki mógłby powstać przy użyciu dwóch nabitych gemów plus 2 i dawałby jakiś status np. Gem obrona plus 2 + gem obrona plus 2 = Gem obrona "3" - zajmuje ? slotów i daje status "bariera" na ? tury.
    To wszystko kwestia balansu, co daje nam propozycja samej wizji dodawania statusów w ten sposób?

  9. #9
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Propozycja jak najbardziej ok, nie wiem czy ''krwisty pył'' byłby potrzebny, skoro można zabić się na potworku.
    Co do gemów można było by to fajnie zbalansować, administracja ma pole do popisu. Może wejdzie, jak nie wejdzie to trudno, wszystko w rękach admina.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Ja się zgadzam

    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    nie wiem czy ''krwisty pył'' byłby potrzebny, skoro można zabić się na potworku.
    Dla niektórych (mały odsetek ludzi) byłoby to przydatne, ponieważ wchodzenie w moba i zabijanie się to strata 1/2/3 eny (normalnie koszmar jak dla mnie, a i tak to robię, bo nie ma takiej opcji) i strata części złota.

    Podsumowując:
    Jestem cebulakiem i szkoda mi kilku punktów energii i trochę złota.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    W tej formie by nie było problemów z fabułą.
    podziemia devos

  12. #12
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    podziemia devos
    Te pod latarnią? Przecież równie dobrze można paść na pluskwie, nic to nie zmienia.
    @e no fakt, przecież jak się tam padnie to nas nie przenosi do miasta.
    Ostatnio edytowane przez SystemOfADown ; 13-06-2016 o 01:41

  13. #13
    Krwisty pyl - wielkie Nie, ze wzgledu na to ze bedzie w przyszlosci w stanie psuć mechanikę wielu lokacji. Nawet teraz cos mógłby zepsuc ( gdzie gra zaklada ze musimy przejsc dane pole a tego nie robimy)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •