Strona 561 z 1130 PierwszyPierwszy ... 614615115515595605615625635716116611061 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,401 do 8,415 z 16943

Temat: [ Pytania ]

  1. #8401
    Vanitas
    Konto usunięte
    Który co najmniej poziom postaci trzeba mieć, aby za uzyskanie 50 pkt z testu matematycznego otrzymać eq dla 65 lvl?

  2. #8402
    Użytkownik Avatar Prain
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    34
    ktoś pisał że juz na 55 dostał

  3. #8403
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    rozumiem,że yeti w tym roku ma ustawiony % dropa szansy tak samo jak jakaś mikstura regeneracji czy coś takiego? co drugi Yeti,to futro. Patologia.

  4. #8404
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Przez to osoby, które dropnął pod koniec eventu będą miały bardzo marny zysk. Tych futer jest już bardzo dużo.

  5. #8405
    Ile zabitych / ile futer z Yeti

  6. #8406
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    415
    Czy przedmioty kolekcjonerskie z poprzednich lat są usuwane? Konkretnie chodzi mi o dyplom zdolnego matematyka, bo zniknął mi z ekwipunku. I nie jestem teraz pewny czy zniknął czy go sprzedałem ale raczej nie sprzedawałbym takich rzeczy.

    I drugie pytanie: Jakim cudem niektórzy nabili 90 pkt w tej grze matematycznej???
    Ostatnio edytowane przez oren noor ; 30-12-2016 o 18:21

  7. #8407
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Umieją liczyć. To jedna odpowiedź na dwie sekundy, żaden rekord świata.

  8. #8408
    Pirrat
    Konto usunięte
    Czy przedmioty kolekcjonerskie z poprzednich lat są usuwane? Konkretnie chodzi mi o dyplom zdolnego matematyka, bo zniknął mi z ekwipunku. I nie jestem teraz pewny czy zniknął czy go sprzedałem ale raczej nie sprzedawałbym takich rzeczy.
    Został ujednolicony - zmiana podobna do tej z Dyplomem Farmera.

  9. #8409
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał oren noor Zobacz post
    I drugie pytanie: Jakim cudem niektórzy nabili 90 pkt w tej grze matematycznej???
    Bardzo normalnie. 100 powinno spokojnie paść - jak wykręcałem 93, to około 3 sekundy straciłem na jakimś missclicku myszki, do tego kilka lagów internetu. Z takim *bardzo* dobrym internetem 120 powinno paść.
    Ogólnie w najgorszych warunkach 85 można zdobyć. Żeby zdobyć więcej trzeba mieć trochę szczęścia, dostawać dużo mnożeń i dzieleń. Gdybym miał tylko przerabiać tabliczkę mnożenia, to bym miał i 150

  10. #8410
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Bardzo normalnie. 100 powinno spokojnie paść - jak wykręcałem 93, to około 3 sekundy straciłem na jakimś missclicku myszki, do tego kilka lagów internetu. Z takim *bardzo* dobrym internetem 120 powinno paść.
    Ogólnie w najgorszych warunkach 85 można zdobyć. Żeby zdobyć więcej trzeba mieć trochę szczęścia, dostawać dużo mnożeń i dzieleń. Gdybym miał tylko przerabiać tabliczkę mnożenia, to bym miał i 150
    jak bym mial odpowiadac to 120 tez bym zrobil ale troche za wolno klikam to ;/

  11. #8411
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Wystarczy, że się enterem naciska i już (oszczędza się na tym parę sekund).

  12. #8412
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Keriehyl Zobacz post
    Wystarczy, że się enterem naciska i już (oszczędza się na tym parę sekund).
    robie tak ale zbyt wolno klikam cyferki ;//

  13. #8413
    Lord Rahl
    Konto usunięte
    To ja też mam pytanko, już nawet nie będę się rozpisywał o randomowych dednięciach bo się niechcący w potworka wejdzie, ale idę sobie ścieżką idę, nagle wyskakuje mi z dupy boss na wyższy level i mnie zabija. W każdej grze masz możliwość uciec przed bossem lub zbyt silnym potworkiem albo chociaż wyświetlane są jakieś ostrzeżenia.
    Jaki jest sens zdobywać lepszy ekwipunek i w ogóle starać się w grze w której ginie się przez przypadek? To trochę przypomina jakby się szło do sklepu i nagle pobije cie banda sebków bo są silniejsi i możesz im possać. Nawet jeśli zabiję jednego bossa to potem kolejny mnie zabije za to że bezczelnie szedłem sobie ścieżką? Nie wiem co za debil wymyślił taki system gry ale totalnie odbiera to jakąkolwiek przyjemność z grania >.<

  14. #8414
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Lord Rahl Zobacz post
    To ja też mam pytanko, już nawet nie będę się rozpisywał o randomowych dednięciach bo się niechcący w potworka wejdzie, ale idę sobie ścieżką idę, nagle wyskakuje mi z dupy boss na wyższy level i mnie zabija. W każdej grze masz możliwość uciec przed bossem lub zbyt silnym potworkiem albo chociaż wyświetlane są jakieś ostrzeżenia.
    Jaki jest sens zdobywać lepszy ekwipunek i w ogóle starać się w grze w której ginie się przez przypadek? To trochę przypomina jakby się szło do sklepu i nagle pobije cie banda sebków bo są silniejsi i możesz im possać. Nawet jeśli zabiję jednego bossa to potem kolejny mnie zabije za to że bezczelnie szedłem sobie ścieżką? Nie wiem co za debil wymyślił taki system gry ale totalnie odbiera to jakąkolwiek przyjemność z grania >.<
    Jak byś chciał przed wszystkimi "uciekać" to też by była bez sensu gra.

  15. #8415
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lord Rahl Zobacz post
    To ja też mam pytanko, już nawet nie będę się rozpisywał o randomowych dednięciach bo się niechcący w potworka wejdzie, ale idę sobie ścieżką idę, nagle wyskakuje mi z dupy boss na wyższy level i mnie zabija. W każdej grze masz możliwość uciec przed bossem lub zbyt silnym potworkiem albo chociaż wyświetlane są jakieś ostrzeżenia.
    Jaki jest sens zdobywać lepszy ekwipunek i w ogóle starać się w grze w której ginie się przez przypadek? To trochę przypomina jakby się szło do sklepu i nagle pobije cie banda sebków bo są silniejsi i możesz im possać. Nawet jeśli zabiję jednego bossa to potem kolejny mnie zabije za to że bezczelnie szedłem sobie ścieżką? Nie wiem co za debil wymyślił taki system gry ale totalnie odbiera to jakąkolwiek przyjemność z grania >.<
    to nie chodź tam albo wbij wyższy lv i im naklep lolz

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •