Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: VIII Test Znajomości MFO - prolog

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648

    VIII Test Znajomości MFO - prolog

    Ponieważ temat https://forum.mfo3.pl/showthread.php...85cznie-100-MF!
    został przeniesiony do archiwum, kontynuuję dalej w nowym temacie.
    Ostatecznie zdecydowałem, że test będzie jak dotychczas w testach II-VII tj. 50 pytań z odpowiedziami ABCDEF, 1 prawidłowa.
    Do ustalenia pozostaje termin oraz godzina. Czekam na propozycje terminów/godzin oraz co do samego testu.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Termin proponuję pod koniec lipca

  3. #3
    musaraj
    Konto usunięte
    Termin - wakacje zawsze budzą wątpliwości. Poza tym gracze muszą oswoić się z upem (czyli przeciętny gracz musi wbić 50 lv i chwile na nim pobyć), a więc jakiś miech by się przydał. Końcówka lipca - nawet nawet

  4. #4
    Użytkownik Avatar LeFil
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    114
    Ja proponuję po wakacjach, bo tera dużo osób wyjechało nad morze lub w góry czy gdzieś tam.

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Wezmę udział, bo mam dużą wiedzę i chcę wygrać MFy. Termin najlepiej na początku sierpnia.
    Ostatnio edytowane przez ADIHC1 ; 11-07-2012 o 20:15 Powód: Off-topic
    Bididididid!

  6. #6
    pawelchuck
    Konto usunięte
    W sierpniu najlepiej jak gracze powbijają 50lv.

  7. #7
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Ten test zamierzasz zrobić na temat MFO 3 , czy zagadnienia z v2 też w niego wliczasz?
    Mam nadzieję , że nie będzie pytań typu "podaj współrzędne , na których znajdują się wrota komnacie zręczności , albo studnia między Devoś a Nordią" (Jak to było w teście bodaj IV)
    Myślę , że najlepszym terminem pisania owego testu to końcówka sierpnia lub początek września o godzinie 19:50 , a odpowiadanie na pytania będzie trwać 40 minut , do 20:30.
    Wychodzi na to , że nad każdym pytaniem można się zastanawiać 48 sekund.
    O ile zagadnienia nie będą takie , aby niezbędnym było tracenie energii na sprawdzanie i doszukiwanie się odpowiedzi... Test może wypalić.
    Mapy stracił zaufanie wśród wielu graczy , dlatego też proponowałbym pewną istotną rzecz.
    Niech ktoś inny się tym zajmie , do cholery.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  8. #8
    Coni
    Konto usunięte
    Test? Proponuję na wrzesień po wakacjach, sporo osób nie ma w wakacje.
    Do tego potrzeba czasu na zapoznanie się z upem.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    To nie jest temat dotyczący obiekcji wobec mnie (jak ktoś chce taki niech sobie założy i tam spamuje), a co do testów to ja nie zabraniam nikomu tworzenia testów, tylko aby nie było to w ten sam dzień i na takim żenującym poziomie jak ostatnio u gortalona, gdzie test się opóźniał godzinę, błędnie przygotowane (skopiowane) pytania, i brak przyznania mi pkt. za pytania, które zawierały błędne odpowiedzi (żadna prawdziwa). Dopiero po mojej interwencji do Admina, Admin interweniował do "organizatora" i pkt. zostały przyznane. Ogólnie to była totalna porażka. W moim teście jest jasność i przejrzystość - widać na jakie pytanie się źle odpowiedziało.

    Wracając do tematu, jeśli ktoś jeszcze nie wie, to test jest dobrowolny (=nieobowiązkowy, nie ma przymusu brania w nim udziału). Kto zechce to weźmie, kto nie, to nie. Jak komuś się nie podoba to niech sobie zrobi własne testy, w wtedy porównamy jakość.
    Obecnie wchodzące pod uwagę terminy to: 21/22 oraz 28/29 lipca. Jest to sobota/niedziela, to też jeszcze do ustalenia.
    Najlepiej niech każdy zaproponuje najbardziej odpowiadający mu termin spośród zaproponowanych wyżej, i wybiorę najbardziej pasujący.

  10. #10
    Coni
    Konto usunięte
    No jeżeli w grę wchodzi tylko 21/22 oraz 28/29 to z tych wolę ten pierwszy, wcześniejszy czyli 21/22 lipca.

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    21/22 lipca.
    Bididididid!

  12. #12
    Przeczyściłem temat.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Może też być 4/5 sierpnia jak nie zdążę przygotować wszystkich pytań, a będę raczej proste. Czas: 20 minut i nie zamierzam go skracać, no chyba że ktoś dobrze umotywuje zmianę to się zastanowię. Ostateczny termin testu będzie podany na pewno przynajmniej tydzień przed jego rozpoczęciem.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Nie ważne kiedy byleby w wakacje ;]
    Czekam niecierpliwie.

  15. #15
    Achaye
    Konto usunięte
    Ale wtedy w jakich godzinach ? To bd mój 1. test więc nie wiem

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •