Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Praca

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2012
    Postów
    7

    Pomysł Praca

    Mam taką propozycję do up tego lub następnego .

    Proponuję dodać do up coś w rodzaju pracy , można by było zarabiać złoto np: 2 k Golda za każdą godzinę pracy . Po dłuższym czasie pracy należało by odpocząć np: po 170 godzinach.

    Lub 2 Ap od każdej pełnej minuty do wybranego gema .

  2. #2
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Nie przemyślana propozycja. 2k dla niskich lev to dużo jeśli będą zarabiać 2k*24h to wyjdzie im bardziej opłacanie niż gdyby expili.
    Zostawią postać na tydz w pracy zarobią 336k + te od mistrza gry bez żadnych kosztów. Ktoś na 50 lev za tydzień z expiania samego dostanie z 500k - koszty + powiedzmy z 300k za pracę. Fajnie tak sobie zarabiać prawie 1kk tygodniowo, ale wtedy ceny będą z kosmosu. Już i tak jest dużo golda w grze.
    A jak ktoś ma 5 postaci to powstaje prawdziwa fabryka złota.
    Co do AP 20k do wybranego gemu tygodniowo za nic nierobienie... Nie ma tak dobrze.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Masz zbieranie grzybów, kwiatów, łowienie ryb, kowalstwo. W przyszłości też pewnie będzie trochę nowych rzeczy, więc na brak pracy w mfo nie ma co narzekać

  4. #4
    Polujesz na różnorakie stwory. Potem musisz odpowiednio długo odpoczywać (energia).
    Jeśli chodzi o ap, to niewykluczone, że w przyszłości będzie sposób zdobywania ap bez expa - tak, aby nadrobić ewentualne braki w zdolnościach/zaklęciach.

    Odrzucone.

  5. #5

    Pomysł Praca

    Witam.

    Chciałem przedstawić wam mój pomysł, który jak się okaże może być świetnym źródłem zarobku dla początkujących. Chodzi mi mianowicie o "prace" (wiem, nazwa do poprawy). Polegać będą one na wykonywaniu u różnych pracodawców zadań czasowych lub zadaniowych. Prace czasowe polegają na "wyłączeniu" postaci z gry podczas wykonywania pracy, a po zakończeniu jej otrzymania pieniędzy, przykład pracy czasowej:
    Warta w Eternii: zleceniodawca: Dowódca straży w Eternii, 8h, 10 000 złota, Wymagania: EQ na poziomie min. 10.

    Natomiast prace zadaniowe polegać będą na aktywnym wykonaniu zadania, które potrwa znacznie krócej, ale wymaga ona także wkładu gracza, przykład pracy zadaniowej:
    Nawożenie pól, zleceniodawca: (Ten rolnik na prawo od Eternii), zadanie: nawiezienie pól, 10 000 złota)

    Każda z prac jest przydatna w innych okolicznościach:
    Czasowa - kończę grę, ale potrzebuję zarobku, przyjmuj pracę czasową
    Zadaniowa - nigdzie mi się nie śpieszy, ale tak samo potrzebuję zarobku,wybieram pracę zadaniową

    Wprowadzony może zostać poziomowy limit prac na dzień, propozycja:
    1 - 25: 1 praca
    26 - 50: 2 prace
    51 - 70: 3 prace

    Oczywiście to tylko mój zamysł, który potrzebuje wielu korekt oraz poprawek, które możecie proponować w komentarzach. Możecie zmieszczać tam też swoje poglądy na temat mojej propozycji.

    Pozdrawiam, Harry von Percival.

  6. #6
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Jak potrzebujesz golda to idź expić Jest to o wiele wydajniejsze niż ''praca''

  7. #7
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Zadanie od tej babki z Langeburga, co nas najpierw nie chce wpuścić do piwnicy, a wpuszcza nas, jak pokroi coś:

    (Imię tej babki): Och! Ale mnie dzisiaj bolą plecy! Piwnica jest brudna i trzeba ją wyczyścić, a ja muszę jeszcze ugotować obiad... Poszukaj miotły. Jest w tym domu. Wysprzątaj piwnicę, a ja cię wynagrodzę.

    Mniej niż 90s - lvl* 150 golda
    180s - 90s - lvl* 100 golda
    Dłużej niż 180s - lvl* 50 golda

    Oczywiście widziałbym to w formie jakichś daily questów i byłyby różnorodne. Miałyby różne nagrody i byłoby to losowe, jakiego questa można w danym dniu przyjąć. Nie ma to być dużo, tylko zawsze coś. No i żeby było co robić. Ale raczej same takie daily questy.

    -- EDIT (pomysł 2) --

    Walki z tymi w gildii wojów.

    Moglibyśmy gadać z nimi i byłoby możliwe, by woj powiedział: Mam już dość walczenia z tym samym przeciwnikiem! Może chciałbyś ze mną powalczyć?

    Można się zgodzić lub odmówić. W walce wszystkie przedmioty byłyby "sponsorowane". Za wygraną z wojem dostawałoby się osłonę. Za wygraną wojem, który jest magiem (bo są w gildii wojów magowie) - osłonę magiczną, a z hybrydą - miksturę regeneracji. Mogliby używać tego, co my na danym poziomie. Mieliby różne zdolności, których byłoby więcej, gdy zdobywamy poziomy.

    W przypadku wygranej, woj mówiłby: Jesteś naprawdę dobry. Uważam, że zasłużyłeś na to.
    W przypadku przegranej, mówiłby to: Dobrze walczyłeś, ale musisz jeszcze potrenować.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 30-07-2016 o 23:57

  8. #8
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Zadanie od tej babki z Langeburga, co nas najpierw nie chce wpuścić do piwnicy, a wpuszcza nas, jak pokroi coś:

    (Imię tej babki): Och! Ale mnie dzisiaj bolą plecy! Piwnica jest brudna i trzeba ją wyczyścić, a ja muszę jeszcze ugotować obiad... Poszukaj miotły. Jest w tym domu. Wysprzątaj piwnicę, a ja cię wynagrodzę.

    Mniej niż 90s - lvl* 150 golda
    180s - 90s - lvl* 100 golda
    Dłużej niż 180s - lvl* 50 golda

    Oczywiście widziałbym to w formie jakichś daily questów i byłyby różnorodne. Miałyby różne nagrody i byłoby to losowe, jakiego questa można w danym dniu przyjąć. Nie ma to być dużo, tylko zawsze coś. No i żeby było co robić. Ale raczej same takie daily questy.
    Lepsza propozycja. Myślę, że takie 2-3 minutowe daily questy by wypaliły tylko bym zwiększył tak stawkę wynagrodzenia do 300-350G*lvl.

  9. #9
    Praca czasowa na 100% odpada, to się kompletnie nie nadaje do tego typu gry.
    Natomiast praca jako questy dzienne, cóż... do przemyślenia. Chociaż coś tam było przecież ostatnio dodawane: zbieractwo na low-lvl.
    Ziele dla Adasia, Kryształy w Diabelskiej Fortecy, jakieś tam roślinki dla Hermita. Czy to nie wystarcza? Bo jak jest za dużo to też jest przesyt, żeby nie robić w nieskończoność...

  10. #10
    Rebellious
    Konto usunięte
    MFO to nie Shakes & Fidget, no bo Twoja propozycja przypomina tą grę ;d a szczególnie "praca czasowa". Tam trzeba czekać np 8 minut, rozwalić potworka i odebrać nagrodę

  11. #11
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Praca czasowa na 100% odpada, to się kompletnie nie nadaje do tego typu gry.
    Natomiast praca jako questy dzienne, cóż... do przemyślenia. Chociaż coś tam było przecież ostatnio dodawane: zbieractwo na low-lvl.
    Ziele dla Adasia, Kryształy w Diabelskiej Fortecy, jakieś tam roślinki dla Hermita. Czy to nie wystarcza? Bo jak jest za dużo to też jest przesyt, żeby nie robić w nieskończoność...
    Oczywiście,że wystarcza
    I tak jak napisał Koridor,praca kompletnie nie pasowałaby do tego typu gry. Jedno gryzie się z drugim.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Praca czasowa na 100% odpada, to się kompletnie nie nadaje do tego typu gry.
    Natomiast praca jako questy dzienne, cóż... do przemyślenia. Chociaż coś tam było przecież ostatnio dodawane: zbieractwo na low-lvl.
    Ziele dla Adasia, Kryształy w Diabelskiej Fortecy, jakieś tam roślinki dla Hermita. Czy to nie wystarcza? Bo jak jest za dużo to też jest przesyt, żeby nie robić w nieskończoność...
    Jak ktoś zbiera wszystko: Świetliki(56-84), Muszelki(40), Rydze(16), Roślinki (10), Kryształy (20), (Ziele to tylko 1 eny wiec nie liczę) razem to daje 142 energii + trzeba tam dojść około 150 energii. Nie ma się co martwić, że nie ma co z energią zrobić. Zbieranie tego wszystkiego już na 3 postaciach jest nie możliwe ze względu na 400 Energii per day.

    Jeśli chodzi do dostawania złota za energie to odpada. Aktualna polityka gry ma na celu odessanie złota z gry a nie dodawania go do gry.

    Cytat Napisał Domagedon Zobacz post
    MFO to nie Shakes & Fidget, no bo Twoja propozycja przypomina tą grę ;d a szczególnie "praca czasowa". Tam trzeba czekać np 8 minut, rozwalić potworka i odebrać nagrodę
    Co do tej gry, to chyba każdy człowiek używał bota :P Boty w tej grze były już tak popularne, że został dodany multi-bot aby można na kilku kontach z różnych serverów expić jednocześnie a bot w tej grze był niewykrywalny Gra fajna ale nudna przez to :P
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 31-07-2016 o 11:05

  13. #13
    Użytkownik Avatar JaProTyDno
    Dołączył
    04-06-2016
    Postów
    194
    Cytat Napisał Domagedon Zobacz post
    MFO to nie Shakes & Fidget, no bo Twoja propozycja przypomina tą grę ;d a szczególnie "praca czasowa". Tam trzeba czekać np 8 minut, rozwalić potworka i odebrać nagrodę
    Jak i w ''HeroZero''

  14. #14
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał JaProTyDno Zobacz post
    Jak i w ''HeroZero''
    I w połowie innych gier...
    Gladiatus, bite fight, battle knight...
    Tysiące takich nudnawych gierek były.

    Koridor, zbieractwa jest dużo, jednakże to nie jest to samo, co daily quest, takie questy mają tą całą "otoczkę fabularną", dzięki czemu są milsze, niż zwykłe "ić, zbież, pszynieź", przykładem ciekawych zadań jest wyspa wielkanocna, mimo tego, że rok temu były takie same questy, to miło się je wykonywało, bo miały tą otoczkę, a nie np. info, że można przynosić kryształy ognia do pustelnika.

  15. #15
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Na tak. Hajs dla malych lvl to wielki + bo nie maja zbyt duzego zarobku na expieniu. Co do zbieractwa tych calych muszelek perel itp to to nie jest to samo co typowe zadania jak na wyspie wielkanocnej (ktore lubialem robic). Nie porownujcie Mfo3 z HeroZero Sfgame i innymi tego typu grami bo to nie to samo

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •