Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 31

Temat: TOMEK plz

  1. #1

    TOMEK plz

    Bez beki dlaczego pyły znikną ? Przecież dotychczas nikomu to nie przeszkadzało

    Nazwa:  cc6eb23cc1d66c470da714f02c4460af.png
Wyświetleń: 469
Rozmiar:  12.0 KB

  2. #2

  3. #3
    Skoro znikną to powiadomienie kolekcjonerów nic nie da,bo nikt nie będzie chciał tego kupić

  4. #4
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał EuphoricHardStyleZ Zobacz post
    Skoro znikną to powiadomienie kolekcjonerów nic nie da,bo nikt nie będzie chciał tego kupić
    Bardziej mi chodziło o NPC skupującego jak w przypadku znikania żetów. Zawsze zostaje potiarka.

  5. #5
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Pyły znikaja i taka kolej rzeczy. Tak powinno byc od początku samego tak samo fajerwerki balony z wodą etc.

    Mam nadzieje że znikną :P

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193
    Mi przyszło do głowy żeby nie znikały ale pojawiało się obok w nawiasie jakimś innym kolorem "Pył Iluzji: Skrzat 2(nieaktywny)" i po użyciu go postać nie będzie zmieniała wyglądu, a kolekcjonerzy pyły będą mieli
    Pada tylko pytanie, czy będzie opłacało im się je zbierać skoro stracą swoje zastosowanie...

  7. #7
    Według mnie powinno sie odbyć głosowanie czy znikają czy nie . Przecież nikogo to nie drażni ... Co wam pyły przeszkadzają

  8. #8
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał EuphoricHardStyleZ Zobacz post
    Według mnie powinno sie odbyć głosowanie czy znikają czy nie . Przecież nikogo to nie drażni ... Co wam pyły przeszkadzają
    Nie taki był poczatkowy zamysł. One miały znikać. To, że nie znikają jest niejako - jeżeli dobrze pamiętam - błędem.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Również uważam, że pyły nie powinny znikać. W niczym nie przeszkadzają.

  10. #10
    Ale przyjęły sie jako interesujący towar ,który można zatrzymać i kolekcjonować ,a chyba o to w grach chodzi ? Dzięki temu gra jest bardziej interesująca XD Bynajmniej dla mnie

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Dla mnie to tam rybka. Imo data ważnosci nie powinna kolidować z możliwoscia posiadania, tylko uzycia.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    23-04-2015
    Postów
    10
    NIE dla dla zabrania pyłów iluzji, KONIEC z tą dyktaturą!

  13. #13
    Niech sobie znikną pyły, oby jak najszybciej.

  14. #14
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ja nie wiem po co w ogóle ta data ważności w pyłkach

  15. #15
    '' Niech zobie znikną pyły , oby jak najszybciej '' Taki wlaśnie podejście mają gracze , którym pyły nie przeszkadzają i ich nie używają .

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •