Strona 664 z 1132 PierwszyPierwszy ... 164564614654662663664665666674714764 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,946 do 9,960 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #9946
    Fubuki
    Konto usunięte
    To co mogę z nimi zrobić? xD

  2. #9947
    musaraj
    Konto usunięte
    Wykorzystać jako składniki u Rzemieślnika Tadka (Eternia) lub Czeladnika Mariusza (Urkaden)

  3. #9948
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Ewentualnie sprzedać u pociary lub na targu.

  4. #9949
    Vanitas
    Konto usunięte
    Przyzwania minibosów, które dropią ze szkatułek amaterasu mogę być używane przez graczy od 60 lvl i są niehandlowalne. Czy to nie jest czasem jakiś błąd, skoro można zabić trolla na 59 lvl oraz materaca, uzyskując w ten sposób przedmiot, którego gracz nie będzie mógł użyć? Możliwość wbicia 60 lvl nie rozwiązuje problemu, albowiem te przyzwania mają określony termin ważności.

  5. #9950
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Przyzwania minibosów, które dropią ze szkatułek amaterasu mogę być używane przez graczy od 60 lvl i są niehandlowalne. Czy to nie jest czasem jakiś błąd, skoro można zabić trolla na 59 lvl oraz materaca, uzyskując w ten sposób przedmiot, którego gracz nie będzie mógł użyć? Możliwość wbicia 60 lvl nie rozwiązuje problemu, albowiem te przyzwania mają określony termin ważności.
    To nie błąd. A szkatułki nie mają terminu ważności, więc można zachować je na później.

  6. #9951
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2017
    Postów
    29
    Pytanie odnośnie waszego kolegi z pracy:Jak to możliwe że gracz "DR łokingtosz" może widzieć ilość złota posiadaną przez gracza w danym czasie aktualnie?
    Kto i z jakim stanowiskiem może oglądać rzeczywistą ilość złota?
    Czy jeżeli wy czegoś takiego nie macie to czy to jest jakiś hack w grze czy błąd?
    ps.prosiłbym nie pisanie czegoś takiego(TAJEMNICA) jak ten gracz wymieniony wyżej tylko proszę o konkretną odpowiedź... jeśli można prosić?!

  7. #9952
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Stan złota każdego gracza widać w rankingu złota.

  8. #9953
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DrakojanSkies Zobacz post
    Pytanie odnośnie waszego kolegi z pracy:Jak to możliwe że gracz "DR łokingtosz" może widzieć ilość złota posiadaną przez gracza w danym czasie aktualnie?
    Kto i z jakim stanowiskiem może oglądać rzeczywistą ilość złota?
    Czy jeżeli wy czegoś takiego nie macie to czy to jest jakiś hack w grze czy błąd?
    ps.prosiłbym nie pisanie czegoś takiego(TAJEMNICA) jak ten gracz wymieniony wyżej tylko proszę o konkretną odpowiedź... jeśli można prosić?!
    trudno jest sprawdzić samemu? proszę cie

  9. #9954
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    30.09, 12:10
    Zdobycie poziomu 65

    30.09, 12:02
    Zdobycie poziomu 64

    30.09, 11:55
    Zdobycie poziomu 63

    30.09, 11:48
    Zdobycie poziomu 62

    30.09, 11:41
    Zdobycie poziomu 61

    Czy to serio normalne aby nabić tyle ( więcej, tylko ich nie zaznaczyłem) poziomów jednego dnia? pffff, w godzinę? eqpiąc na rozbójnikach? nawet z bonusem 300% w doświadczenie... kiedyś patrzyłem na wydarzenia EneDueRabe, w 10 sekund przeniósł się z 32 na 40 poziom to chyba nie było eqpienie -.-

  10. #9955
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    w 10s? Jeśli tak, to to nie jest expienie. Tutaj rzeczywiście doszło do hakowania zapewne.

    Jeśli w 10 minut, to tak, z bonusami 300% i doładowywaniem eny się da coś takiego zrobić, wywalając górę MFów można w tydzień wbić 65 lvl z 1szego, a 66 lvl z 65 w drugi.

  11. #9956
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał LeoMessi Zobacz post
    Czy to serio normalne aby nabić tyle ( więcej, tylko ich nie zaznaczyłem) poziomów jednego dnia? pffff, w godzinę? eqpiąc na rozbójnikach? nawet z bonusem 300% w doświadczenie... kiedyś patrzyłem na wydarzenia EneDueRabe, w 10 sekund przeniósł się z 32 na 40 poziom to chyba nie było eqpienie -.-
    Można zdobyć nawet od 50 w 65 w kilkanaście minut. Nie ma w tym nic nienormalnego.

    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Tutaj rzeczywiście doszło do hakowania zapewne.
    Ty się dobrze czujesz dziecko?

  12. #9957
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post

    Ty się dobrze czujesz dziecko?
    w 10 sekund
    w 10 sekund
    w 10 sekund
    W 10 sekund wbicie z 32 lvla na 40 lvl byłoby nienormalne, więc tak, mogło dojść do hakowania, natomiast w 10 minut już jest realne, gdyż z bonusami się da.

    Idź do okulisty albo w ogóle kup sobie białą laskę dla niewidomych, jeżeli takiego szczegółu nie potrafisz zauważyć.

  13. #9958
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    skąd informacja że wbił tyle leveli w 10 sekund ? z tego co podesłał to ja tam widzę minuty.

  14. #9959
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    W 10 sekund wbicie z 32 lvla na 40 lvl byłoby nienormalne, więc tak, mogło dojść do hakowania, natomiast w 10 minut już jest realne, gdyż z bonusami się da.

    Idź do okulisty albo w ogóle kup sobie białą laskę dla niewidomych, jeżeli takiego szczegółu nie potrafisz zauważyć.
    Byłoby nienormalne gdyby taki przypadek istniał. Tak mądraliński, na pewno ktoś włamał się do bazy danych, żeby dodać sobie 8 leveli. Nie ośmieszaj się dziecko.

  15. #9960
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Po prostu leonmesi nie rozróżnia minut od sekund. Wszystko normalnie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •