Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [Bossy] Co źle? Prosze o pomoc

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    13-06-2014
    Postów
    30

    [Bossy] Co źle? Prosze o pomoc

    Mam problem z: Goblin królewski
    Poziom postaci: 19
    Statystyki:
    HP78
    MP22
    Atak magiczny35
    Obrona33
    Obrona magiczna20
    Szczęście26
    Szybkość36


    Opis problemu:
    Spróbowałam, ale coś chyba zrobiłam nie tak. Z żadnym mini bossem ani bossem nie moge sobie poradzić, tak jak z dzikusami, skrzatami itp. To denerwujace. Nie moge expic bo ciągle przegrywam!

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dlaczego ludzie nie rozdajecie automatycznie statystyk skoro sami nie umiecie?

    Rozdawaj automatycznie to się naprawią, ale będzie to wymagać z 10 leveli, bo przesadziłaś z HP.

    Nie zapomnij, że eq też się rozróżnia na te z obroną zwykłą i magiczną. I jak przeciwnik bije z fizyka to ubierasz się tak, żeby wyciągnąć max obrony zwykłej, a jak magicznie to maksujesz obronę magiczną.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Rosalyn
    Dołączył
    19-04-2012
    Postów
    141
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Dlaczego ludzie nie rozdajecie automatycznie statystyk skoro sami nie umiecie?

    Rozdawaj automatycznie to się naprawią, ale będzie to wymagać z 10 leveli, bo przesadziłaś z HP.

    Nie zapomnij, że eq też się rozróżnia na te z obroną zwykłą i magiczną. I jak przeciwnik bije z fizyka to ubierasz się tak, żeby wyciągnąć max obrony zwykłej, a jak magicznie to maksujesz obronę magiczną.
    Dobrze prawi Antek, ja dodam od siebie żebyś pamiętała o uzbrojeniu, ono jest bardzo ważne! Jest jeszcze takie coś jak gemy, musisz sobie kupić takie na obronę i obronę magiczną i zakładać je w zależności od tego czy przeciwnik jest magiem czy wojownikiem.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    13-06-2014
    Postów
    30
    OK. Uzbrojenie:
    Różdżka nimfy
    Łuskowy hełm
    Łuskowa zbroja
    Łuskowe buty
    Łuskowy pierścień

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2014
    Postów
    75
    W rzeczy od Goblina możesz się ubrać to będziesz miała więcej obrony ale szybkości i tak Ci braknie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •