Strona 659 z 1130 PierwszyPierwszy ... 159559609649657658659660661669709759 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,871 do 9,885 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #9871
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    No tak jest, ale tu jest podane dla potworów zwykłych i unikatowych. Nie zacytowałem fragmentu o tym, że 1/2/3 energii odpowiednio dla 1/2/3 potworów.

  2. #9872
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    A to nie jest przypadkiem tak że zabiera ci 1 eny jak złapiesz unikata? Ja zwykle zauważałem złapanie unikata po tym jak mi zabierało 1 eny zamiast 3 tak jak standardowo przy grupie 3x.
    No, tak jest. Jest nawet tak, że jeżeli zaatakujesz grupę 3x mając 1 eny, to zabierze Ci 1 eny zawsze, a daje Ci 1,5% szansy na unikata.

    Pytam, bo chciałem przetestować skrypt - wiem, że dropu nie dostanę. Natomiast świta mi gdzieś, że kiedyś ktoś - chyba Pirrat z Soadem - biegali po pomiocie w 2 osoby w grupie, i gdy 2 osobie zrespiła się ena, to można było dostać 50% dropu jak się poczekało. Nie jestem pewien, czy po tej sytuacji nie doszło do zmiany i bez energii nie da się łapać unikata. Stąd pytam.

  3. #9873
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    No, tak jest. Jest nawet tak, że jeżeli zaatakujesz grupę 3x mając 1 eny, to zabierze Ci 1 eny zawsze, a daje Ci 1,5% szansy na unikata.

    Pytam, bo chciałem przetestować skrypt - wiem, że dropu nie dostanę. Natomiast świta mi gdzieś, że kiedyś ktoś - chyba Pirrat z Soadem - biegali po pomiocie w 2 osoby w grupie, i gdy 2 osobie zrespiła się ena, to można było dostać 50% dropu jak się poczekało. Nie jestem pewien, czy po tej sytuacji nie doszło do zmiany i bez energii nie da się łapać unikata. Stąd pytam.
    Owszem, kiedyś można było łapać bez eny, ale doszło do zmiany. Obecnie to niemożliwe.

  4. #9874
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Owszem, kiedyś można było łapać bez eny, ale doszło do zmiany. Obecnie to niemożliwe.
    Skąd takie informacje? Gdzie ktokolwiek o tym pisał?

  5. #9875
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2017
    Postów
    29
    Znalazłem błąd na mapie wyżyna gromów:
    Gdzie dokładnie na forum zgłosić ten błąd? - czy ogólnie w błędach czy w błędach na związanych na mapie?
    Czy można prosić o przekierowanie mnie do dokładnego działu z postem związanych z błędem? (nie chcę się pomylić i nabijać postów)

  6. #9876
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał DrakojanSkies Zobacz post
    Znalazłem błąd na mapie wyżyna gromów:
    Gdzie dokładnie na forum zgłosić ten błąd? - czy ogólnie w błędach czy w błędach na związanych na mapie?
    Czy można prosić o przekierowanie mnie do dokładnego działu z postem związanych z błędem? (nie chcę się pomylić i nabijać postów)
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...-zwi%C4%85zane

  7. #9877
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2017
    Postów
    29
    1.Czemu w dziale Handel nie mogę złożyć wszystkich mi zbędnych uzbrojeń w różnych cenach i czemu akurat trzymacie się tego że jedno ma większą wartość a druga mniejszą i trzecie jeszcze inną to usuwacie? ps. według mnie właśnie o to chodzi graczom by zarobili a nie im ciąć skrzydła w handlu.
    2.Jak poprawnie wstawić kod uzbrojenia do profilu?

  8. #9878
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał DrakojanSkies Zobacz post
    1.Czemu w dziale Handel nie mogę złożyć wszystkich mi zbędnych uzbrojeń w różnych cenach i czemu akurat trzymacie się tego że jedno ma większą wartość a druga mniejszą i trzecie jeszcze inną to usuwacie? ps. według mnie właśnie o to chodzi graczom by zarobili a nie im ciąć skrzydła w handlu.
    Żeby nie było 50 tematów "sprzedam skórzane eq w dużej ilosći".

    Cytat Napisał DrakojanSkies Zobacz post
    2.Jak poprawnie wstawić kod uzbrojenia do profilu?
    Będąc w ekwipunku kliknij na dany przedmiot, a następnie w okienku po lewo pod aktualnym uzbrojeniem, pojawią się statystyki itemu. W prawym górnym rogu owego itemku, masz "ID: (Cyfry)". Klikasz w nie (cyfry).

  9. #9879
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    https://mfo3.pl/r/bdfe94d32 powie mi ktoś co robie zle mam tylko 60 ataku w bazie. bo to postac pod materaca ale chyba widze ze nie uda mi sie do niego dojsc i mam załamke ;/

  10. #9880
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Jaki procent szans jest na Decymacje na Amaterasu gdy nikt nie ma podzielnego?

  11. #9881
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Jaki procent szans jest na Decymacje na Amaterasu gdy nikt nie ma podzielnego?
    9

  12. #9882
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2013
    Postów
    200
    Co robi Pocisk Złodzieja Dusz na KG? Link jest zepsuty.

  13. #9883
    musaraj
    Konto usunięte
    Jaka jest szansa na to, że czeladnik na 6 poziomie 4-krotnie nie zda egzaminu?

  14. #9884
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/bdfe94d32 powie mi ktoś co robie zle mam tylko 60 ataku w bazie. bo to postac pod materaca ale chyba widze ze nie uda mi sie do niego dojsc i mam załamke ;/
    Błędem było robienie postaci pod materaca.

  15. #9885
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    już dawno zabity :P

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •