Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 52

Temat: Przywrócenie Handlu MF

  1. #1
    Shunsui
    Konto usunięte

    Przywrócenie Handlu MF

    Witam!
    Moja propozycja dotyczy przywrócenia tradycyjnego handlu MF poprzez zwykły handel.Uważam,że tamta metoda była dużo wygodniejsza i jak dla mnie bezpieczniejsza(przy kupowaniu eq za MF).Chciałbym was zapytać o zdanie w tym temacie.(NIESTETY NIE ZROBIĘ ANKIETY PONIEWAŻ KORZYSTAM Z MOBILNEJ STRONY FORUM).

  2. #2
    Bisca
    Konto usunięte
    Za.

  3. #3
    Nie bez przyczyny zostało to wycofane. MFy w bezpośrednim handlu prowadziły do nadużyć i niezdrowych sytuacji (zaniżanie wartości MFów, wykorzystywanie nowych graczy itp.) Pozwolenie handlu MFami na targu to i tak ukłon ze strony twórców. Tak więc nie oczekuj zmiany.

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No to chociaż niech będzie dowolna cena wystawiania MF na sprzedaż. Jeśli nadal będzie zablokowania to cena średnia będzie tylko rosnąć.

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał minek Zobacz post
    Pozwolenie handlu MFami na targu to i tak ukłon ze strony twórców.
    Ukłon? W czyją stronę?

  6. #6
    Shunsui
    Konto usunięte
    Cytat Napisał minek Zobacz post
    Nie bez przyczyny zostało to wycofane. MFy w bezpośrednim handlu prowadziły do nadużyć i niezdrowych sytuacji (zaniżanie wartości MFów, wykorzystywanie nowych graczy itp.) Pozwolenie handlu MFami na targu to i tak ukłon ze strony twórców. Tak więc nie oczekuj zmiany.
    Rozumiem Cię ale sytuacja jaką mamy teraz też nie jest fajna.Ja wolałem tradycyjną metodę handlu ale jeśli ma zostać tak jak jest to niech zostanie tak jak mówi Antek-dowolna cena wystawienia MF.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Jeśli nadal będzie zablokowania to cena średnia będzie tylko rosnąć.
    To chyba dobrze, nie? Dobry towar musi kosztować

  8. #8
    Pirrat
    Konto usunięte
    Skoro ktoś chce sprzedać MFy po 10k/szt czy po innej cenie to jego sprawa, tak samo jak ktoś chce pracować na czarno, widocznie mu się opłaca więc po co mu utrudniać.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Dobrze jest jak jest, jeśli będzie można sprzedawać za ile się chce to nowi gracze będą wystawiali MF'y za grosze, nie znając wartości.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  10. #10
    Użytkownik Avatar Pfem
    Dołączył
    27-04-2012
    Postów
    96
    Cytat Napisał Ice Axe Zobacz post
    Dobrze jest jak jest, jeśli będzie można sprzedawać za ile się chce to nowi gracze będą wystawiali MF'y za grosze, nie znając wartości.
    Przeciętną cenę można zostawić, gracze by wiedzieli ile są warte tylko chodzi o to, że minimalnej nie można ruszyć

  11. #11
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Można ruszyć, tylko trzeba wygrywać licytacje tanio.

    @edit
    Po za tym ceny MF'ów będą rosły z upka na upka bo gold z potworków będzie większy.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  12. #12
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    W sumie sie przyzwyczailem. Jest mi to obojetne.
    Bididididid!

  13. #13
    Użytkownik Avatar Something
    Dołączył
    05-01-2013
    Postów
    247
    Za komuny było lepiej.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Connazionale
    Dołączył
    24-12-2012
    Postów
    28
    Cytat Napisał Deks Zobacz post
    Za komuny było lepiej.
    Nie użyłbym słowa lepiej, a bardziej słowa łatwiej. Co prawda MF'y, były dużo tańsze, jesli ktoś naciągał nowych, to miał je niemal za darmo, ale wtedy był taki właśnie wolny rynek, którego teraz troszeczkę brakuje, aczkolwiek nie jest źle, no nie? Ja jestem za tym, żeby handel MF'ami wrócił.

  15. #15
    Ukłon? W czyją stronę?
    Graczy. Mogą płacić za usługi premium złotem a nie złotówkami.

    Można ruszyć, tylko trzeba wygrywać licytacje tanio.
    Od niedawna skupuję punkty MF na targu. Nie wiem czemu wszyscy narzekają na średnią cenę ("zabetonowaną przez administrację"), skoro praktycznie nie da się kupić punktów MF (w licytacji) poniżej niej. To tylko potwierdza tezę, że punkty MF są drogie, ponieważ są tyle warte.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •