Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 91

Temat: Igrzyska Śmierci ( większa ilość )

  1. #1
    Rebellious
    Konto usunięte

    Igrzyska Śmierci ( większa ilość )

    Witam, chciałbym zaproponować dodatkowe Igrzyska Śmierci dla np. :
    20-34 (widownia od 6) Czwartek
    35-44 (widownia od 20) Piątek
    45-54 (widownia od 35) Sobota
    55-65+ (widownia od 40) Niedziela

    Rozpoczęcie Igrzysk Śmierci - 20.00 w każdym przypadku.


    Temat założyłem z myślą o walkach tvt na niższych lvlach, ponieważ z momentem powstania Update Devos już takich praktycznie nie ma.
    Z góry dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez Rebellious ; 24-10-2015 o 11:13

  2. #2
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Było to już poruszane .
    Nie wejdzie .
    Igrzyska są od takiego LV jakiego są by gracze wbijali lv a nie dusili sie na małych lv

  3. #3
    About
    Konto usunięte
    Było by ciekawie, popieram.

  4. #4
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    Było to już poruszane .
    Nie wejdzie .
    Igrzyska są od takiego LV jakiego są by gracze wbijali lv a nie dusili sie na małych lv
    Rozumiem, ale myślę, że i tak wszyscy wbijaliby level, z uwagi na questy, bossy itd. Igrzyska dużo by tu nie zmieniły, a na przykład niektórzy gracze z 65 levelem, (np ja) nie wbijają zbytnio tego 66+ levela.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    20
    Moim zdaniem to by było coś nowego i ciekawego popieram.

    - - - - - - - - - -

    Moim zdaniem Gracze z niższymi poziomami też chcą sobie powalczyć z równymi lvlami na Igrzyskach Śmierci

  6. #6
    Lonely
    Konto usunięte
    Nie wejdzie,bez szans. MF za dużo straciłoby na wartości. Jeśli ktoś jest ogarnięty,i potrafi zgrać sobie skład 4 osobowy od czwartku do niedzieli,to nalicz sobie ile mógłby MF zgarnąć tygodniowo. Moim zdaniem,lepiej już poczekać na rozpatrzenie pomysłu MOP'a.

  7. #7
    Rebellious
    Konto usunięte
    Zawsze można trochę ograniczyć ilość zdobywanego mf.

  8. #8
    Użytkownik Avatar AJKS
    Dołączył
    05-11-2014
    Postów
    213
    Jestem na nie, gdyż graczy byłoby o wiele mniej, a całe igrzyska dla low levelico chwilę wygrywalaby wykokszona postać jakiegoś 65+

  9. #9
    Rebellious
    Konto usunięte
    nie byłoby mniej graczy, skoro rozgrywałyby się one w różne dni tygodnia. ano pewnie wygrywałaby postać 65 levela, bo ogarniają, to fakt, ale i tak byłoby ciekawie. chociaż kto wie, może i te "lowlevle" zaczęłyby ogarniać
    Ostatnio edytowane przez Rebellious ; 24-10-2015 o 11:35 Powód: literówka

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    20
    Po pierwsze nie wszyscy gracze z 65 lvl chodzą na Igrzyska Śmierci. Gdyby taka zmiana weszła do gry to by zaczęli chodzić.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Nie, bo IŚ to nie paraolimpiada, tutaj się mierzą ze sobą najlepsi z najlepszych, a wygrywa najlepszy z najlepszych. I to jest prawidłowe. Grupy mogą sobie być w innego rodzaju przedsięwzięciach jak turnieje itp. IŚ muszą mieć walki na najwyższym poziomie, i te ostatnie zazwyczaj takie są, że się je miło ogląda.

  12. #12
    Rebellious
    Konto usunięte
    o, a może to nie byłyby igrzyska śmierci, tylko turnieje ? w sensie igrzyska by pozostały takie jakie są, a dodatkowo zostałyby stworzone turnieje dla mniejszych lvl ? mogłoby to działać na podobnej zasadzie.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    20
    Ale użytkownik Haytham podkreślił, że na każdych Igrzyskach czy to będą IŚ mniejsze levele na mniejsze czy większe na większe to i tak ktoś na widowni się znajdzie. Te mniejsze levele też chcą tego dokonać i wygrać na swoim poziomie swoje IŚ. Pozdrawiam.

    - - - - - - - - - -

    Bardzo bym prosił Administratorów i innych członków MFO3 o wzięcie tego pod uwagę.

  14. #14
    About
    Konto usunięte
    Turnieje mogły by być, ale wątpię w to że mniej ogarnięci gracze z niższymi lvl'ami coś ogarniali chodzili by na nie gracze z 65 na innych postaciach. Ale mimo to jestem za.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    jestem na nie. po za tym Mop robi jakiś nowy event co do TvT więc nie widzę sensu

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •