Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: I jeszcze jeden błąd z demonem

  1. #1
    musaraj
    Konto usunięte

    I jeszcze jeden błąd z demonem

    Właśnie zrespił się demon.
    Natychmiast pobiegłem do nieobstawionego miejsca (trafiłem ) i widziałem demona łążącego po polach 4,36 , 3,36 i okolicach. Podbiegłem, za mną biegł soad. Już już łapałem demona gdy Soad trafił na pole 3,29, złapał demona który nagle teleportował się na pole 3,30. I czar łapania demona prysł...
    Może w skrócie - ja, jak i soad mieliśmy różnie pokazywane demony.


    Dlaczego?

    @SystemofaDOWN
    Prosiłbym o niespamowanie... Błędy to nie jest dział , w którym się spamuje.
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 10-11-2013 o 04:17

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Boś nap
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    To nie błąd tylko kwestia dojścia do bossa. Ty kliknąłeś na niego myszka, a SOAD poruszał się strzałkami. Droga, którą wyznacza skrypt prowadzi do jego "twarzy".

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    To nie błąd tylko kwestia dojścia do bossa. Ty kliknąłeś na niego myszka, a SOAD poruszał się strzałkami. Droga, którą wyznacza skrypt prowadzi do jego "twarzy".
    Ale ja nie mówię o różnicy pól miedzy jego głową a resztą ( max. 3 pola), tylko o, bagatela, 6 polach gdy demon się po prostu teleportował z dołu na górę.

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Też mi się raz demon teleportował sprzed nosa. Myślałem, że to przez mój internet.

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Każdemu chodzi nieco inaczej, ale w momencie złapania "teleportuje" się do tego miejsca w którym go złapano i już każdy widzi go tak samo. Usterka wizualna, której mam świadomość, ale póki co nie do obejścia (chyba, że boss byłby zupełnie statyczny).

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •