Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Temat: TOMEK plz

  1. #16
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    '' Niech zobie znikną pyły , oby jak najszybciej '' Taki wlaśnie podejście mają gracze , którym pyły nie przeszkadzają i ich nie uży
    Ja je używam :P ale skoro mają byc one na eventy to tylko na eventy a nie nonstop xd

    Poza tym nowi gracze nie wiedzą do czego one są i jak w ete sie takiego użyje to spam tylko :P "skąd to masz" etc.

    pyły tylko na eventy po eventach DELETE i koniec takie bylo założenie i tak ma być

  2. #17
    ''Poza tym nowi gracze nie wiedzą do czego one są i jak w ete sie takiego użyje to spam tylko :P "skąd to masz" etc.'' Ale jak się dowiedzą to pomyśla jak sie cieszą mordy młodszych graczy ,bo nie stać ich na zmianę wyglądu postaci ,a ich satysfakcjonuje nawet zmiana na 1h . Ktoś zaraz napisze ,ze mogą się cieszyć ,ale na eventach . A nawet po evencie to satysfakcjonuje i urozmaica grę

  3. #18
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Skoro mialy by byc ogolno dostępne to nie będzie tej "magi"

    Mimo wszystko mam nadzieje żę Tomi jest mądry i je usunie tak jak to powiedział xd

  4. #19
    Skoro mialy by byc ogolno dostępne to nie będzie tej "magi" przecież są ogólnodostępne ... Z prezentów od mikołaja

  5. #20
    lepsze już pyły od tych durnych zwierzaków plątających się pod nogami co jakiś czas

  6. #21
    Właśnie ... Pyły nikomu nie wadzą ,a urozmaicają grę

  7. #22
    Jaki to biznes na pyłach robisz, że tak Ci zależy by zostały?

  8. #23
    Po prostu je zbieram Nie jest to bóg wie jaka kolekcja ,ale cieszy oko
    Ostatnio edytowane przez EuphoricHardStyleZ ; 27-12-2015 o 13:57

  9. #24
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Imo data ważnosci nie powinna kolidować z możliwoscia posiadania, tylko uzycia.
    Też tak myślę. Działa to w prezentach, upominkach i innych takich, więc tu też chyba powinno.

  10. #25
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Też tak myślę. Działa to w prezentach, upominkach i innych takich, więc tu też chyba powinno.
    a na moje to trochę zaśmiecanie, za dużo tych pyłów, żeby jeszcze to robić jako kolekcjonerskie, tym bardziej jakby były osobne na każdy sezon. To już lepsza opcja usunąć datę ważności i przeboleć to, że nie będzie nawiązywało do konkretnego eventu

  11. #26
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Ale są zawsze te same.

  12. #27
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    To może wprowadzić możliwość użycia tylko w jakimś okresie? np. jakieś tam - grudzień i styczeń

  13. #28
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Pyłki nie są i nigdy nie były przeznaczone do kolekcjonowania i trzeba wreszcie zrobić z nimi porządek, cześć szablonów chcę w ogóle wycofać z gry, także nie ma opcji aby je zostawiać jako "nieaktywne", szczególnie, że wtedy każdy event musiał by powodować pojawianie się nowych szablonów, bo stare jako nieaktywne musiały by być ciągle trzymane i dopiero byłby śmietnik - każdy event miałby swoją wersję danego pyłku. Może zrobię po evencie jakiegoś NPCta skupującego na nieco lepszych zasadach niż sklepy.

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193
    Mam rozumieć że nie warto sprzedawać ich teraz w sklepie, bo będzie przygotowane "coś specjalnego" ?

  15. #30
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Amrborzy Zobacz post
    Mam rozumieć że nie warto sprzedawać ich teraz w sklepie, bo będzie przygotowane "coś specjalnego" ?
    Wychodzi że jak nie sprzedaż to nie stracisz możesz tylko zyskać.
    Pirrat pisze że ostrzeżenie będzie, a Tomi że NPC skupujący.

    Dla mnie bomba.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •