Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: [Uzbrojenie] Miecz Magii Lodu, Topór Życia czy Orkowa Maczuga?

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2012
    Postów
    29

    [Uzbrojenie] Miecz Magii Lodu, Topór Życia czy Orkowa Maczuga?

    Mam 47 Poziom.

    Opis problemu: Jaka broń jest najlepsza na 50 lvl? Miecz Magii Lodu, Topór Życia czy może Orkowa Maczuga? Załóżmy, że przeciwnik ma wszystkie atry na 0% i ja też. Która broń w takim wypadku, by była najlepsza?

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Rękawice.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2012
    Postów
    29
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Rękawice.
    A coś innego?

  4. #4
    wlocznia gothar. z reszta wszystko jest dobre poza mieczem kappana

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2012
    Postów
    29
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    wlocznia gothar. z reszta wszystko jest dobre poza mieczem kappana
    Poza mieczem Kappa'na Nazwa:  gjn81wvxqsq6yzcwubok.png
Wyświetleń: 182
Rozmiar:  15.6 KB

  6. #6
    Cytat Napisał Gaboneitor Zobacz post
    Topór Życia. Lepszy od odpowiednika na 50 poziom, którego zdolność działa tylko przez kilka-kilkanaście tur.
    osobiscie lepiej gra mi sie z toporem na 50lv. bilans uzytecznosci jest lepszy dla orkowego, topor zycia daje nam jakies +1500 hp, a orkowy zabiera przeciwnikowi 2500 hp. ale zgadzam sie, w przypadku gdy normujemy bariere lub przeciwnik nie uzywa oslon, to toporek z 48 lvla jest lepszy

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    osobiscie lepiej gra mi sie z toporem na 50lv. bilans uzytecznosci jest lepszy dla orkowego, topor zycia daje nam jakies +1500 hp, a orkowy zabiera przeciwnikowi 2500 hp. ale zgadzam sie, w przypadku gdy normujemy bariere lub przeciwnik nie uzywa oslon, to toporek z 48 lvla jest lepszy
    W PvE toporek jest drugą bronią pod kwestią użyteczności (pierwszą jest włócznia).

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2012
    Postów
    29
    A co myślicie o Orkowej Maczudze i Mieczu Magii Lodu?

  9. #9
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    orkowa pała - silna na magów
    miecz smrodu - dobry na tych co się resają. Anty i wszelkiej maści bezdefy.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  10. #10
    Cytat Napisał Gaboneitor Zobacz post
    Yy, nie. Przecież z orkowym toporem nie bijemy przeciwnika cały czas, gdy ma barierę, bo musimy się leczyć, więc używamy zdolności Orkowego Topora przez około 10 tur w walce. Zakładając, że bijemy po 500, to z orkowym toporem przez 10 uderzeń zadamy 6650 zamiast 5000 obrażeń, zaś z Toporem Życia przez 10 uderzeń otrzymamy 600 hp, zadając 5000 dmg. Orkowy, póki co, wydaje się lepszy, lecz po 100 uderzeniach w walce (przeciwnik zużył już wszystkie bariery) zadamy 50000 dmg + 1650 dodatkowego z orkowego topora, a z toporem życia zadamy 50000 dmg i zregenerujemy 6000 hp.

    Wiem, że Toporem Życia też uderzamy na Barierze przeciwnika, ale to tylko przykład.
    50000 dmg jest niemozliwe do zadania w walce 1v1 poki co. zakladajac ze mamy po 2000 hp maksymalnie mozemy przetrwac ok 24000. przy zalozeniu ze uzywamy wszystkiego, oraz leczymy sie posiadajac 1hp. generalnie w normalnej walce bilans obrazen jest ten sam, jednak z orkowym jestesmy dwie tury do przodu. dodatkowo im walka szybsza, tym wiecej daje toporek na 50lv. powiadajo ze na hitera topor zycia jest lepszy, zgadzam sie, jednak tutaj ostroznie bo przypadkowy kryt potraktowany odbiciem moze zakonczyc walke zanim zaczniemy jakiekolwiek obliczenia.

  11. #11
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    powiadajo ze na hitera topor zycia jest lepszy, zgadzam sie, jednak tutaj ostroznie bo przypadkowy kryt potraktowany odbiciem moze zakonczyc walke zanim zaczniemy jakiekolwiek obliczenia.
    Na hitera to w sumie wszystko dobre:
    Topór żyda - duża rege hp zapobiega odbiciu
    Topór orka - przeciwnik nie ma jak się obronić przed dużym hitem (uniki są uselessmudamuda bo buty gothar)
    szpony wiadomo uzupełniają defy
    włócznia gothar ma uniki, zawsze to przeciw wojowi parę hitów chybionych, a mag chybi trujakiem czy czymś
    miecz loda + hiter = każdy bezdef nie ma odpowiedzi
    orkowa pała no to głównie na magów, ponad 10% dmga za free dzięki butom gothar (brak chybień) i to spowolnienie czasem
    tylko sztylet ssie
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2012
    Postów
    29
    A co by było lepsze na Gothar to https://mfo3.pl/view/a/325 czy to https://mfo3.pl/view/a/356

  13. #13
    Użytkownik Avatar Deathpool
    Dołączył
    26-07-2012
    Postów
    181
    Cytat Napisał iCon Zobacz post
    A co by było lepsze na Gothar to https://mfo3.pl/view/a/325 czy to https://mfo3.pl/view/a/356
    Jeśli masz nabity atrybut miecza +20% to lepiej wziąć miecz, a jak nie to rękawice (+10% celności robi swoje)
    Ale na 48 wchodzi fajny zestaw uzbrojenia unikatowego, w tym zatruty kastet, który powinien dać Ci przynajmniej 2 darmowe zatrucia.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •