Zobacz wyniki ankiety: Czachy czy nie !

Głosujących
175. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    139 79.43%
  • NIE

    36 20.57%
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 119

Temat: Stary pomysł z MF2 - czachy w nowych realiach

  1. #31
    StorN
    Konto usunięte
    Dla mnie pomysł beznadziejny, już jest nudno jeżeli chodzi o szukanie przeciwników czy pobawieniu się na zabijaniu w bójkach, a z takim czymś to tragedia.
    Rozumiem jeszcze zakaz bicia w bójkach 4-5 lv mniejsze najwyżej. Są tereny gdzie można się bić, wchodzisz wygrywasz albo dedasz, jest ryzyko jest zabawa. Większe lv biją mniejsze, jest zawsze ciekawie. A gdy masz mniejszy wkurzasz się lub nie, lub w walce prosisz o pomoc... zawsze się ktoś w godzinach aktywności znajdzie. Jest dosyć fajnie już teraz.

    Jak dla mnie wprowadzenie czaszek to żart i beznadzieja. Ale to wasza sprawa, znajdują się ci co są za...

    Ewentualnie i ostatecznie jak dla mnie... jak by te czaszki nie były tak "przegibane" jak w MFO2.
    Załóżmy od 4-5 zabić mniejszych levelów... i redukcja ich gdy atakują nas postacie z większym poziomem.
    Ostatnio edytowane przez StorN ; 06-04-2011 o 15:47

  2. #32
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    stron bedziesz mogł bić równych sobie będzie dobrze

  3. #33
    STRAZAK
    Konto usunięte
    Oczywiście że tak..
    Trzeba takich karcić

  4. #34
    StorN
    Konto usunięte
    tron bedziesz mogł bić równych sobie będzie dobrze
    Bije równych sobie caly czas i większe ale gdy napotkam gdzieś "niuba" i można zaatakować, nie jest to zakazane więc czemu nie ^^ wiele razy z tego nawiązała się wojna 4v4 tak jak zresztą z tobą było i nie źle tylko dosyć fajnie... pamiętasz? ^^

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Oczywiście że nie, bo po co?
    gdyby tego nie było to 10lvl byłyby top w PvP, opłacałoby się zostać na mały lvl, a tego admini nie chcą :P
    kolejna sprawa że wy tez mozecie atakowac innych...dzięki atakom na innych graczy mogę walczyć, nie kazdy sie zgadza na walkę, tam nie ma wyboru.
    I jeszcze jedno, przecież przez te nic nie tracicie, marną kase (100g, co to jest?) xD, nabywacie tak tylko doświadczenia w walce.
    Zakaz ataków powinien byc tylko w miastach i na mapie świata.

  6. #36
    STRAZAK
    Konto usunięte
    Może my gramy dla fabuły?
    O tym nie pomyślałeś/pomyślałaś?

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    pomyślałeś... nick trochę myli ;]
    Tylko że jak wbijecie amx lvl to fabuła wam sie znudzi, a w walkach będziecie tak słabi że wam sie odechce :P
    nawet jesli grasz dla tylko fabuły to czyjś atak na ciebie nie spowoduje nie wykonania questa i nie zabierze ci możliwości jego wykonania...

  8. #38
    STRAZAK
    Konto usunięte
    No to przy tym 300lvl (o ile to będzie limit) robi się reset, ale teraz zaprzeczam sam sobie..
    Jestem jak najbardziej za czachami

  9. #39
    StorN
    Konto usunięte
    Może my gramy dla fabuły?
    Morze to jest głębokie i szerokie, widziałeś takie w MFO? ja nie.
    (mega riposta, propsować! ^^)

    O tym nie pomyślałeś/pomyślałaś?
    heh pvp i fabuła to 2 łączące sie rzeczy nie podoba ci sie pvp to wypad

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    300lvl bedzie za kilka lat, limit jest do 20, nidługo moze do 40...takie lvle szybko się bije, nawet nie opłaca sie robic stat typowo na fabułę bo zaraz limit :P

  11. #41
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Mita sorry ale mnie jakoś nie rajcuje walka 20lv vs 10lv.
    Jak chcesz sobie powalczyć to dawaj pvp z graczami na swoim poziomie.
    Bo niewiem o co ci chodzi.
    Czytając twoje posty wychodzę z założenia że nie znasz innych sposobów walki oprócz bójek z mniejszymi lvl.

  12. #42
    RoLLeR
    Konto usunięte
    Chaos mu chodzi o to zeby nie blo przestoju lvlowego.
    ja jestem za czachami w odpowiednich warunkach. narazie sie wstrzymuje ;p

  13. #43
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    Mita sorry ale mnie jakoś nie rajcuje walka 20lv vs 10lv.
    Jak chcesz sobie powalczyć to dawaj pvp z graczami na swoim poziomie.
    Bo niewiem o co ci chodzi.
    Czytając twoje posty wychodzę z założenia że nie znasz innych sposobów walki oprócz bójek z mniejszymi lvl.
    walcze tez z równymi sobie, nie dawno walka była nawet 4vs4 gdzie najmniejszy był 19lvl i tylko 1 się taki trafił :P
    walczyłem z Conim, z Goddem chyba tez :P
    tylko ze jak sie w mieście pytam kto walczy to jakoś głucho...wtedy pozostaje opcja ganiania przy tygrysach zeby ranq sie nachapać

  14. #44
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    TO nie team do dyskusji tylko macie zagłosować i ewentualnie powiedzieć waszym zadaniem dlaczego byliście na tak lub nie

  15. #45
    Zubba
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    Mita sorry ale mnie jakoś nie rajcuje walka 20lv vs 10lv.
    Jak chcesz sobie powalczyć to dawaj pvp z graczami na swoim poziomie.
    Bo niewiem o co ci chodzi.
    Czytając twoje posty wychodzę z założenia że nie znasz innych sposobów walki oprócz bójek z mniejszymi lvl.
    Zgadzam się po całości. Ja jestem ZA. Nie wiem co jest w tym takiego super i nie wiem po co to ludzie robią. Spokojnie se ide na tygrysy zrobić questa, a tam przy samym wejściu zaczajony jakiś idiot i musze iść jeszcze raz tracąc na tym tylko energię. W ogóle powiedzcie mi, czy takie walki im coś dają oprócz tych 100g? Bo jeżeli tak to w sumie należałoby to zmienić.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •