Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Walka na arenie po wylogowaniu.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606

    Walka na arenie po wylogowaniu.

    6 minut po wylogowaniu odbyłem walkę manualną.
    Błąd czy kara ???
    Załączony obraz Załączony obraz  

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Walka rozpoczęta 18:52:30, zapewne dokładnie w momencie wylogowywania.
    Może uda się zrobić jakieś poprawki do ostrzeżeń przy wciskaniu "wyloguj".

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Walka rozpoczęta 18:52:30, zapewne dokładnie w momencie wylogowywania.
    Może uda się zrobić jakieś poprawki do ostrzeżeń przy wciskaniu "wyloguj".
    Będzie jakaś rekompensata??? Ponieważ mixy po drodze nie chodzą, a na rank też musiałem się trochę potrudzić.

    Nie mniej jednak jest to błąd.
    Ostatnio edytowane przez indyferent ; 12-04-2014 o 16:31 Powód: Nie mniej jednak jest to błąd.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Rekompensata? Nie. W mfo3 nie ma czegoś takiego. Jakby admin miał dawać rekompensaty, to tylko to by robił.
    MFO3 jest w fazie BETA i błędy są całkowicie normalną rzeczą. Ważne jest, by je zgłaszać.
    Admin może interweniować jedynie w sytuacjach, kiedy nastąpiło bezpodstawne, ponadprzeciętne wzbogacenie/strata, w innych przypadkach nie.

  5. #5
    Pies Na Baby
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    Będzie jakaś rekompensata??? Ponieważ mixy po drodze nie chodzą, a na rank też musiałem się trochę potrudzić.

    Nie mniej jednak jest to błąd.
    W jaki sposób się wylogowałeś? Przyciskiem "Panel gracza"/"Wyloguj", czy po prostu zamknąłeś okno? Jeśli to drugie, to jest to całkowicie normalna kolej rzeczy. Postać po zamknięciu karty jest zalogowana jeszcze przez około minutę, a co za tym idzie, jest widoczna na arenie i można ją zaatakować.
    Data podana w raporcie jest datą zakończenia walki, nie jej rozpoczęcia.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Myślę że pomogło by wprowadzenie czasu oczekiwania na wylogowanie. Po wciśnięciu wyloguj musieli byśmy odczekać jakieś 5-10 sekund by nas wylogowało.

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    Myślę że pomogło by wprowadzenie czasu oczekiwania na wylogowanie. Po wciśnięciu wyloguj musieli byśmy odczekać jakieś 5-10 sekund by nas wylogowało.
    Ja mam lepszy pomysł: przed wylogowaniem wypisać się z areny.

    Aaa, żal. To o wzywania chodzi.
    Ostatnio edytowane przez Doktor Lewatywa ; 13-04-2014 o 12:09

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Można to zrobić czy nie ?????? Już 4 walkę tak przegrałem. Wystarczy spojrzeć w moje 4 ostatnie raporty arena...
    Ostatnio edytowane przez indyferent ; 17-04-2014 o 18:12 Powód: 4

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    Można to zrobić czy nie ?????? Już 4 walkę tak przegrałem. Wystarczy spojrzeć w moje 4 ostatnie raporty arena...
    Da się, ale pewnie nie będzie przed świętami.

    Rada: nie unikać tak usilnie wyzwań, bo to właściwie tylko dlatego się dzieje, że logujesz się i zaraz wylogowujesz z obawy przed atakiem. Gdybyś poczekał choćby minutę po zalogowaniu, to ktokolwiek na Ciebie poluje spokojnie by Cię zaatakował, a Ty byś walki nie przegapił. W normalnych warunkach przypadek równoczesnego ataku i wylogowania jest bardzo, bardzo rzadki.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Da się, ale pewnie nie będzie przed świętami.

    Rada: nie unikać tak usilnie wyzwań, bo to właściwie tylko dlatego się dzieje, że logujesz się i zaraz wylogowujesz z obawy przed atakiem. Gdybyś poczekał choćby minutę po zalogowaniu, to ktokolwiek na Ciebie poluje spokojnie by Cię zaatakował, a Ty byś walki nie przegapił. W normalnych warunkach przypadek równoczesnego ataku i wylogowania jest bardzo, bardzo rzadki.
    Trochę się mylisz(a nawet bardzo), wchodzę i patrzę kogo by tu zaatakować lub wyzwać na pojedynek, gdy większość nie wyrazi chęci wylogowuję się. bywa też tak że wchodzę i za chwile mnie wywala do panelu, a potem już klikam wyloguj( w większości przypadkach wchodzę do gry upewniając się że nikt mnie nie złapał). NIGDY NIE UNIKAŁEM WYZWAŃ I NIE BĘDĘ ICH UNIKAŁ.

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    Trochę się mylisz(a nawet bardzo), wchodzę i patrzę kogo by tu zaatakować lub wyzwać na pojedynek, gdy większość nie wyrazi chęci wylogowuję się. bywa też tak że wchodzę i za chwile mnie wywala do panelu, a potem już klikam wyloguj( w większości przypadkach wchodzę do gry upewniając się że nikt mnie nie złapał). NIGDY NIE UNIKAŁEM WYZWAŃ I NIE BĘDĘ ICH UNIKAŁ.
    Ok, po prostu widzę bardzo dużo logowań poniżej 1 minuty lub około minuty, które pokrywają się z momentami tych ataków.
    Jeśli wyrzuca Cię do panelu (i nie jest to wina połączenia internetowego), może to oznaczać jakieś problemy z przeglądarką (szkodliwe dodatki). Takie wyrzucenie może być też przyczyną tak częstych problemów z jednoczesnym atakiem, gdyż nie jest to poprawne wylogowanie.

    W każdym razie poprawki do sprawdzania walki przy wylogowaniu będą.

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    411
    Zmieniłem mechanizm wylogowywania. Teraz ostrzeżenia powinny się pojawiać nawet jeśli walka rozpoczęła się w momencie kliknięcia 'wyloguj' lub przejścia do panelu

  13. #13
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Zmienialiście coś jeszcze? Bo teraz gra jakoś szybko i gładko chodzi

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Pewnie to kwestia w zmianach stylu, może dodatkowe odchudzenie jeszcze?
    Na pewno jest lepiej i niech tak zostanie. MFO działa stabilniej i płynniej.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Podziękował ;* Nawet szybciej działa mechanizm wylogowywania xd

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •