Strona 574 z 1130 PierwszyPierwszy ... 744745245645725735745755765846246741074 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,596 do 8,610 z 16944

Temat: [ Pytania ]

  1. #8596
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Nie musisz pokonać duchów, by bić 2 leśne gnomy. Przecież masz do nich dostęp.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 20-01-2017 o 16:30

  2. #8597
    Kuzan
    Konto usunięte
    Aaaa gnom. Pomyliłem z golemem. No tak, dzięki wielkie.

  3. #8598
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Gdzie najlepiej expić na 39lvl postacią z dużym atakiem,lecz z prawie zerowym deffem?

  4. #8599
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Wydaje mi się że najlepiej 3x Diablica, które biją jednym typem ataku (czyli pod jedną obronę się ubierasz a nie dwie), nie mają tego ataku dużo ani nawet obron jakiś wielkich, w sam raz dla hitera, dodatkowo respią Diablosa

  5. #8600
    musaraj
    Konto usunięte
    Zjawy

  6. #8601
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Wie ktoś kiedy Admini planują dodanie kolejnego miasta lub dwóch miast bo tak było w mfo2. Chodzi mi mniej więcej bo wiem, że jak będzie oficjalna data to trzeba jeszcze doliczyć z pół roku.

  7. #8602
    Cytat Napisał Lord Of Live Zobacz post
    Wie ktoś kiedy Admini planują dodanie kolejnego miasta lub dwóch miast bo tak było w mfo2. Chodzi mi mniej więcej bo wiem, że jak będzie oficjalna data to trzeba jeszcze doliczyć z pół roku.
    Nie ma nigdzie ustalonej daty aktualizacji. Jak dotąd przed nią dostawaliśmy teasery i teraz raczej też tak będzie. Więc można ustalić, że:
    -Jak będzie teaser to aktualizacja jest bliżej niż dalej
    -Ten system zostanie zachwiany i nie będziemy na nic liczyć.

    Jak na razie nie widać ani teaserów, ani aktualizacji.
    Pozostaje tylko czekać.

  8. #8603
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Nie ma nigdzie ustalonej daty aktualizacji. Jak dotąd przed nią dostawaliśmy teasery i teraz raczej też tak będzie. Więc można ustalić, że:
    -Jak będzie teaser to aktualizacja jest bliżej niż dalej
    -Ten system zostanie zachwiany i nie będziemy na nic liczyć.

    Jak na razie nie widać ani teaserów, ani aktualizacji.
    Pozostaje tylko czekać.

    Koridor pisał, że nie planuje robić żadnego teasera, a to on tym się zajmował w przypadku Devos.

  9. #8604
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał Lord Of Live Zobacz post
    Wie ktoś kiedy Admini planują dodanie kolejnego miasta lub dwóch miast bo tak było w mfo2. Chodzi mi mniej więcej bo wiem, że jak będzie oficjalna data to trzeba jeszcze doliczyć z pół roku.
    Podobno Nordia ma być niespodzianką, więc nikt nie podaje informacji o niej.

  10. #8605
    Łysonżi Dżonson
    Konto usunięte
    Aukcja przedmiotu Punkty MF została zakończona. Przedmiot został kupiony przez gracza Papyru za 750000 G. Po odjęciu prowizji otrzymałeś 182000 G.
    Przepraszam, a gdzie jest reszta pieniędzy? Ja rozumiem prowizję, ale nie rozumiem okradania mnie z moich pieniędzy (w tym przypadku tych namacalnych).

  11. #8606
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Zbigniew Stonoga Zobacz post
    Przepraszam, a gdzie jest reszta pieniędzy? Ja rozumiem prowizję, ale nie rozumiem okradania mnie z moich pieniędzy (w tym przypadku tych namacalnych).
    Jest pewien limit otrzymanego golda za 1 mf. Mogłeś przeczytać przy wystawieniu trochę o tym (A to jest w tej samej zakładce, co zakładanie aukcji z MF'ami).

  12. #8607
    Łysonżi Dżonson
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Jest pewien limit otrzymanego golda za 1 mf. Mogłeś przeczytać przy wystawieniu trochę o tym (A to jest w tej samej zakładce, co zakładanie aukcji z MF'ami).
    Zauważyłem po fakcie ten zapis na targu, pytanie brzmi dlaczego z góry narzucona jest wartość mojego pieniądza? To chyba kogoś indywidualna sprawa ile jest w stanie zapłacić za czyjeś wydane pieniądze - zrozumiałbym też jakby to było w walce z przelewaniem sobie złota, ale przecież to tutaj legalne + cena nie była jakoś wyjątkowo wysoka. Ja płacę w PLN, a ktoś w goldzie i to chyba nasza indywidualna sprawa. Czy może jest to nakłonienie do korzystania z usługi "Kup złoto" które jest mega nieopłacalne?

  13. #8608
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Zbigniew Stonoga Zobacz post
    Zauważyłem po fakcie ten zapis na targu, pytanie brzmi dlaczego z góry narzucona jest wartość mojego pieniądza? To chyba kogoś indywidualna sprawa ile jest w stanie zapłacić za czyjeś wydane pieniądze - zrozumiałbym też jakby to było w walce z przelewaniem sobie złota, ale przecież to tutaj legalne + cena nie była jakoś wyjątkowo wysoka. Ja płacę w PLN, a ktoś w goldzie i to chyba nasza indywidualna sprawa. Czy może jest to nakłonienie do korzystania z usługi "Kup złoto" które jest mega nieopłacalne?
    Wbij wyższy poziom, to będziesz miał większą cenę przypadającą na 1 punkt MF.

  14. #8609
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Albo wydaj te MF'y na zwiększenie limitu energii, powiększenie depozytu lub kup dodatkowe żetony. To chyba lepsze inwestycje, niż zyskiwanie takich śmiesznych ilości złota.

  15. #8610
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Albo wydaj te MF'y na zwiększenie limitu energii, powiększenie depozytu lub kup dodatkowe żetony. To chyba lepsze inwestycje, niż zyskiwanie takich śmiesznych ilości złota.
    Można też za MFy kupić bonusy +100% i +200% do dropu golda (co tak nawiasem mówiąc jest znacznie bardziej opłacalne od sprzedaży na targu, czy wymiany w usłudze ).
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 21-01-2017 o 18:51

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •