Strona 398 z 1132 PierwszyPierwszy ... 298348388396397398399400408448498898 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,956 do 5,970 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #5956
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Jak mógł przerzucić jak nawet nie wiedział że ma bana? Gdy się dostanie bana, to grasz aż się nie wylogujesz (Na danym koncie).
    A żeby wiedzieć czy ma bana musiał się przelogować. Poprostu nie mógł przerzucić tego uzbrojenia (Ani tym razem,ani poprzednio).
    Niekoniecznie. Jak była afera z kupnem kodów na mf za golda to admin wysyłał wiadomości. Jeśli było się zalogowanym można było spokojnie zrobić jeszcze parę rzeczy, bo nie wyrzucało z gry. Wątpię żeby zasady się mocno pozmieniały.

    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Czemu Langeburg wygląda z zewnątrz tak samo jak Folhord? (Mapa Świat: Arkadia)

    Admin nie ma pomysłów na grę oprócz dręczenia graczy skoro nawet miasto powtarza.
    Spokojnie. Wygląd roboczy. Devos też na podstawowej mapce wyglądało trochę inaczej niż teraz . Ba nawet kawał mapy w pobliżu się zmienił. Nie ma się co spieszyć.

  2. #5957
    bekowniaka
    Konto usunięte


    - - - - - - - - - -

    Platynowy już nie wraca (chyba)...

  3. #5958
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Jak ubić gustawa rapiera? jakieś wskazówki?

  4. #5959
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    40% unikow, luck na poziomie 170 minimum, 25% miecza (choć w sumie niekoniecznie, ale bardzo przydatne) i z 200 defa

  5. #5960
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2013
    Postów
    200
    Była też gdzieś wzmianka, że nie można na niego używać podwójnego drenażu, lecz nie pamiętam co podwójny drenaż powodował :x

  6. #5961
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Mam bana do 13 grudnia (nie wiem, czy to istotne). Na postaci Curandero miałem ostatnio 5 wiadomości, a na Your Nightmare 7. Dzisiaj zniknęły po dwie z każdej postaci. I teraz pytanie; co spowodowało, że zniknęły wiadomości?

  7. #5962
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Po miesiącu wiadomości się automatycznie kasują jeśli nie są w ulubionych.

  8. #5963
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Po miesiącu wiadomości się automatycznie kasują jeśli nie są w ulubionych.
    tylko, czy to dobrze jeśli jeszcze ich nie odczytał? Myślałem, że przed odczytaniem wiadomości się nie kasują.

  9. #5964
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Po miesiącu wiadomości się automatycznie kasują jeśli nie są w ulubionych.
    Tyle, że nie upłynął miesiąc xd Bana dostałem 15 listopada, w okresie między 15, a dziś je otrzymałem. Miesiąc więc nie minął

  10. #5965
    Nie mial zombi to nie został uzdrowiony

  11. #5966
    Gdy mamy np. w jednym eq +3 nieunikat 2 gemy wsadzone i w drugim eq +3 nieunikat dwa inne gemy wsadzone. To jak się ma sprawa przy łączeniu wychodzi +6/+7, które posiada gemy z pierwszego +3 i gemy z drugiego +3 czy jak?????

  12. #5967
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jak łączysz coś z gemem i coś z gemem to wyjdzie z dwoma gemami.
    Gdy łączysz z dwoma gemami i dwoma gemami to wyjdzie itemek z gemami z tego pierwszego.

  13. #5968
    Pytanie raczej do administracji, czy w planach jest zrobienie porządku z gemami, czy jeśli tak to możliwe jest określenie przybliżonego terminu wprowadzenia zmiany? Chodzi mi nawet o doraźne wprowadzenie kilku zakładek na gemy statusowe/atrybutowe/wzmacniające statystyki, obecnie jak wszyscy wiemy w gemach jest straszny syf, byłoby bardzo miło, gdyby ktoś zajął się uporządkowaniem tego wszystkiego

  14. #5969
    Czy jest mozliwe sprawdzenie jakie sa inne postaci na koncie kogos innego jak swoje??

  15. #5970
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Nazwa:  Screenshot_2015-12-04-07-31-29-1.png
Wyświetleń: 405
Rozmiar:  390.7 KB
    Tu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •