Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Propozycja odnośnie portali.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2011
    Postów
    27

    Propozycja odnośnie portali.

    Witam,
    Propozycja:
    1) Dodać opcję do aktywacji portalu srebrnym pyłem. Po kliknięciu wyskakiwałoby jeszcze jedno okienko " Czy na pewno aktywować portal srebrnym pyłem" Tak/Nie. Bo teraz jak ktoś ma pył w plecaku i przez pomyłkę wybierze drugą opcję to portal aktywuje się już na stałe, a tak będzie możliwość potwierdzenia swojej decyzji.
    2) Dodać przedmiot np. za 3MF, 5MF, do dezaktywacji portalu ze srebrnym pyłem (po użyciu pył wraca do naszego plecaka). Gdy przechodzimy z miasta do miasta portale ze srebrnym pyłem nie są już tak używane, a tak można sobie aktywować portale w bieżącym mieście, a także te które do tej pory były aktywowane przez pomyłkę.
    Co o tym myślicie?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    3mf = 250k netto. Więc w tej cenie masz srebrny na stałe w portalu, a gdy upka nie będzie zbyt szybko- cena powinna spaść i jest szansa, że kupisz 2x srebrne.
    Chyba obecne zastosowanie błękitnego/srebrnego jest odpowiednie.

  3. #3
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    1 na tak
    2 na nie

  4. #4
    Firebite
    Konto usunięte
    1. Tak
    2. może za 10 mf miałoby to sens.

  5. #5
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    2. może za 10 mf miałoby to sens.
    3-5 mf to za duzo a ty z 10mf wychodzisz :P HEHE xd

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Koszt srebrnego pyłu to chyba ok. 120k, więc to ok. 1MF. 1MF mogłoby być jedyną i maksymalną stawką, ale i tak uważam, że lepiej kupić nowy pył (lub zdobyć) i "zainstalować" w nowym miejscu, koszt podobny a dwa portale aktywne.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2011
    Postów
    27
    No może z tym dezaktywatorem przesadziłem, ale ta pierwsza opcja jak najbardziej potrzebna.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2014
    Postów
    58
    Zależy jaką masz przeglądarke i jej ustawienia... Mi zanim w mf się cos uzyje wyskakuje komunikat. Wiec to 1 jest zbędne

  9. #9
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cena pyłow będzie coraz droższa z upa na up. Już teraz jest 3 razy większa niż w Eliar. O ile MFy nie beda drożeć, to niedługo opcja 2) bedzie miec naprawde sens, bo pyły dojda do niebotycznych sum.
    Bididididid!

  10. #10
    1 tak
    2 tak ALE co do ilości, temat trzebabyłoby przedyskutować

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    1Tak
    2 tak

  12. #12
    Kluzor
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Cena pyłow będzie coraz droższa z upa na up. Już teraz jest 3 razy większa niż w Eliar. O ile MFy nie beda drożeć, to niedługo opcja 2) bedzie miec naprawde sens, bo pyły dojda do niebotycznych sum.
    Popieram.

    Jak dla mnie obie propozycje na TAK.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    1. może być.
    2. po co ? zasiliłeś to już miej ..

  14. #14
    Kluzor
    Konto usunięte
    Gdyby nie to, że ludzie robią sobie drugie postacie, zgarniają kilka żetonów, kupują za to miksy odno i robią kilka questów, w tym ten, w którym nagrodą jest srebrny pył po czym sprzedają go i przerzucają zakupione miksy oraz kasę a następnie kasują postać, to obecnie srebrny pył byłby przedmiotem deficytowym a jego wartość kilkakrotnie większa.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Cena pyłow będzie coraz droższa z upa na up. Już teraz jest 3 razy większa niż w Eliar. O ile MFy nie beda drożeć, to niedługo opcja 2) bedzie miec naprawde sens, bo pyły dojda do niebotycznych sum.
    gdyby była dwójka bez ograniczeń, to by musieli robić coraz więcej mini z upa na up, bo gracze zbieraliby pyły ze starych miast i ładowali we wszystkie napotkane portale. Spowodowałoby to, że srebrny pył miałby zerową wartość.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •