Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Lista graczy

  1. #1
    ShadowDrako
    Konto usunięte

    Lista graczy

    Moja propozycją jest lekka modyfikacja widżeta (czy jak to się tam nazywa) "Współpraca". jak na razie są tam dwie zakładki Grupa i Drużyna chciałbym aby dodaną nową "Plansza" pokazująca graczy obecnych na planszy i ich status (SOS,Walka itd.)

  2. #2
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    I możliwość ustawienia:

    Czy chcesz być wyświetlony na tej liście?


    Lub lista tych, którzy są w naszym obszarze.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    Cytat Napisał ShadowDrako Zobacz post
    Moja propozycją jest lekka modyfikacja widżeta (czy jak to się tam nazywa) "Współpraca". jak na razie są tam dwie zakładki Grupa i Drużyna chciałbym aby dodaną nową "Plansza" pokazująca graczy obecnych na planszy i ich status (SOS,Walka itd.)
    już i tak dość mało tam widoku jeśli masz dość sporo obserwowanych, po co kolejna opcja?? przecież to widzisz, a jak nie to klikasz i po sprawie, według mnie to już kombinowanie

  4. #4
    tymon
    Konto usunięte
    Też myślę, że przekombinowane... Po to między innymi masz różne wdzianka, żeby się gracze rozróżniali szybko

  5. #5
    ShadowDrako
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ziarrno Zobacz post
    już i tak dość mało tam widoku jeśli masz dość sporo obserwowanych, po co kolejna opcja?? przecież to widzisz, a jak nie to klikasz i po sprawie, według mnie to już kombinowanie
    Aż boje się myśleć jak działa twój umysł skoro w taki sposób to zrozumiałeś, Moja propozycja nie dodaje nowego widżeta tak więc nie zajmuje dodatkowego miejsca. A obserwowani pokazują graczy nie zależnie gdzie się znajdują.

    Cytat Napisał tymon Zobacz post
    Też myślę, że przekombinowane... Po to między innymi masz różne wdzianka, żeby się gracze rozróżniali szybko
    Nie rozumiem też tej odpowiedzi co mają wspólnego wdzianka z listą graczy?

    Nie wiem czy wyjaśnienie jest mało dokładne czy coś innego.
    Nowa zakładka miałaby się znajdować tu:


    I pokazywać wszystkich graczy na planszy. Mamy ograniczony zasięg widzenia, a czasami przydało by się wiedzieć kto się na niej znajduje.
    Prawdopodobnie trzeba będzie dodać tam pasek przewijania w przeciwnym razie okno zajmnie nam cały ekran.

  6. #6
    Jan Saryusz
    Konto usunięte
    Pomysł jest okej w przypadku map typu "Samotne wzgórze" czy "Pieczara Goblinów". Nie potrafię sobie jednak wyobrazić tego kiedy w grę wchodzi lista graczy obecnych na Wichrowych wzgórzach czy Jeziorze Lewitujących Skał. Bierz poprawkę, że w myśl tego złapie Ci zarówno graczy bijących Garudę, łowiących rybki jak i tych, którzy są gdzieś obok młyna, zbierają roślinki czy szukają piórka. Łącznie pewnie nawet ze 20 osób. (przy czym 20 potrafi ślęczeć na samej Garudzie)
    Kolejna lista zabierze zbyt wiele miejsca, najpierw przydałaby się korekta tej z nickami obserwowanych. Z drugiej strony, jeśli ktoś ma Ci pomóc to i tak pomoże kiedy tylko zobaczy Twój "sos".

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Przecież wysokość da się samemu regulować. Najlepiej by było, gdyby każdy panel dało się przemieszczać i konfigurować, bo np na laptopie nawet przy największej rozdzielczości nie da się objąć całej strony na ekranie, a pomniejszanie obrazu jest niewygodne

  8. #8
    ShadowDrako
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jan Saryusz Zobacz post
    Pomysł jest okej w przypadku map typu "Samotne wzgórze" czy "Pieczara Goblinów". Nie potrafię sobie jednak wyobrazić tego kiedy w grę wchodzi lista graczy obecnych na Wichrowych wzgórzach czy Jeziorze Lewitujących Skał. Bierz poprawkę, że w myśl tego złapie Ci zarówno graczy bijących Garudę, łowiących rybki jak i tych, którzy są gdzieś obok młyna, zbierają roślinki czy szukają piórka. Łącznie pewnie nawet ze 20 osób. (przy czym 20 potrafi ślęczeć na samej Garudzie)
    Kolejna lista zabierze zbyt wiele miejsca, najpierw przydałaby się korekta tej z nickami obserwowanych. Z drugiej strony, jeśli ktoś ma Ci pomóc to i tak pomoże kiedy tylko zobaczy Twój "sos".
    Jak wspominałem wcześniej byłby pasek przewijania tak więc lista nie zajmowała by dużo miejsca. W przypadku dużej liczby graczy na planszy można by dodać kryterium np lvl od 38-40. Co do SOS to osoba wzywająca też chciała by wiedzieć czy jest ktoś na planszy

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Może być przydatne, ale pewnie będzie mocno obciążające jeśli będzie z całej mapy. Musiało być już proponowane, bo mam zapisane do pakietu interfejs premium, który kiedyś tam ma być.

  10. #10
    tymon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ShadowDrako Zobacz post
    Nie rozumiem też tej odpowiedzi co mają wspólnego wdzianka z listą graczy?
    Jak widzisz na mapie kto jest obok Ciebie, to po co Ci jeszcze obok ich lista? To ma wspólnego. Moim zdaniem jest to po prostu zbędne.
    Ta gra działa zbyt wolno, lagują się gracze online w obserwowanych, a przez takie coś tylko bardziej by Cię lagowało.

    Edit: pakiet premium ? lepiej wiedzieć wcześniej, żeby mfy na to zbierać, uprzedź zanim wprowadzisz tak z tydzień chociaż

  11. #11
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    E tam pakiet premium. Od razu mówię, że lepiej będzie, by były DROŻSZE pojedyncze usługi NA STAŁE, niż masa rzeczy w pakiecie, z których 90% nas nie interesuje i to w dodatku na jakiś ograniczony okres czasu.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •