Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: event na święta...

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Już widzę ten skopiowany sprzed roku news z himalajami hipokryzji i cynizmu w składaniu życzeń graczom "wesołych świąt". Jak zwykle admina będzie się trzymać dobry humor w ogłaszaniu takich frazesów.

  2. #17
    himalajami hipokryzji i cynizmu w składaniu życzeń graczom "wesołych świąt"
    Nie rozumiem?

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    No i sprawdziło się, admin (prze)kupił sobie tymi 50% srebrników święta BN, swoją godność i kolejny miesiąc niezrobienia Devos. Żenujący spektakl. Jak nie wiadomo o co chodzi, to tym bardziej wiadomo o co chodzi. To jest po prostu zdumiewające jak dzieci z Eternii (nie tylko) kupują tę bujdę, a nie widzą jakie są fakty. Można im wcisnąć każdą bajkę, nawet o tym, że "wkrótce" Devos.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 24-12-2014 o 13:41

  4. #19
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Mapy, dlaczego Ty nie przestaniesz grać, skoro tak wiele rzeczy Ci się tu nie podoba?
    Bididididid!

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    No nie mów że Tobie się tu wszystko podoba...

  6. #21
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Ja się zgadzam z Mapym i możecie mnie minusować za to ile wlezie jak wm się to nie podoba
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #22
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Nie, nie podoba się, ale nie lamentuje w każdym poście. Ponadto - oboje wiemy - że to walka z wiatrakami. Wiem, ze masz wieksze doswiadczenie w MFO, ale jednak Ty nadal walczysz, kiedy ja juz dawno przestałem. Pozdrawiam i zycze dobrych Swiat.
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •