Strona 607 z 1132 PierwszyPierwszy ... 1075075575976056066076086096176577071107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,091 do 9,105 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #9091
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Bo nie powinno być remisów w walkach na arenie.

  2. #9092
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał CIAPARITTO Zobacz post
    Czemu usuneli remisy w walkach na arenie?
    Bo nie są liczone, jako walka rankingowa.

  3. #9093
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Bo nie powinno być remisów w walkach na arenie.
    Czasami jest tak ze ktos wezmie zle eq albo zapomni kupic odnowek rege oslon i wydaje mi sie ze wtedy wieksza czesc graczy dala by remis tak jak bylo kiedys i wlasnie dlatego powinny byc remisy :/

  4. #9094
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał CIAPARITTO Zobacz post
    Czasami jest tak ze ktos wezmie zle eq albo zapomni kupic odnowek rege oslon i wydaje mi sie ze wtedy wieksza czesc graczy dala by remis tak jak bylo kiedys i wlasnie dlatego powinny byc remisy :/
    To niech doprowadzą do remisu przez zatrucie, skoro są tacy szlachetni.

  5. #9095
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Czy event wielkanocny wprowadzą dziś czy jutro? Może w jeszcze innym terminie?

    Pytam bo 10 osób czeka pod Zagrodą Gracjana, a 4 dni przed świętami o tej porze już było wgrane.

    @edit
    10s po moim zapytaniu admin poinformował o aktualizacji XD. Dziękuję adminie że słuchasz przedstawiciela graczy!

  6. #9096
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    nordia?

  7. #9097
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Wielkanoc
    Poza tym przed Nordią ma być upek MoPa.

  8. #9098
    Vanitas
    Konto usunięte
    Co ile odnawiają się te pisanki i w jakich okresach czasowych najlepiej chodzić w obchód, celem sprawdzenia czy pojawiły się jakieś nowe pisanki? MOże to być np. raz dziennie o godzinie 23:00 każdą postacią?

  9. #9099
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Bodajże 24h po zebraniu każdej. Czyli jeżeli zbierzesz 5 o 8 rano, a 5 o 20, to po 8 następnego dnia będzie 5 do zebrania, a kolejne dopiero po 20.

    Najlepiej zbierać wszystkie od razu, bowiem potem jest chaos ile się zebrało, ale się po prostu nie odnowiło.
    Bididididid!

  10. #9100
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Dlaczego w wielkanoc 2k17 dropłem kolekcjonerski z 2k16?

  11. #9101
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Dlaczego w wielkanoc 2k17 dropłem kolekcjonerski z 2k16?
    Tak jest na każdym evencie.

  12. #9102
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Bodajże 24h po zebraniu każdej. Czyli jeżeli zbierzesz 5 o 8 rano, a 5 o 20, to po 8 następnego dnia będzie 5 do zebrania, a kolejne dopiero po 20.

    Najlepiej zbierać wszystkie od razu, bowiem potem jest chaos ile się zebrało, ale się po prostu nie odnowiło.
    To tych pisanek/jajek jest łącznie 10 na dobę?

  13. #9103
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    To tych pisanek/jajek jest łącznie 10 na dobę?
    Tak.

    Przedmioty można locić wszystkie z poprzedniech eventów. Co było kiedy macie tutaj: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...Bossy-Eventowe
    Bididididid!

  14. #9104
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Co ile dokładnie odnawia się jeden Kurczak?
    Czy jest możliwe że w mini-grze malowanie pisanek, że kolory tak będą ustawione że nawet po sprawdzeniu kilku mozliwych kombinacji to i tak to będzie nie możliwe do pomalowania? (I dzięki temu stracimy od czasu do czasu jedno jajko :P)
    Co ile się pojawia mini-boss globalny uciekające Jajko?
    Co ile zagonionych kurczaków może się pojawić mini-boss wielki kurczak?
    Na ile wyścigów wystawiać jednego kurczaka (chodzi o to po ilu wyścigach opłaci się go sprzedawać?
    Dałem takie pytania bo jak na każdym evencie i tak ktoś zapyta A ja teraz i tak tego niewiem więc....
    I o co chodzi z wodnymi balobnami za złoto oferta limitowana? to znaczy że jest ich ograniczona liczba czy znikną po pewnej dacie?
    Ostatnio edytowane przez MichałKRZVS ; 13-04-2017 o 00:55 Powód: zła literka :P

  15. #9105
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Co ile dokładnie odnawia się jeden Kurczak?
    Czy jest możliwe że w mini-grze malowanie pisanek, że kolory tak będą ustawione że nawet po sprawdzeniu kilku mozliwych kombinacji to i tak to będzie nie możliwe do pomalowania?
    Co ile się pojawia mini-boss globalny uciekające Jajko?
    Co ile zagonionych kurczaków może się pojawić mini-boss wielki kurczak?
    Na ile wyścigów wystawiać jednego kurczaka (chodzi o to po ilu wyścigach opłaci się go sprzedawać?
    Dałem takie pytania bo jak na każdym evencie i tak ktoś zapyta A ja teraz i tak tego niewiem więc....
    I o co chodzi z wodnymi balobnami za złoto oferta limitowana? to znaczy że jest ich ograniczona liczba czy znikną po pewnej dacie?
    1. Kilka minut.
    2. Tak, zdarza się to często.
    3. Jest w bestariuszu.
    4. Losowo.
    5. Sprzedajesz go, jak ma słabe wyniki, bo to i tak są grosze.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •