Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 91

Temat: Igrzyska Śmierci ( większa ilość )

  1. #31
    Rebellious
    Konto usunięte
    No dobra, ale co z tym turniejem tvt ?...

  2. #32
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    No dobra, ale co z tym turniejem tvt ?...
    mają wejść wraz z gildiami

  3. #33
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Cold Zobacz post
    Igrzyska docelowo miały być zachętą do wbicia max lvl.
    I niech tak zostanie.

    Potwierdzam.

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2013
    Postów
    76
    To sobie poczekamy na to

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    20
    Ale to działa też na odwrót niektórym graczom nie chce się wbijać levela i czekać prawie z 3 lata aby wbić wysoki lvl.Bo sami przyznajcie ale np.55lvl nie wygra z 65 lvl i to jest teraz bez sensu bo jak wbije załóżmy 60 to my już będziemy mieli 66 lub 67 a jak wejdzie Nordia to i 70 lvl.

    - - - - - - - - - -

    Ale to działa też na odwrót niektórym graczom nie chce się wbijać levela i czekać prawie z 3 lata aby wbić wysoki lvl.Bo sami przyznajcie ale np.55lvl nie wygra z 65 lvl.
    Ostatnio edytowane przez bogdan ; 24-10-2015 o 17:19

  6. #36
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał bogdan Zobacz post
    Ale to działa też na odwrót niektórym graczom nie chce się wbijać levela i czekać prawie z 3 lata aby wbić wysoki lvl.Bo sami przyznajcie ale np.55lvl nie wygra z 65 lvl i to jest teraz bez sensu bo jak wbije załóżmy 60 to my już będziemy mieli 66 lub 67 a jak wejdzie Nordia to i 70 lvl.

    - - - - - - - - - -

    Ale to działa też na odwrót niektórym graczom nie chce się wbijać levela i czekać prawie z 3 lata aby wbić wysoki lvl.Bo sami przyznajcie ale np.55lvl nie wygra z 65 lvl.

    Layla wbiła w 2 tygodnie na dwóch postaciach 67 i 66 i 11 miejsce w złocie

    Jakie 3 lata xd

  7. #37
    tetrax
    Konto usunięte
    Gdyby administratorzy coś takiego zrobili to byłoby fajnie

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    20
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Gdyby administratorzy coś takiego zrobili to byłoby fajnie
    Popieram.

  9. #39
    Cytat Napisał bogdan Zobacz post
    No wiesz ale nie każdy ma z 4k eny.
    Nie kupiłem ani jednego mf, grę zacząłem 20.03.2015r. (data dołączenia do forumu bo w grze się chyba nie da sprawdzić, możliwe przesunięcie kilka dni) teraz mam 65lv i ~36% do 66lv. 3 lata?

    Propozycja na nie, było to proponowane setki razy, argument wciąż ten sam: igrzyska to zachęta do wbijania poziomu, oraz jest to pewnego rodzaju turniej dla najlepszych z najlepszych. Turnieje ok, igrzysk nie ok

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    20
    Cytat Napisał ForeverYou Zobacz post
    Layla wbiła w 2 tygodnie na dwóch postaciach 67 i 66 i 11 miejsce w złocie

    Jakie 3 lata xd
    No wiesz ale nie każdy ma 4k eny.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Nie kupiłem ani jednego mf, grę zacząłem 20.03.2015r. (data dołączenia do forumu bo w grze się chyba nie da sprawdzić, możliwe przesunięcie kilka dni) teraz mam 65lv i ~36% do 66lv. 3 lata?

    Propozycja na nie, było to proponowane setki razy, argument wciąż ten sam: igrzyska to zachęta do wbijania poziomu, oraz jest to pewnego rodzaju turniej dla najlepszych z najlepszych. Turnieje ok, igrzysk nie ok
    Turnieje też jak najbardziej mogą być ale dla każdego lvl np mniejsze z mniejszymi (20-25), (65,66,67)itp.
    Ostatnio edytowane przez bogdan ; 24-10-2015 o 17:41

  11. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2013
    Postów
    1
    wita .mam problem poszedłem w prawo szukać tego ZYGFRYDA. lokacja ok 40 -45.a go tam niema!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    20
    Moje zdanie jest podzielone jestem za TURNIEJAMI TVT mniejsze levele na mniejsze większe na większe i IGRZYSKA ŚMIERCI tak samo mniejsze na mniejsze a większe na większe.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał HUSARO ANGEL Zobacz post
    wita .mam problem poszedłem w prawo szukać tego ZYGFRYDA. lokacja ok 40 -45.a go tam niema!!!!!!!!!!!!!!!
    Ten temat nie jest do tego aby szukać pomocy w questach i różnych rzeczach.
    Ostatnio edytowane przez bogdan ; 24-10-2015 o 18:22

  13. #43
    Zamknijcie ten temat i tak nie wejdą żadne igrzyska na low lvli.

  14. #44
    Rebellious
    Konto usunięte
    po co zamykać, właściwie ciekawa konwersacja z tego wyszła, która trochę niektórym może pomogła ?

  15. #45
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    po co zamykać, właściwie ciekawa konwersacja z tego wyszła, która trochę niektórym może pomogła ?
    Bo już się admin wypowiedział w innym temacie że takiej zmiany nie będzie? Poświęć trochę czasu i nabij levla. Na niskich levlach prawie nie ma zdolności do tvt dlatego igrzyska nie mają tam sensu.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •