Strona 562 z 1132 PierwszyPierwszy ... 624625125525605615625635645726126621062 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,416 do 8,430 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #8416
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,528
    Cytat Napisał Lord Rahl Zobacz post
    To ja też mam pytanko, już nawet nie będę się rozpisywał o randomowych dednięciach bo się niechcący w potworka wejdzie, ale idę sobie ścieżką idę, nagle wyskakuje mi z dupy boss na wyższy level i mnie zabija. W każdej grze masz możliwość uciec przed bossem lub zbyt silnym potworkiem albo chociaż wyświetlane są jakieś ostrzeżenia.
    Jaki jest sens zdobywać lepszy ekwipunek i w ogóle starać się w grze w której ginie się przez przypadek? To trochę przypomina jakby się szło do sklepu i nagle pobije cie banda sebków bo są silniejsi i możesz im possać. Nawet jeśli zabiję jednego bossa to potem kolejny mnie zabije za to że bezczelnie szedłem sobie ścieżką? Nie wiem co za debil wymyślił taki system gry ale totalnie odbiera to jakąkolwiek przyjemność z grania >.<
    Nawet nie zamierzam ci podawać stu powodów, dla czego nie masz racji.

  2. #8417
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Czy obrona magiczna ma wpływ na zadawane obrażenia przez Vivi czy też Vivi zawsze zadaje obrażenia jako % max HP w zależności od posiadanego?

  3. #8418
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Franek Pedobeer Zobacz post
    Czy obrona magiczna ma wpływ na zadawane obrażenia przez Vivi czy też Vivi zawsze zadaje obrażenia jako % max HP w zależności od posiadanego?
    Ma wpływ.

  4. #8419
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Obrona Magiczna ma wpływ na zadawane obrażenia przez Viviego. Jednakże jakąś tam część max HP (nie wiem jaki był wzór, nie pamietam) przyswaja podczas rzucania zaklęcia i tą samą wartość dodaje do obrażeń zaklęcia.

  5. #8420
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Obrona Magiczna ma wpływ na zadawane obrażenia przez Viviego. Jednakże jakąś tam część max HP (nie wiem jaki był wzór, nie pamietam) przyswaja podczas rzucania zaklęcia i tą samą wartość dodaje do obrażeń zaklęcia.
    30% naszego hp przyswaja, jeśli dobrze pamiętam

  6. #8421
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    30% naszego hp przyswaja, jeśli dobrze pamiętam
    Źle pamiętasz

  7. #8422
    Kuzan
    Konto usunięte
    Na którym lvl najlepiej bić diablosa? Na 35 lvl gdzie nakrzystniej expić względem zdobywanego doświadczenia?
    I jeszcze jedna sprawa. W mfo2 już na tyle ogarniałem grę że na spokojnie sobie układałem skrypty. Po paru latach przerwy jestem kompletnie zielony. Czy jest ktoś w stanie pomóc mi (oczywiście nie za darmo), ułożyć podstawowy skrypt na pve, exp itd. Pozdrawiam

  8. #8423
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał KuzanAnia Zobacz post
    Na którym lvl najlepiej bić diablosa? Na 35 lvl gdzie nakrzystniej expić względem zdobywanego doświadczenia?
    I jeszcze jedna sprawa. W mfo2 już na tyle ogarniałem grę że na spokojnie sobie układałem skrypty. Po paru latach przerwy jestem kompletnie zielony. Czy jest ktoś w stanie pomóc mi (oczywiście nie za darmo), ułożyć podstawowy skrypt na pve, exp itd. Pozdrawiam
    Na 25 poziomie. Myślałem, że o bossa chodzi ;p

    Na 35 poziomie chyba dobrze bić "Zjawa Wojownika, Zjawa Maga".

    Dużo graczy sprzedaje skrypty. Hiter miał na prezentacji za darmo kiedyś, teraz chyba sprzedaje za Złoto.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 01-01-2017 o 23:28

  9. #8424
    Kuzan
    Konto usunięte
    Wytłumacz mi, mam najlepsze eq, gemy, zdolności itd. Kieruje się poradnikami i nie mogę pokonać tego cholernika. Jutro najwyżej wezwę pomoc.
    Gdzie dokładnie znajdę "Zjawa Wojownika, Zjawa Maga"?
    Jaki dokładny nick ma Hiter?

  10. #8425
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał KuzanAnia Zobacz post
    Wytłumacz mi, mam najlepsze eq, gemy, zdolności itd. Kieruje się poradnikami i nie mogę pokonać tego cholernika. Jutro najwyżej wezwę pomoc.
    Gdzie dokładnie znajdę "Zjawa Wojownika, Zjawa Maga"?
    Jaki dokładny nick ma Hiter?
    To nie boss, w każdym razie może wezwać pomoc.

    Świątynia Urkade: Tunele Błądzących Dusz (Poszukaj map w poradnikach)

    Hiter.

  11. #8426
    Cytat Napisał KuzanAnia Zobacz post
    Wytłumacz mi, mam najlepsze eq, gemy, zdolności itd. Kieruje się poradnikami i nie mogę pokonać tego cholernika. Jutro najwyżej wezwę pomoc.
    Gdzie dokładnie znajdę "Zjawa Wojownika, Zjawa Maga"?
    Jaki dokładny nick ma Hiter?
    W sprawie skryptów możesz napisać do mnie, za darmo z chęcią pomogę.
    Zjawy w świątyni Urkade.

  12. #8427
    Kuzan
    Konto usunięte
    Odezwę się jutro, ponieważ dzisiaj już późno i za jakiś czas się kładę. Pozdrówki

  13. #8428
    Pirrat
    Konto usunięte
    Z jakim potworków wypadają przedmioty do zbierania - wszystkie miasta.

  14. #8429
    Steken
    Konto usunięte
    Straż więzienna w Więzieniu Suchych Łez się respawnuje czy raz ją pokonamy i mamy na zawsze spokój?

  15. #8430
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Steken Zobacz post
    Straż więzienna w Więzieniu Suchych Łez się respawnuje czy raz ją pokonamy i mamy na zawsze spokój?
    Tylko raz do pokonania, ale można pomagać z nią innym graczom.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •