Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 162

Temat: Cudowny Zwiastun Opinie

  1. #16
    Użytkownik Avatar Rosalyn
    Dołączył
    19-04-2012
    Postów
    141
    Aż się podnieciłam. Jak będzie uptejt to poświęce całe swoje życie na mfo. Przestanę nawet jeść i pić.

  2. #17
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    2,5 roku praktycznie... Nie warto.
    Pół roku... Myślę że tak.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  3. #18
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    mam pytanie do wtajemniczonych, czy będzie zwiastun w innej formie (np opisowej) ?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    ADmin niby taki ostrożny i pragmatyczny, a tutaj podpisał na siebie cyrograf. Zobaczymy w grudniu.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    6
    Nie spodziewałem się, że jednak Devos wejdzie w życie, prędzej przypuszczałem, że pod koniec obecnego roku projekt gry zostanie zamknięty i potencjał na niezła grą zostanie zmarnowany, jednak tu ci nie niespodzianka, zwiastun z mniej-więcej datą zapowiadającą wprowadzanie.
    Głównie ja gram w MFO tylko dla fabuły, po osiągnięciu obecnego "lvl cap", zwykle opuszczam grę i czekam na update. Smutne jest to, że teraz czekałem około 2 lat+ na kolejny rozdział opowieści o zmaganiach naszego bohatera, jednak po mimo tego mam nadzieję, że Devos (oraz administracja) mnie nie zawiedzie i zostanie wprowadzone zgodnie z realizacją - na miesiąc listopad.

  6. #21
    Gartor
    Konto usunięte
    w listopadzie ale dokładnie którego i o jakiej godzinie ?

  7. #22
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Gartor Zobacz post
    w listopadzie ale dokładnie którego i o jakiej godzinie ?
    Haha.


    Nie mniej, bardzo mi się podoba i czekam na aktualizację. Fajnie, jakby ten listopad 2014 był w zasięgu :- ).
    Bididididid!

  8. #23
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Trailer normalnie pierwsza klasa. Gratki dla Koridora

  9. #24
    TheDarkSimpson
    Konto usunięte
    Na początku jak wchodzi do Devos to widać zmiany w mapie 0.09

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2014
    Postów
    75
    Czyżby kolejny długi weekend listopada minął pod znakiem Devos?
    A filmik całkiem, całkiem

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2013
    Postów
    44
    Cytat Napisał TheDarkSimpson Zobacz post
    Na początku jak wchodzi do Devos to widać zmiany w mapie 0.09
    Taaa? Każdy kto widzi / obserwuje profil mfo na fb to dawno widział zmienioną mapkę ...

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Update prawdopodobnie odbędzie się 2,9,16,23,30 listopada. Odnośnie zwiastunu, czy łączenie gemów to nie przesada ? Oczywiście nie wiem jak to będzie w praktyce, ale obawiam się, że będzie zbyt duża przewaga eq nad umiejętnościami, i dobieraniem odpowiedniego eq pod przeciwnika. Łatwo się pośpieszyć z takimi decyzjami więc przemyślcie to...

  13. #28
    Jeżeli chodzi o kwestie przewagi bogatych. To i tak przewagi w mfo są mikroskopijne pomiędzy tymi jak są np w WoWie.

  14. #29
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Jeżeli chodzi o kwestie przewagi bogatych. To i tak przewagi w mfo są mikroskopijne pomiędzy tymi jak są np w WoWie.
    Ale jednak są przewagi. Weźmy pod przykład takie coś, że wydajesz 25zł na 66mf'ów opcją "Kod przez telefon". Dostajesz 66mf + jak masz promocję "Podwójne doładowanie mf za "Kod przez Telefon"". Masz 132 MF. Sprzedasz na targu np. za 35k szt. to masz bez prowizji ok. 4,5kk. Ja jako taki średni gracz nie wydający pieniędzy na grę taką sumę mogę jedynie co wymarzyć. Oczywiście jest taka opcja zdobycia takich pieniędzy, ale, że ja grać zbytnio nie umiem to dla mnie to niemożliwe...

  15. #30
    Z podwójnego doładowania można sprzedać jedynie "realna" wartość punktów z tego co mi wiadomo MF z promocji są niehandlowe.

    Przewaga za wydawania kasy realnej jest tak oczywista, że nie można nawet tego w jakikolwiek oceniać, no jest to wymagane by gra ustała, ale nadal i tak te przewagi są do nadrobienia.

    https://www.forbes.com/sites/erikkai...in-real-money/

    “Titan” space-ships, which cost between $3,000 and $3,500 a piece in real money
    To są dopiero koszty wypracowania sobie przewagi/wyjątkowości w grze
    Swoją drogą taka bitwa w grze MMO wygląda epicko
    Ostatnio edytowane przez MasterOfPuppets ; 01-11-2014 o 19:26

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •