Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 108

Temat: Multikonta - Dyskusja

  1. #91
    Fatal
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Mamet Zobacz post
    Widziałem że gracz Nuty ma druga postać Nudy. Nazwa jest podobna i na nie które bójki gracz nudy jest wylogowany a gdy jest bójka gdzie zatakowany został gracz Nuty wtedy postać Nudy natychmiast się loguje
    Podobnie z tobą i MAMETTem ;]

  2. #92
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588


    Stary screen zapomniałem wstawić, gracz nadal gra i ma multi
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #93
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    14
    Nick - yokox yokoxx oraz mikaxo
    Podejrzewam, że to są multikonta. Mają takie same skiny oraz biją samego mini bossa.

  4. #94
    patyczaczek
    Konto usunięte
    To o niczym nie swiadczy

  5. #95
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Proszę o sprawdzenie gracza Artemida i Suvegur.

  6. #96
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    116
    Magic zordon ma multi o nicku evilu

  7. #97
    Carpe Diem
    Konto usunięte
    Cytat Napisał fasolkaxx Zobacz post
    Magic zordon ma multi o nicku evilu

    Też odniosłam takie wrażenie , pytają o sprzedasz skrzydlatego hełmu +2 z prezentacji , normalnie mi wysłał linka , ale gdy odmówiłam kupna po 2 minutach się wylogował. Następnie przeglądając jego prezkę zobaczyłam napisz " Jeśli nie znalazłeś nic ciekawego sprawdź jeszcze oferty "Evilu"". To wiec piszę to tego Evilu i pytam czy by sprzedał ten ogrzy hełm +2 z prezki a on nie pokazał linku tylko "osobiście nie polecam cały bon w deffa magicznego " , ale ja natarczywie chciałam linka i po 1 minucie wysłał mi linka. (Nie mam pewności , ale myślę że nie miał przy sb tego ogrzego hełmu i chciał wyskać trochę czasu żeby zalogować się na Magic Zordan i dać mi linka do hełmu ) - Ale nie sprawdziłam czy jak mi pokazywał link ogrzego hełmu czy Magic Zordan jest aktywny.

  8. #98
    Cytat Napisał Tasia Zobacz post
    Też odniosłam takie wrażenie , pytają o sprzedasz skrzydlatego hełmu +2 z prezentacji , normalnie mi wysłał linka , ale gdy odmówiłam kupna po 2 minutach się wylogował. Następnie przeglądając jego prezkę zobaczyłam napisz " Jeśli nie znalazłeś nic ciekawego sprawdź jeszcze oferty "Evilu"". To wiec piszę to tego Evilu i pytam czy by sprzedał ten ogrzy hełm +2 z prezki a on nie pokazał linku tylko "osobiście nie polecam cały bon w deffa magicznego " , ale ja natarczywie chciałam linka i po 1 minucie wysłał mi linka. (Nie mam pewności , ale myślę że nie miał przy sb tego ogrzego hełmu i chciał wyskać trochę czasu żeby zalogować się na Magic Zordan i dać mi linka do hełmu ) - Ale nie sprawdziłam czy jak mi pokazywał link ogrzego hełmu czy Magic Zordan jest aktywny.
    Może akurat chodzić po prostu o to, że sami napędzają sobie wzajemnie klientów. Można jednak sprawdzić.

  9. #99
    evilu
    Konto usunięte
    Witam
    ej no czemu mam z kolegą od bossów kłócić sie o klientów jak napisał kolega wyżej jak tworzył swoją prezentacje to zaproponowałem mu układ ja robię reklamę jego u siebie a on u mnie przyjęło sie i tyle (miałem dodać kolejną osobę do polecenia ale jednak wole nie bo sie okaże że mam kolejne konto )
    aaa by nie było licznik sam zwalił od mojej prezentacji i jeszcze pytał co robi zle bo nie wstawiał go w html
    co do hełmu tasia wątpię byś sie nabrała na samo +2 więc ci od razu napisałem ze sie nie opłaca bo kijowy bon hełm dalej mam i nadal nie sprzedany leży u mnie tylko po prostu czasu nie mam czasem więc ludzie czekają
    po 3 sprawdźcie ip i wszystko bd jasne jak słońce
    zapomniał bym sprawcie profil "kukua" też moje "multi" juz nie mówiąc o rozpierdalaku któremu zawsze przybiegam z pomocą
    pozdrawiam "master multi kont" evilu

  10. #100
    Kodiak
    Konto usunięte
    hahaha evilu nie przejmuj sie niech widza to co chca widziec i na zdrowie

    Tasia fasolkaxx - to co piszecie pasuje do waszych umyslow a czy pasuje do faktow?
    Ostatnio edytowane przez Kodiak ; 28-04-2014 o 21:19

  11. #101
    Użytkownik
    Dołączył
    03-03-2014
    Postów
    4
    Jeśli o mnie chodzi i o Evilu to chcę Wam pogratulować. Fakt - mamy podobne prezentacje, ale tu chodzi o handel i współpracę. To tyle.

    Chciałbym jeszcze prosić o sprawdzenie logów graczy: Rumplestiltskin oraz Rumplestik. Może to przypadek, lecz chciałbym się upewnić, czy gościu nie ma multi.

  12. #102
    Użytkownik
    Dołączył
    03-03-2014
    Postów
    4
    Oto rozmowa z Mrminh:
    [21:53] Mrminh:
    dam 19K za puszysty płaszcz +1
    [21:53] Magic Zordon:
    Witaj
    [21:53] Magic Zordon:
    spoko
    [21:54] Mrminh:
    to czekaj napisze do Cb z banku
    _________________
    Po tym gościu się wylogował i nie wiem skąd dostałem handel od gracza Waflu, który po transakcji napisał:
    [21:56] Waflu:
    dz
    _________________
    Proszę o sprawdzenie tych druch graczy, bo coś mi tu śmierdzi, że to multi,
    pozdrawiam.

  13. #103
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2013
    Postów
    25
    @Magic Zordon: Screeny są bardziej wiarygodne, bo takie coś może napisać każdy.

  14. #104
    Użytkownik
    Dołączył
    03-03-2014
    Postów
    4
    Jeśli mówisz, że to sobie wymyśliłem to to już Twoja rzeczywistość się ujawnia. Fakt, screeny byłyby lepsze, lecz nie wpadłem wtedy na taki pomysł. Może chcesz go bronić, może nie, ale nie Tobie dane jest sądzić tę sprawę.

  15. #105
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    116
    Mhh to ciekawe dlaczego ZAWSZE jesteście online z evilem? przypadeg nie sondze.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •