Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: [Bossy] Minotaur - staty, eq i takie tam.. ^^

  1. #1
    Użytkownik Avatar Boonie
    Dołączył
    06-02-2012
    Postów
    54

    [Bossy] Minotaur - staty, eq i takie tam.. ^^

    Mam problem z: Minotaur
    Poziom postaci: 29
    Statystyki:
    HP: 60
    MP: 29
    A. magiczny: 84
    Obrona: 60
    Obrona m.: 43
    Szczęście: 22
    Szybkość: 53


    Opis problemu:
    Cześć.
    Po wbiciu 30 lvl mam zamiar wybrać się pierwszy raz na Minotaura. Tak - wiem, że nie mam szans, ale chcę tylko przetestować ile wali i ile ma obrony. A moje pytanko jest takie: na którym lvl mam zacząć poważnie myśleć o wybraniu się na niego (kupić komplet mixturek etc.)? Oraz takie dodatkowe pytanka: jak inwestować w staty i jakie eq ew. dokupić? Mam Gryfią Różdżkę +1, ale chyba ją sprzedam. W końcu po co mi pomyślność (jestem magiem..)? A MP niezbyt się przyda, skoro na 30 lvl jest łącznie 18 mixturek do użycia.. Tak więc w jaką różdżkę się zaopatrzyć? Obecnie mam Jastrzębią +1.

    Jeśli ktoś by się nie doczytał z tej paplaniny, to tutaj główne wątki :
    - Kiedy mam się wybrać na Minotaura?
    - Jak ułożyć staty?
    - Jak rozplanować eq?

  2. #2
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Gryfia różdżka akurat jest dobra, choć skrzydlata trochę lepsza pod fabułę, więc raczej kup tą drugą. Na 30 lvlu da się pokonać minotaura, więc nie rezygnuj od razu.
    Proponuję ogrze eq, nastawione na obronę. W statystykach trochę przydużo obron i mało szybkości, więc 4 kolejne lvle inwestuj w nią i hp. Masz dużo obrony, więc próbuj. Używaj mikstur regeneracji, osłon, leczenia oraz innych rzeczy.
    PS. Ale więcej many pozwala na rzadsze używanie mikstur i więcej tur.

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    - Kiedy mam się wybrać na Minotaura?
    Możesz na 30. Ja pokonałem trzema postaciami bez problemu.
    - Jak ułożyć staty?
    Staty w porządku. Dodawaj w speeda.
    Jak rozplanować eq?
    Skrzydlata Rózdżka, Ogrzy Hełm, Ogrza Zbroja, Ogrze/Banickie Buty, Ogrzy Wisiorek.

    Kluczem do sukcesu jest wbicie Topora na 25%, ale można mieć mniej (10% starczy, ale jak chcesz miec wieksza pewnosc to polecam 25%).
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •